Scary Espor kariyeri
Scary Twitch istatistikler
Scary Espor sonuçları ve kazançları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
| Scary |
14th
|
$300
|
27.06.26
| +43% 5098 izlenme verilerini mi arıyorsunuz? Esports Charts Paneli'nde detaylı istatistiklere erişin | |
| Scary |
9th
|
$400
|
20.06.26
| +90% 3453 | |
| Scary |
12th
|
$300
|
13.06.26
| +73% 4399 | |
| Scary |
11th
|
$600
|
10.06.26
| -57% 2925 | |
| Scary |
11th
|
$10 000
|
31.05.26
| +91% 1128 | |
| Scary |
13th
|
-
|
14.05.26
| -36% 4893 | |
| Scary |
9th
|
$9 000
|
26.04.26
| -26% 6600 | |
| Scary |
12th
|
$100
|
06.04.26
| -32% 8996 | |
| Scary |
27th
|
-
|
05.04.26
| +45% 1855 | |
| Scary |
29th
|
$200
|
02.04.26
| +67% 9220 |
- 1
Scary Ödül Havuzuna Göre İlk 5 Turnuva
• $ 1 300 000
• $ 591 500
• $ 88 000
• $ 57 400
• $ 39 900
Scary Son turnuva
• $ 39 900
• $ 39 900
• $ 39 900
• $ 32 450
• $ 1 300 000
Scary Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | En Yüksek İzleyiciler |
|---|---|---|
|
29.05.26 - 31.05.26
|
605 548
| |
|
17.04.26 - 26.04.26
|
243 203
| |
|
28.05.26
|
108 252
| |
|
02.04.26
|
60 306
| |
15.07.25
|
56 457
|
Scary İzlenen Saatlere Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | İzlenen Saatler |
|---|---|---|
|
29.05.26 - 31.05.26
|
5 940 145
| |
|
17.04.26 - 26.04.26
|
3 126 703
| |
|
28.05.26
|
323 454
| |
15.07.25
|
231 953
| |
|
02.04.26
|
165 243
|
Oyuncu SSS
Scary nereli?
“Scary” , Spain ülkesinden.
Scary hangi cihazları kullanıyor?
p_name dişlileri hakkında bilgimiz yok.Scary hangi oyundur?
Scary, bir Fortnite oyuncusudur.
Scary şu anda hangi espor takımında?
Scary'in şu anki Fortnite takımı BP eSports.
Scary Twitch'te yayın yapıyor mu veya içerik üretiyor mu?
Evet, Scary Twitch'te yayın yapıyor ve oyun içi anları, rehberler ve profesyonel oyun hakkındaki analizlerini paylaşıyor. Onun hakkında daha fazla bilgiye yayın profili üzerinden ulaşabilirsiniz.
Scary'in katıldığı en popüler turnuva hangisi?
Esports Charts'a göre, Scary'in yer aldığı en çok izlenen turnuva FNCS 2026 Major 1 Summit oldu ve en yüksek izleyici sayısı 605 548 olarak kaydedildi.
Oyuncu /