glory Twitch istatistikler
glory Espor sonuçları ve kazançları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar |
Etkinlik Bitişi
|
Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
glory
Sato Kenta
|
9th
|
$17 500
|
18.12.22
|
-39%
3739
Sato Kenta izlenme verilerini mi arıyorsunuz? Esports Charts Paneli'nde detaylı istatistiklere erişin |
|
|
glory
Sato Kenta
|
5th
|
$3 000
|
30.10.22
|
-97%
8390
|
|
|
glory
Sato Kenta
|
2
|
$10 000
|
15.08.22
|
+83%
4305
|
|
|
glory
Sato Kenta
|
172nd
|
$631
|
21.03.22
|
-9%
5609
|
|
|
glory
Sato Kenta
|
93rd
|
$810
|
20.02.22
|
-96%
2151
|
|
|
glory
Sato Kenta
|
1
|
$200 000
|
13.12.20
|
+29%
9755
|
|
|
glory
Sato Kenta
|
223rd
|
$850
|
14.06.20
|
+62%
9139
|
glory Son maç
glory Son turnuva
• $ 500 000
• $ 50 000
• $ 250 000
• $ 250 000
• $ 11 633
glory Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | En Yüksek İzleyiciler |
|---|---|---|
|
|
12.12.20 - 13.12.20
|
89 246
|
|
|
28.06.18 - 02.07.18
|
75 591
|
|
|
19.05.18 - 20.05.18
|
60 222
|
|
|
23.08.19 - 14.10.19
|
51 285
|
|
|
17.05.19 - 14.07.19
|
40 187
|
glory İzlenen Saatlere Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | İzlenen Saatler |
|---|---|---|
|
|
23.08.19 - 14.10.19
|
3 050 119
|
|
|
17.05.19 - 14.07.19
|
2 159 399
|
|
|
28.06.18 - 02.07.18
|
2 016 758
|
|
|
17.04.20 - 07.06.20
|
1 169 086
|
|
|
14.08.20 - 11.10.20
|
1 143 805
|
Oyuncu SSS
-
glory gerçek adı nedir?
glory'in gerçek adı Sato Kenta.
-
glory nereli?
Sato “glory” Kenta, Japan ülkesinden.
-
glory hangi cihazları kullanıyor?
p_name dişlileri hakkında bilgimiz yok. -
glory ne kadar para kazandı?
glory, espor turnuvalarında $403 446 nakit ödül kazandı.
-
glory hangi oyundur?
glory, bir Hearthstone oyuncusudur.
-
glory şu anda hangi espor takımında?
glory şu anda bir espor takımında değil. Bilgileri güncellemek isterseniz Düzenle butonunu kullanın.
-
glory Twitch'te yayın yapıyor mu veya içerik üretiyor mu?
Evet, glory Twitch'te yayın yapıyor ve oyun içi anları, rehberler ve profesyonel oyun hakkındaki analizlerini paylaşıyor. Onun hakkında daha fazla bilgiye yayın profili üzerinden ulaşabilirsiniz.
-
glory'in katıldığı en popüler turnuva hangisi?
Esports Charts'a göre, glory'in yer aldığı en çok izlenen turnuva Hearthstone World Championship 2020 oldu ve en yüksek izleyici sayısı 89 246 olarak kaydedildi.
Oyuncu /