Threats Espor kariyeri
Threats Twitch istatistikler
Threats Espor sonuçları ve kazançları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
Threats
Aidan John Mong
|
10th
|
$150
|
19.09.26
| -2% 2245 Aidan John Mong izlenme verilerini mi arıyorsunuz? Esports Charts Paneli'nde detaylı istatistiklere erişin | |
|
Threats
Aidan John Mong
|
17th
|
$2 000
|
03.08.26
| -73% 3523 | |
|
Threats
Aidan John Mong
| 2 |
$1 500
|
18.07.26
| +22% 9794 | |
|
Threats
Aidan John Mong
|
33rd
|
$150
|
27.06.26
| -6% 8866 | |
|
Threats
Aidan John Mong
| 2 |
$1 500
|
21.09.25
| -42% 5022 | |
|
Threats
Aidan John Mong
|
5th
|
$800
|
30.08.25
| +3% 8884 | |
|
Threats
Aidan John Mong
|
31st
|
-
|
30.08.25
| +30% 6028 | |
|
Threats
Aidan John Mong
|
4th
|
$500
|
23.08.25
| +41% 4654 | |
|
Threats
Aidan John Mong
|
23rd
|
-
|
20.08.25
| -56% 5562 | |
|
Threats
Aidan John Mong
|
9th
|
$400
|
18.08.25
| +59% 5204 |
- 1
Threats Ödül Havuzuna Göre İlk 5 Turnuva
• $ 4 000 000
• $ 2 000 000
• $ 2 000 000
• $ 562 500
• $ 562 500
Threats Son turnuva
• $ 13 350
• $ 412 000
• $ 26 700
• $ 10 000
• $ 26 700
Threats Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | En Yüksek İzleyiciler |
|---|---|---|
|
07.09.24 - 08.09.24
|
809 938
| |
|
13.10.23 - 15.10.23
|
721 747
| |
|
13.04.25 - 28.04.25
|
349 009
| |
|
20.07.25 - 04.08.25
|
287 401
| |
|
02.02.25 - 17.02.25
|
274 747
|
Threats İzlenen Saatlere Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | İzlenen Saatler |
|---|---|---|
|
07.09.24 - 08.09.24
|
6 856 315
| |
|
13.10.23 - 15.10.23
|
5 668 663
| |
|
20.07.25 - 04.08.25
|
2 740 006
| |
|
13.04.25 - 28.04.25
|
2 674 166
| |
|
02.02.25 - 17.02.25
|
2 646 576
|
Oyuncu SSS
Threats gerçek adı nedir?
Threats'in gerçek adı Aidan John Mong.
Threats kaç yaşında?
Threats'in doğum günü Eki 21, 2004, yani 21 yaşında.
Threats nereli?
Aidan “Threats” John Mong, Cuba ülkesinden.
Threats hangi cihazları kullanıyor?
p_name dişlileri hakkında bilgimiz yok.
Threats hangi oyundur?
Threats, bir Fortnite oyuncusudur.
Threats şu anda hangi espor takımında?
Threats şu anda bir espor takımında değil. Bilgileri güncellemek isterseniz Düzenle butonunu kullanın.
Threats Twitch'te yayın yapıyor mu veya içerik üretiyor mu?
Evet, Threats Twitch'te yayın yapıyor ve oyun içi anları, rehberler ve profesyonel oyun hakkındaki analizlerini paylaşıyor. Onun hakkında daha fazla bilgiye yayın profili üzerinden ulaşabilirsiniz.
Threats'in katıldığı en popüler turnuva hangisi?
Esports Charts'a göre, Threats'in yer aldığı en çok izlenen turnuva FNCS 2024 Global Championship oldu ve en yüksek izleyici sayısı 809 938 olarak kaydedildi.
Oyuncu /