Reminisciin Espor kariyeri
Reminisciin Espor sonuçları ve kazançları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
Reminisciin
|
19th
|
-
|
23.08.25
| +13% 7775 izlenme verilerini mi arıyorsunuz? Esports Charts Paneli'nde detaylı istatistiklere erişin | |
|
Reminisciin
|
9th
|
$300
|
18.08.25
| -81% 6559 | |
|
Reminisciin
|
12th
|
$1 200
|
28.04.25
| +65% 9733 | |
|
Reminisciin
|
17th
|
$120
|
16.03.25
| -36% 2800 | |
|
Reminisciin
|
16th
|
$120
|
09.03.25
| +82% 4318 | |
|
Reminisciin
|
11th
|
$1 200
|
17.02.25
| -80% 6120 |
Reminisciin Ödül Havuzuna Göre İlk 5 Turnuva
• $ 180 000
• $ 180 000
• $ 19 050
• $ 19 050
• $ 12 000
Reminisciin Son turnuva
• $ 19 050
• $ 19 050
• $ 180 000
• $ 12 000
• $ 12 000
Reminisciin Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | En Yüksek İzleyiciler |
|---|---|---|
|
09.02.25 - 17.02.25
|
55 861
| |
|
20.04.25 - 28.04.25
|
29 900
| |
|
09.03.25
|
-
| |
|
16.03.25
|
-
| |
18.08.25
|
-
|
Reminisciin İzlenen Saatlere Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | İzlenen Saatler |
|---|---|---|
|
09.02.25 - 17.02.25
|
266 027
| |
|
20.04.25 - 28.04.25
|
203 276
| |
|
09.03.25
|
-
| |
|
16.03.25
|
-
| |
18.08.25
|
-
|
Oyuncu SSS
Reminisciin nereli?
“Reminisciin” , Mexico ülkesinden.
Reminisciin hangi cihazları kullanıyor?
p_name dişlileri hakkında bilgimiz yok.Reminisciin hangi oyundur?
Reminisciin, bir Fortnite oyuncusudur.
Reminisciin şu anda hangi espor takımında?
Reminisciin şu anda bir espor takımında değil. Bilgileri güncellemek isterseniz Düzenle butonunu kullanın.
Reminisciin'in katıldığı en popüler turnuva hangisi?
Esports Charts'a göre, Reminisciin'in yer aldığı en çok izlenen turnuva FNCS 2025 - Major 1: North America West oldu ve en yüksek izleyici sayısı 55 861 olarak kaydedildi.
Oyuncu /