RvPLegend Espor kariyeri
RvPLegend Espor sonuçları ve kazançları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar |
Etkinlik Bitişi
|
Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
RvPLegend
Razvan Puiu
|
5th
|
$7 500
|
13.12.25
|
-5%
9110
Razvan Puiu izlenme verilerini mi arıyorsunuz? Esports Charts Paneli'nde detaylı istatistiklere erişin |
|
|
RvPLegend
Razvan Puiu
|
9th
|
$8 000
|
03.08.25
|
-21%
4357
|
|
|
RvPLegend
Razvan Puiu
|
13th
|
-
|
20.07.25
|
-16%
5133
|
|
|
RvPLegend
Razvan Puiu
|
3
|
$350
|
22.06.25
|
+47%
9780
|
|
|
RvPLegend
Razvan Puiu
|
9th
|
$5 000
|
28.05.25
|
+82%
4947
|
|
|
RvPLegend
Razvan Puiu
|
5th
|
$1 000
|
17.11.24
|
+48%
6284
|
|
|
RvPLegend
Razvan Puiu
|
5th
|
$1 356
|
25.05.24
|
+60%
3830
|
RvPLegend Son maç
RvPLegend Son turnuva
• $ 100 000
• $ 248 000
• $ 2 500
• $ 2 500
• $ 281 000
RvPLegend Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | En Yüksek İzleyiciler |
|---|---|---|
|
|
16.05.25 - 28.05.25
|
108 970
|
|
|
13.12.25
|
58 360
|
|
|
09.01.24 - 29.04.24
|
38 576
|
|
|
20.07.22 - 23.07.22
|
30 288
|
|
|
16.11.24 - 17.11.24
|
11 027
|
RvPLegend İzlenen Saatlere Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | İzlenen Saatler |
|---|---|---|
|
|
16.05.25 - 28.05.25
|
696 047
|
|
|
09.01.24 - 29.04.24
|
365 589
|
|
|
20.07.22 - 23.07.22
|
309 554
|
|
|
13.12.25
|
192 775
|
|
|
03.08.25
|
57 329
|
Oyuncu SSS
-
RvPLegend gerçek adı nedir?
RvPLegend'in gerçek adı Razvan Puiu.
-
RvPLegend kaç yaşında?
RvPLegend'in doğum günü Oct 16, 2003, yani 22 yaşında.
-
RvPLegend nereli?
Razvan “RvPLegend” Puiu, Romania ülkesinden.
-
RvPLegend hangi cihazları kullanıyor?
p_name dişlileri hakkında bilgimiz yok.
-
RvPLegend hangi oyundur?
RvPLegend, bir EA Sports FC oyuncusudur.
-
RvPLegend şu anda hangi espor takımında?
RvPLegend'in şu anki EA Sports FC takımı CFR Cluj.
-
RvPLegend'in katıldığı en popüler turnuva hangisi?
Esports Charts'a göre, RvPLegend'in yer aldığı en çok izlenen turnuva eChampions League 2025 oldu ve en yüksek izleyici sayısı 108 970 olarak kaydedildi.
Oyuncu /