Jayse1x Espor kariyeri
Jayse1x Twitch istatistikler
Jayse1x Ödül Havuzuna Göre İlk 5 Turnuva
• $ 1 300 000
• $ 412 000
• $ 26 700
• $ 26 700
• $ 13 350
Jayse1x Son turnuva
• $ 13 350
• $ 412 000
• $ 10 000
• $ 26 700
• $ 26 700
Jayse1x Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | En Yüksek İzleyiciler |
|---|---|---|
|
29.05.26 - 31.05.26
|
605 548
| |
|
01.08.26 - 03.08.26
|
223 218
| |
20.06.26 - 21.06.26
|
138 957
| |
27.06.26
|
136 646
| |
|
28.05.26
|
108 252
|
Jayse1x İzlenen Saatlere Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | İzlenen Saatler |
|---|---|---|
|
29.05.26 - 31.05.26
|
5 773 043
| |
|
01.08.26 - 03.08.26
|
1 361 466
| |
20.06.26 - 21.06.26
|
348 962
| |
|
28.05.26
|
315 124
| |
27.06.26
|
209 507
|
Oyuncu SSS
Jayse1x kaç yaşında?
Jayse1x'in doğum günü Mar 15, 2010, yani 16 yaşında.
Jayse1x nereli?
“Jayse1x” , United States ülkesinden.
Jayse1x hangi cihazları kullanıyor?
p_name dişlileri hakkında bilgimiz yok.Jayse1x hangi oyundur?
Jayse1x, bir Fortnite oyuncusudur.
Jayse1x şu anda hangi espor takımında?
Jayse1x'in şu anki Fortnite takımı Void Esports.
Jayse1x Twitch'te yayın yapıyor mu veya içerik üretiyor mu?
Evet, Jayse1x Twitch'te yayın yapıyor ve oyun içi anları, rehberler ve profesyonel oyun hakkındaki analizlerini paylaşıyor. Onun hakkında daha fazla bilgiye yayın profili üzerinden ulaşabilirsiniz.
Jayse1x'in katıldığı en popüler turnuva hangisi?
Esports Charts'a göre, Jayse1x'in yer aldığı en çok izlenen turnuva FNCS 2026 Major 1 Summit oldu ve en yüksek izleyici sayısı 605 548 olarak kaydedildi.
Jayse1x Ekiplerin dağılımı
Oyuncu /