İsim
Doğan
Uyruk
Mevcut ekip
Armour EsportsOyunlar
Toplam Para Ödülü
Mace Espor kariyeri
Mace Espor sonuçları ve kazançları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar |
Etkinlik Bitişi
|
Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
Mace
|
8th
|
$375
|
26.10.25
|
+84%
2274
izlenme verilerini mi arıyorsunuz? Esports Charts Paneli'nde detaylı istatistiklere erişin |
|
|
Mace
|
14th
|
$100
|
30.08.25
|
-14%
5033
|
|
|
Mace
|
19th
|
-
|
23.08.25
|
+5%
7786
|
|
|
Mace
|
10th
|
$150
|
18.08.25
|
-75%
9468
|
|
|
Mace
|
7th
|
$1 200
|
03.08.25
|
-61%
9343
|
|
|
Mace
|
1
|
$9 000
|
27.04.25
|
-98%
9802
|
|
|
Mace
|
1
|
$2 400
|
09.03.25
|
-45%
3296
|
|
|
Mace
|
1
|
$9 000
|
16.02.25
|
+98%
7401
|
|
|
Mace
|
22nd
|
$100
|
24.11.24
|
+22%
3678
|
|
|
Mace
|
5th
|
$400
|
08.08.24
|
+90%
1006
|
- 1
Mace Ödül Havuzuna Göre İlk 5 Turnuva
• $ 90 000
• $ 90 000
• $ 90 000
• $ 64 600
• $ 14 875
Mace Son turnuva
• $ 14 875
• $ 12 450
• $ 12 450
• $ 12 450
• $ 90 000
Mace Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | En Yüksek İzleyiciler |
|---|---|---|
|
|
26.07.25 - 03.08.25
|
20 343
|
|
|
19.04.25 - 27.04.25
|
19 874
|
|
|
19.07.24 - 28.07.24
|
16 746
|
|
|
08.02.25 - 16.02.25
|
15 555
|
|
|
08.08.24
|
-
|
Mace İzlenen Saatlere Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | İzlenen Saatler |
|---|---|---|
|
|
19.04.25 - 27.04.25
|
170 704
|
|
|
19.07.24 - 28.07.24
|
169 677
|
|
|
26.07.25 - 03.08.25
|
165 809
|
|
|
08.02.25 - 16.02.25
|
146 923
|
|
|
08.08.24
|
-
|
Oyuncu SSS
-
Mace kaç yaşında?
Mace'in doğum günü Oct 24, 2006, yani 19 yaşında.
-
Mace nereli?
“Mace” , Australia ülkesinden.
-
Mace hangi cihazları kullanıyor?
p_name dişlileri hakkında bilgimiz yok.
-
Mace hangi oyundur?
Mace, bir Fortnite oyuncusudur.
-
Mace şu anda hangi espor takımında?
Mace'in şu anki Fortnite takımı Armour Esports.
-
Mace'in katıldığı en popüler turnuva hangisi?
Esports Charts'a göre, Mace'in yer aldığı en çok izlenen turnuva FNCS 2025 - Major 3: Oceania oldu ve en yüksek izleyici sayısı 20 343 olarak kaydedildi.
Oyuncu /