Sahara Espor kariyeri
Sahara Twitch istatistikler
Sahara Espor sonuçları ve kazançları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
Sahara
|
25th
|
-
|
13.09.26
| -25% 5933 izlenme verilerini mi arıyorsunuz? Esports Charts Paneli'nde detaylı istatistiklere erişin | |
|
Sahara
|
20th
|
$12 500
|
01.08.26
| -94% 7043 | |
|
Sahara
|
49th
|
-
|
03.05.26
| +92% 1676 | |
|
Sahara
| 1 |
$1 000 000
|
13.03.26
| +74% 6868 | |
|
Sahara
| 1 |
$4 468
|
14.09.25
| -84% 5940 | |
|
Sahara
|
17th
|
-
|
04.08.25
| +26% 8453 | |
|
Sahara
|
9th
|
-
|
21.07.25
| +26% 2161 | |
|
Sahara
|
17th
|
-
|
16.06.25
| -27% 2543 | |
|
Sahara
| 2 |
$210
|
01.06.25
| +36% 7351 | |
|
Sahara
|
33rd
|
-
|
26.05.25
| -58% 6959 |
Sahara Son maç
Sahara Son turnuva
• $ 10 847
• $ 1 000 000
• $ 100 000
• $ 31 064
Sahara Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | En Yüksek İzleyiciler |
|---|---|---|
|
01.08.25 - 04.08.25
|
320 433
| |
|
01.05.26 - 03.05.26
|
263 123
| |
|
26.06.26 - 29.06.26
|
262 898
| |
|
09.03.25
|
202 181
| |
|
29.07.26 - 01.08.26
|
196 306
|
Sahara İzlenen Saatlere Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | İzlenen Saatler |
|---|---|---|
|
11.03.26 - 13.03.26
|
2 974 892
| |
|
01.08.25 - 04.08.25
|
2 944 178
| |
|
29.07.26 - 01.08.26
|
2 804 657
| |
|
23.05.25 - 26.05.25
|
2 363 860
| |
|
13.06.25 - 16.06.25
|
2 179 753
|
Oyuncu SSS
Sahara kaç yaşında?
Sahara'in doğum günü Şub 24, 2005, yani 21 yaşında.
Sahara nereli?
“Sahara” , Japan ülkesinden.
Sahara hangi cihazları kullanıyor?
p_name dişlileri hakkında bilgimiz yok.Sahara hangi oyundur?
Sahara, bir The King of Fighters, Street Fighter oyuncusudur.
Sahara şu anda hangi espor takımında?
Sahara'in şu anki Street Fighter takımı Good 8 Squad.
Sahara Twitch'te yayın yapıyor mu veya içerik üretiyor mu?
Evet, Sahara Twitch'te yayın yapıyor ve oyun içi anları, rehberler ve profesyonel oyun hakkındaki analizlerini paylaşıyor. Onun hakkında daha fazla bilgiye yayın profili üzerinden ulaşabilirsiniz.
Sahara'in katıldığı en popüler turnuva hangisi?
Esports Charts'a göre, Sahara'in yer aldığı en çok izlenen turnuva Evolution Championship Series 2025 oldu ve en yüksek izleyici sayısı 320 433 olarak kaydedildi.
Oyuncu /