Oyuncu /
Voltz
Voltz Espor kariyeri
Voltz Ödül Havuzuna Göre İlk 5 Turnuva
• $ 412 000
• $ 26 700
• $ 13 350
• $ 3 200
• $ 3 200
Voltz Son turnuva
• $ 13 350
• $ 412 000
• $ 3 200
• $ 26 700
• $ 3 200
Voltz Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | En Yüksek İzleyiciler |
|---|---|---|
|
01.08.26 - 03.08.26
|
223 218
| |
20.06.26 - 21.06.26
|
138 957
| |
30.07.26 - 31.07.26
|
49 600
| |
19.09.26
|
41 853
| |
21.05.26 - 22.05.26
|
25 417
|
Voltz İzlenen Saatlere Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | İzlenen Saatler |
|---|---|---|
|
01.08.26 - 03.08.26
|
1 361 466
| |
20.06.26 - 21.06.26
|
348 962
| |
30.07.26 - 31.07.26
|
214 638
| |
19.09.26
|
115 919
| |
21.05.26 - 22.05.26
|
63 015
|
Oyuncu SSS
Voltz nereli?
“Voltz” , United States ülkesinden.
Voltz hangi cihazları kullanıyor?
p_name dişlileri hakkında bilgimiz yok.Voltz hangi oyundur?
Voltz, bir Fortnite oyuncusudur.
Voltz şu anda hangi espor takımında?
Voltz'in katıldığı en popüler turnuva hangisi?
Esports Charts'a göre, Voltz'in yer aldığı en çok izlenen turnuva FNCS 2026 - Major 2: NA Central - Grand Finals oldu ve en yüksek izleyici sayısı 223 218 olarak kaydedildi.
Boşlukları doldurmamıza yardımcı olun!
Etkinlik bilgilerini doldurmamıza yardım edin
Katkıda bulunun.
Burada bazı bilgileri eksik bıraktık.