İsim
Doğan
Uyruk
Mevcut ekip
Oyunlar
Toplam Para Ödülü
Tavern Espor kariyeri
Tavern Twitch istatistikler
Tavern Espor sonuçları ve kazançları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar |
Etkinlik Bitişi
|
Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
Tavern
Liam
|
44th
|
-
|
08.08.24
|
+88%
4106
Liam izlenme verilerini mi arıyorsunuz? Esports Charts Paneli'nde detaylı istatistiklere erişin |
|
|
Tavern
Liam
|
35th
|
$1 000
|
29.07.24
|
-76%
6939
|
|
|
Tavern
Liam
|
39th
|
$1 500
|
20.05.24
|
+35%
6025
|
|
|
Tavern
Liam
|
39th
|
$1 500
|
26.02.24
|
+91%
2057
|
|
|
Tavern
Liam
|
37th
|
-
|
08.01.24
|
+100%
1163
|
|
|
Tavern
Liam
|
37th
|
$200
|
29.11.23
|
+6%
9942
|
|
|
Tavern
Liam
|
14th
|
$200
|
27.11.23
|
-78%
3280
|
|
|
Tavern
Liam
|
26th
|
$200
|
22.11.23
|
+49%
3394
|
|
|
Tavern
Liam
|
5th
|
$600
|
01.08.20
|
+57%
6880
|
Tavern Ödül Havuzuna Göre İlk 5 Turnuva
• $ 665 000
• $ 665 000
• $ 665 000
• $ 29 300
• $ 11 600
Tavern Son turnuva
• $ 29 300
• $ 665 000
• $ 665 000
• $ 665 000
• $ 10 000
Tavern Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | En Yüksek İzleyiciler |
|---|---|---|
|
|
17.02.24 - 26.02.24
|
345 665
|
|
|
19.07.24 - 29.07.24
|
310 177
|
|
|
10.05.24 - 20.05.24
|
152 190
|
|
|
31.07.20 - 01.08.20
|
48 509
|
|
|
08.01.24
|
44 052
|
Tavern İzlenen Saatlere Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | İzlenen Saatler |
|---|---|---|
|
|
17.02.24 - 26.02.24
|
3 019 830
|
|
|
19.07.24 - 29.07.24
|
2 683 766
|
|
|
10.05.24 - 20.05.24
|
1 537 383
|
|
|
31.07.20 - 01.08.20
|
215 820
|
|
|
08.01.24
|
108 760
|
Oyuncu SSS
-
Tavern gerçek adı nedir?
Tavern'in gerçek adı Liam.
-
Tavern kaç yaşında?
Tavern'in doğum günü Oct 17, 2001, yani 24 yaşında.
-
Tavern nereli?
Liam “Tavern” , United States ülkesinden.
-
Tavern hangi cihazları kullanıyor?
p_name dişlileri hakkında bilgimiz yok.
-
Tavern hangi oyundur?
Tavern, bir Fortnite oyuncusudur.
-
Tavern şu anda hangi espor takımında?
Tavern şu anda bir espor takımında değil. Bilgileri güncellemek isterseniz Düzenle butonunu kullanın.
-
Tavern Twitch'te yayın yapıyor mu veya içerik üretiyor mu?
Evet, Tavern Twitch'te yayın yapıyor ve oyun içi anları, rehberler ve profesyonel oyun hakkındaki analizlerini paylaşıyor. Onun hakkında daha fazla bilgiye yayın profili üzerinden ulaşabilirsiniz.
-
Tavern'in katıldığı en popüler turnuva hangisi?
Esports Charts'a göre, Tavern'in yer aldığı en çok izlenen turnuva FNCS 2024 - Major 1: North America oldu ve en yüksek izleyici sayısı 345 665 olarak kaydedildi.
Oyuncu /