Oyuncu /
CHAN
CHAN Espor kariyeri
CHAN Espor sonuçları ve kazançları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar |
Etkinlik Bitişi
|
Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
CHAN
Park Chan-hwa
|
3
|
$10 000
|
22.03.26
|
CHAN Son maç
CHAN Son turnuva
• $ 482 540
• $ 150 000
• $ 223 110
• $ 300 000
• $ 100 000
CHAN Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | En Yüksek İzleyiciler |
|---|---|---|
|
|
25.01.26 - 22.03.26
|
114 053
|
|
|
07.04.23 - 09.04.23
|
68 913
|
|
|
02.03.23 - 05.03.23
|
43 790
|
|
|
19.01.24 - 24.03.24
|
33 422
|
|
|
21.07.23 - 23.07.23
|
32 542
|
CHAN İzlenen Saatlere Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | İzlenen Saatler |
|---|---|---|
|
|
25.01.26 - 22.03.26
|
3 117 684
|
|
|
19.01.24 - 24.03.24
|
1 103 627
|
|
|
07.04.23 - 09.04.23
|
994 636
|
|
|
13.09.23 - 17.09.23
|
665 639
|
|
|
02.03.23 - 05.03.23
|
537 199
|
Oyuncu SSS
-
CHAN gerçek adı nedir?
CHAN'in gerçek adı Park Chan-hwa.
-
CHAN kaç yaşında?
CHAN'in doğum günü Nov 18, 2002, yani 23 yaşında.
-
CHAN nereli?
Park “CHAN” Chan-hwa, South Korea ülkesinden.
-
CHAN hangi cihazları kullanıyor?
p_name dişlileri hakkında bilgimiz yok.
-
CHAN hangi oyundur?
CHAN, bir EA Sports FC, EA Sports FC Online oyuncusudur.
-
CHAN şu anda hangi espor takımında?
CHAN'in şu anki EA Sports FC Online takımı DRX.
-
CHAN'in katıldığı en popüler turnuva hangisi?
Esports Charts'a göre, CHAN'in yer aldığı en çok izlenen turnuva FSL Spring 2026 oldu ve en yüksek izleyici sayısı 114 053 olarak kaydedildi.
Etkinlik bilgilerini doldurmamıza yardım edin
Katkıda bulunun.
Burada bazı bilgileri eksik bıraktık.