Monsoon Espor kariyeri
Monsoon Twitch istatistikler
Monsoon Ödül Havuzuna Göre İlk 5 Turnuva
• $ 2 000 000
• $ 2 000 000
• $ 2 000 000
• $ 2 000 000
• $ 1 000 000
Monsoon Son turnuva
• $ 126 500
• $ 2 000 000
• $ 126 500
• $ 2 000 000
• $ 27 500
Monsoon Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | En Yüksek İzleyiciler |
|---|---|---|
|
06.09.23 - 10.09.23
|
596 014
| |
|
13.07.23 - 16.07.23
|
581 770
| |
|
02.05.24 - 06.05.24
|
567 579
| |
|
29.01.25 - 02.02.25
|
540 358
| |
|
07.07.26 - 11.07.26
|
440 188
|
Monsoon İzlenen Saatlere Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | İzlenen Saatler |
|---|---|---|
|
13.07.23 - 16.07.23
|
10 475 054
| |
|
06.09.23 - 10.09.23
|
10 445 191
| |
|
29.01.25 - 02.02.25
|
8 697 115
| |
|
02.05.24 - 06.05.24
|
8 649 656
| |
|
29.08.24 - 01.09.24
|
7 183 577
|
Oyuncu SSS
Monsoon gerçek adı nedir?
Monsoon'in gerçek adı Bowen Fuller.
Monsoon kaç yaşında?
Monsoon'in doğum günü Ağu 01, 1998, yani 28 yaşında.
Monsoon nereli?
Bowen “Monsoon” Fuller, United States ülkesinden.
Monsoon hangi cihazları kullanıyor?
Bildiğimiz gibi, Monsoon aşağıdaki donanımı kullanıyor:
Fare: Razer Viper V3 Pro (Sentinels Edition)
Klavye: Wooting 60HE+
Mousepad: Glorious 3XL
Kulaklık: Razer BlackShark V3 Pro White
Monitör: SONY INZONE M10S
Monsoon ne kadar para kazandı?
Monsoon, espor turnuvalarında $101 753 nakit ödül kazandı.
Monsoon hangi oyundur?
Monsoon, bir Apex Legends oyuncusudur.
Monsoon şu anda hangi espor takımında?
Monsoon'in şu anki Apex Legends takımı Sentinels.
Monsoon Twitch'te yayın yapıyor mu veya içerik üretiyor mu?
Evet, Monsoon Twitch'te yayın yapıyor ve oyun içi anları, rehberler ve profesyonel oyun hakkındaki analizlerini paylaşıyor. Onun hakkında daha fazla bilgiye yayın profili üzerinden ulaşabilirsiniz.
Monsoon'in katıldığı en popüler turnuva hangisi?
Esports Charts'a göre, Monsoon'in yer aldığı en çok izlenen turnuva ALGS: 2023 Championship oldu ve en yüksek izleyici sayısı 596 014 olarak kaydedildi.
Oyuncu /