L3S Coco Espor kariyeri
L3S Coco Twitch istatistikler
L3S Coco Espor sonuçları ve kazançları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
L3S Coco
Mathieu Nencioni
|
18th
|
$600
|
20.09.26
| +43% 6768 Mathieu Nencioni izlenme verilerini mi arıyorsunuz? Esports Charts Paneli'nde detaylı istatistiklere erişin | |
|
L3S Coco
Mathieu Nencioni
|
17th
|
$514
|
05.07.26
| +37% 3100 | |
|
L3S Coco
Mathieu Nencioni
|
28th
|
$450
|
07.06.26
| +70% 2027 | |
|
L3S Coco
Mathieu Nencioni
|
8th
|
$1 000
|
24.05.26
| +93% 2234 | |
|
L3S Coco
Mathieu Nencioni
|
30th
|
$400
|
10.05.26
| -76% 8462 | |
|
L3S Coco
Mathieu Nencioni
|
8th
|
$1 433
|
15.03.26
| -93% 1313 | |
|
L3S Coco
Mathieu Nencioni
|
24th
|
$500
|
01.02.26
| -70% 5824 | |
|
L3S Coco
Mathieu Nencioni
|
37th
|
$1 500
|
16.11.25
| +96% 4745 | |
|
L3S Coco
Mathieu Nencioni
| 3 |
$5 799
|
02.11.25
| -83% 2897 | |
|
L3S Coco
Mathieu Nencioni
| 1 |
$3 000
|
21.09.25
| +71% 8947 |
- 1
L3S Coco Ödül Havuzuna Göre İlk 5 Turnuva
• $ 470 000
• $ 470 000
• $ 470 000
• $ 456 000
• $ 308 500
L3S Coco Son turnuva
• $ 30 200
• $ 30 200
• $ 2 250
• $ 52 199
• $ 30 200
L3S Coco Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | En Yüksek İzleyiciler |
|---|---|---|
|
14.03.25 - 16.03.25
|
227 001
| |
|
14.11.25 - 16.11.25
|
186 864
| |
|
11.07.25 - 13.07.25
|
178 803
| |
|
08.12.23 - 11.12.23
|
145 354
| |
|
29.04.22 - 01.05.22
|
108 017
|
L3S Coco İzlenen Saatlere Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | İzlenen Saatler |
|---|---|---|
|
11.07.25 - 13.07.25
|
2 055 774
| |
|
14.03.25 - 16.03.25
|
2 043 142
| |
|
08.12.23 - 11.12.23
|
1 932 941
| |
|
14.11.25 - 16.11.25
|
1 600 009
| |
|
29.04.22 - 01.05.22
|
1 022 082
|
Oyuncu SSS
L3S Coco gerçek adı nedir?
L3S Coco'in gerçek adı Mathieu Nencioni.
L3S Coco nereli?
Mathieu “L3S Coco” Nencioni, France ülkesinden.
L3S Coco hangi cihazları kullanıyor?
p_name dişlileri hakkında bilgimiz yok.L3S Coco ne kadar para kazandı?
L3S Coco, espor turnuvalarında $35 669 nakit ödül kazandı.
L3S Coco hangi oyundur?
L3S Coco, bir Teamfight Tactics oyuncusudur.
L3S Coco şu anda hangi espor takımında?
L3S Coco'in şu anki Teamfight Tactics takımı Gentle Mates.
L3S Coco Twitch'te yayın yapıyor mu veya içerik üretiyor mu?
Evet, L3S Coco Twitch'te yayın yapıyor ve oyun içi anları, rehberler ve profesyonel oyun hakkındaki analizlerini paylaşıyor. Onun hakkında daha fazla bilgiye yayın profili üzerinden ulaşabilirsiniz.
L3S Coco'in katıldığı en popüler turnuva hangisi?
Esports Charts'a göre, L3S Coco'in yer aldığı en çok izlenen turnuva Into the Arcane Tactician's Crown oldu ve en yüksek izleyici sayısı 227 001 olarak kaydedildi.
Oyuncu /