İsim
Doğan
Uyruk
Mevcut ekip
Northwood EsportsOyunlar
Toplam Para Ödülü
Lui$ Espor kariyeri
Lui$ Twitch istatistikler
Lui$ Espor sonuçları ve kazançları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
Lui$
Luis Oceguera Ramos
|
7th
|
$395
|
10.08.26
| +64% 6825 Luis Oceguera Ramos izlenme verilerini mi arıyorsunuz? Esports Charts Paneli'nde detaylı istatistiklere erişin | |
|
Lui$
Luis Oceguera Ramos
|
5th
|
$374
|
10.11.25
| +37% 9734 | |
|
Lui$
Luis Oceguera Ramos
|
7th
|
$234
|
22.06.25
| -17% 8220 | |
|
Lui$
Luis Oceguera Ramos
|
7th
|
-
|
25.11.24
| +82% 7826 | |
|
Lui$
Luis Oceguera Ramos
| 3 |
$430
|
18.11.24
| -53% 3470 | |
|
Lui$
Luis Oceguera Ramos
|
5th
|
-
|
19.10.24
| +42% 8302 | |
|
Lui$
Luis Oceguera Ramos
|
7th
|
$300
|
29.04.24
| -81% 8313 | |
|
Lui$
Luis Oceguera Ramos
| 2 |
-
|
10.07.23
| -87% 2764 | |
|
Lui$
Luis Oceguera Ramos
| 1 |
$6 920
|
29.05.23
| +31% 3910 | |
|
Lui$
Luis Oceguera Ramos
|
4th
|
$400
|
10.04.23
| -21% 6557 |
- 1
Lui$ Son maç
Lui$ Son turnuva
• $ 15 810
• $ 9 705
• $ 17 660
• $ 33 000
• $ 8 680
Lui$ Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | En Yüksek İzleyiciler |
|---|---|---|
|
14.02.25 - 17.02.25
|
75 945
| |
|
07.04.23 - 10.04.23
|
62 285
| |
|
08.08.25 - 11.08.25
|
53 218
| |
|
29.04.22 - 02.05.22
|
48 723
| |
|
23.11.24 - 25.11.24
|
44 453
|
Lui$ İzlenen Saatlere Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | İzlenen Saatler |
|---|---|---|
|
14.02.25 - 17.02.25
|
825 732
| |
|
08.08.25 - 11.08.25
|
503 645
| |
|
29.04.22 - 02.05.22
|
446 605
| |
|
08.11.25 - 10.11.25
|
394 977
| |
|
19.08.22 - 22.08.22
|
361 051
|
Oyuncu SSS
Lui$ gerçek adı nedir?
Lui$'in gerçek adı Luis Oceguera Ramos.
Lui$ kaç yaşında?
Lui$'in doğum günü Eki 01, 1998, yani 28 yaşında.
Lui$ nereli?
Luis “Lui$” Oceguera Ramos, United States ülkesinden.
Lui$ hangi cihazları kullanıyor?
p_name dişlileri hakkında bilgimiz yok.
Lui$ hangi oyundur?
Lui$, bir Super Smash Bros oyuncusudur.
Lui$ şu anda hangi espor takımında?
Lui$'in şu anki Super Smash Bros takımı Northwood Esports.
Lui$ Twitch'te yayın yapıyor mu veya içerik üretiyor mu?
Evet, Lui$ Twitch'te yayın yapıyor ve oyun içi anları, rehberler ve profesyonel oyun hakkındaki analizlerini paylaşıyor. Onun hakkında daha fazla bilgiye yayın profili üzerinden ulaşabilirsiniz.
Lui$'in katıldığı en popüler turnuva hangisi?
Esports Charts'a göre, Lui$'in yer aldığı en çok izlenen turnuva GENESIS X2: Ultimate oldu ve en yüksek izleyici sayısı 75 945 olarak kaydedildi.
Oyuncu /