Rodzyn Espor kariyeri
Rodzyn Twitch istatistikler
Rodzyn Espor sonuçları ve kazançları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
Rodzyn
Sebastian Leszczyński
|
9th
|
-
|
18.08.25
| +50% 4970 Sebastian Leszczyński izlenme verilerini mi arıyorsunuz? Esports Charts Paneli'nde detaylı istatistiklere erişin | |
|
Rodzyn
Sebastian Leszczyński
| 1 |
$80
|
31.01.25
| -39% 9882 | |
|
Rodzyn
Sebastian Leszczyński
|
5th
|
$120
|
18.01.25
| +53% 6267 | |
|
Rodzyn
Sebastian Leszczyński
|
5th
|
$64
|
31.08.24
| -96% 9586 | |
|
Rodzyn
Sebastian Leszczyński
| 1 |
$37
|
27.06.24
| -70% 8558 | |
|
Rodzyn
Sebastian Leszczyński
|
5th
|
$62
|
08.06.24
| +55% 2886 | |
|
Rodzyn
Sebastian Leszczyński
|
29th
|
$350
|
05.05.24
| +74% 9522 | |
|
Rodzyn
Sebastian Leszczyński
|
5th
|
-
|
27.03.24
| -32% 3498 | |
|
Rodzyn
Sebastian Leszczyński
|
5th
|
-
|
03.02.24
| -84% 2985 | |
|
Rodzyn
Sebastian Leszczyński
|
9th
|
$25
|
27.01.24
| -74% 7309 |
- 1
Rodzyn Son maç
Rodzyn Son turnuva
• $ 100
• $ 400
• $ 400
• $ 425
• $ 425
Rodzyn Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | En Yüksek İzleyiciler |
|---|---|---|
|
02.05.23 - 21.05.23
|
31 460
| |
|
28.09.22 - 16.10.22
|
26 244
| |
|
10.04.24 - 05.05.24
|
17 683
| |
|
29.09.23 - 07.01.24
|
11 045
| |
|
18.04.23 - 13.08.23
|
8 787
|
Rodzyn İzlenen Saatlere Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | İzlenen Saatler |
|---|---|---|
|
28.09.22 - 16.10.22
|
829 514
| |
|
10.04.24 - 05.05.24
|
595 553
| |
|
02.05.23 - 21.05.23
|
507 018
| |
|
29.09.23 - 07.01.24
|
327 630
| |
|
18.04.23 - 13.08.23
|
253 933
|
Oyuncu SSS
Rodzyn gerçek adı nedir?
Rodzyn'in gerçek adı Sebastian Leszczyński.
Rodzyn kaç yaşında?
Rodzyn'in doğum günü Ağu 19, 1997, yani 29 yaşında.
Rodzyn nereli?
Sebastian “Rodzyn” Leszczyński, Poland ülkesinden.
Rodzyn hangi cihazları kullanıyor?
p_name dişlileri hakkında bilgimiz yok.
Rodzyn hangi oyundur?
Rodzyn, bir StarCraft II oyuncusudur.
Rodzyn şu anda hangi espor takımında?
Rodzyn'in şu anki StarCraft II takımı Platinum Esports.
Rodzyn Twitch'te yayın yapıyor mu veya içerik üretiyor mu?
Evet, Rodzyn Twitch'te yayın yapıyor ve oyun içi anları, rehberler ve profesyonel oyun hakkındaki analizlerini paylaşıyor. Onun hakkında daha fazla bilgiye yayın profili üzerinden ulaşabilirsiniz.
Rodzyn'in katıldığı en popüler turnuva hangisi?
Esports Charts'a göre, Rodzyn'in yer aldığı en çok izlenen turnuva ESL SC2 Masters 2023 Summer: Europe oldu ve en yüksek izleyici sayısı 31 460 olarak kaydedildi.
Rodzyn Son maçlar
Rodzyn Ekiplerin dağılımı
Oyuncu /