Oyuncu /
Saya
Saya Espor kariyeri
Saya Ödül Havuzuna Göre İlk 5 Turnuva
• $ 470 000
• $ 268 020
• $ 43 922
• $ 2 250
• $ 1 038
Saya Son turnuva
• $ 2 250
• $ 1 038
• $ 268 020
• $ 43 922
Saya Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | En Yüksek İzleyiciler |
|---|---|---|
|
27.03.26 - 29.03.26
|
231 994
| |
|
29.05.26 - 31.05.26
|
5 110
| |
|
22.08.26 - 23.08.26
|
4 879
| |
|
07.05.26 - 17.05.26
|
3 335
| |
12.06.26 - 05.07.26
|
2 622
|
Saya İzlenen Saatlere Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | İzlenen Saatler |
|---|---|---|
|
27.03.26 - 29.03.26
|
2 051 430
| |
|
22.08.26 - 23.08.26
|
29 126
| |
|
29.05.26 - 31.05.26
|
17 693
| |
12.06.26 - 05.07.26
|
13 580
| |
|
07.05.26 - 17.05.26
|
7 094
|
Oyuncu SSS
Saya nereli?
“Saya” , China ülkesinden.
Saya hangi cihazları kullanıyor?
p_name dişlileri hakkında bilgimiz yok.Saya hangi oyundur?
Saya, bir Teamfight Tactics oyuncusudur.
Saya şu anda hangi espor takımında?
Saya'in şu anki Teamfight Tactics takımı EDward Gaming.
Saya'in katıldığı en popüler turnuva hangisi?
Esports Charts'a göre, Saya'in yer aldığı en çok izlenen turnuva Lore & Legends Tactician's Crown oldu ve en yüksek izleyici sayısı 231 994 olarak kaydedildi.
Boşlukları doldurmamıza yardımcı olun!
Etkinlik bilgilerini doldurmamıza yardım edin
Katkıda bulunun.
Burada bazı bilgileri eksik bıraktık.