Oyuncu /
HanXing
HanXing Espor kariyeri
HanXing Espor sonuçları ve kazançları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
HanXing
Huang Yefeng
| 1 |
$3 000
|
20.09.26
| +61% 6434 Huang Yefeng izlenme verilerini mi arıyorsunuz? Esports Charts Paneli'nde detaylı istatistiklere erişin | |
|
HanXing
Huang Yefeng
|
12th
|
$800
|
24.05.26
| +66% 3170 | |
|
HanXing
Huang Yefeng
|
9th
|
$11 000
|
29.03.26
| +81% 2591 | |
|
HanXing
Huang Yefeng
|
20th
|
$600
|
01.02.26
| -15% 4381 | |
|
HanXing
Huang Yefeng
|
23rd
|
-
|
08.11.25
| +85% 2984 | |
|
HanXing
Huang Yefeng
|
25th
|
$450
|
21.09.25
| -98% 8313 | |
|
HanXing
Huang Yefeng
|
23rd
|
$5 000
|
13.07.25
| -66% 5229 | |
|
HanXing
Huang Yefeng
| 3 |
$13 955
|
05.07.25
| +15% 5895 | |
|
HanXing
Huang Yefeng
|
257th
|
-
|
15.12.24
| -79% 2066 | |
|
HanXing
Huang Yefeng
|
31st
|
$3 000
|
10.11.24
| +17% 4361 |
- 1
HanXing Ödül Havuzuna Göre İlk 5 Turnuva
• $ 550 000
• $ 470 000
• $ 470 000
• $ 470 000
• $ 308 500
HanXing Son turnuva
• $ 30 200
• $ 30 200
• $ 470 000
• $ 30 200
• $ 255 641
HanXing Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | En Yüksek İzleyiciler |
|---|---|---|
|
27.03.26 - 29.03.26
|
231 994
| |
|
11.07.25 - 13.07.25
|
178 803
| |
|
08.11.24 - 10.11.24
|
169 358
| |
|
13.12.24 - 15.12.24
|
142 390
| |
19.09.25 - 21.09.25
|
57 253
|
HanXing İzlenen Saatlere Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | İzlenen Saatler |
|---|---|---|
|
13.12.24 - 15.12.24
|
2 591 213
| |
|
11.07.25 - 13.07.25
|
2 055 774
| |
|
27.03.26 - 29.03.26
|
2 051 430
| |
|
08.11.24 - 10.11.24
|
1 514 948
| |
|
08.08.24 - 11.08.24
|
387 003
|
Oyuncu SSS
HanXing gerçek adı nedir?
HanXing'in gerçek adı Huang Yefeng.
HanXing nereli?
Huang “HanXing” Yefeng, China ülkesinden.
HanXing hangi cihazları kullanıyor?
p_name dişlileri hakkında bilgimiz yok.
HanXing hangi oyundur?
HanXing, bir Teamfight Tactics oyuncusudur.
HanXing şu anda hangi espor takımında?
HanXing şu anda bir espor takımında değil. Bilgileri güncellemek isterseniz Düzenle butonunu kullanın.
HanXing'in katıldığı en popüler turnuva hangisi?
Esports Charts'a göre, HanXing'in yer aldığı en çok izlenen turnuva Lore & Legends Tactician's Crown oldu ve en yüksek izleyici sayısı 231 994 olarak kaydedildi.
Boşlukları doldurmamıza yardımcı olun!
Etkinlik bilgilerini doldurmamıza yardım edin
Katkıda bulunun.
Burada bazı bilgileri eksik bıraktık.