wolvax Espor kariyeri
wolvax Twitch istatistikler
wolvax Espor sonuçları ve kazançları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
wolvax
| 3 |
$400
|
08.10.26
| -74% 2718 izlenme verilerini mi arıyorsunuz? Esports Charts Paneli'nde detaylı istatistiklere erişin | |
|
wolvax
| 23rd
|
-
|
23.08.26
| +2% 7354 | |
|
wolvax
| 4th
|
$1 000
|
27.06.26
| +62% 6653 | |
|
wolvax
| 5th
|
-
|
26.06.26
| +87% 3724 | |
|
wolvax
| 30th
|
$200
|
09.05.26
| +100% 8561 | |
|
wolvax
| 33rd
|
$1 000
|
26.04.26
| +64% 6009 | |
|
wolvax
| 25th
|
$100
|
06.09.24
| -66% 5920 |
wolvax Ödül Havuzuna Göre İlk 5 Turnuva
• $ 591 500
• $ 88 000
• $ 39 900
• $ 39 900
• $ 6 000
wolvax Son turnuva
• $ 4 800
• $ 3 200
• $ 39 900
• $ 6 000
• $ 39 900
wolvax Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | En Yüksek İzleyiciler |
|---|---|---|
| 17.04.26 - 26.04.26
| 243 203
| |
08.10.26
| 82 848
| |
| 09.05.26
| 50 054
| |
23.08.26
| 36 276
| |
| 06.09.24
| 35 595
|
wolvax İzlenen Saatlere Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | İzlenen Saatler |
|---|---|---|
| 17.04.26 - 26.04.26
| 3 046 457
| |
08.10.26
| 354 217
| |
| 06.09.24
| 138 359
| |
23.08.26
| 129 663
| |
| 09.05.26
| 128 018
|
Oyuncu SSS
wolvax kaç yaşında?
wolvax'in doğum günü Ara 15, 2008, yani 17 yaşında.
wolvax nereli?
“wolvax” , Sweden ülkesinden.
wolvax hangi cihazları kullanıyor?
wolvax oyuncusunun ekipmanı henüz elimizde yok. wolvax hangi fare, klavye veya kulaklığı kullanıyor biliyor musunuz?
wolvax hangi oyundur?
wolvax, bir Fortnite oyuncusudur.
wolvax şu anda hangi espor takımında?
wolvax'in şu anki Fortnite takımı EGY Esports.
wolvax Twitch'te yayın yapıyor mu veya içerik üretiyor mu?
Evet, wolvax Twitch'te yayın yapıyor ve oyun içi anları, rehberler ve profesyonel oyun hakkındaki analizlerini paylaşıyor. Onun hakkında daha fazla bilgiye yayın profili üzerinden ulaşabilirsiniz.
wolvax'in katıldığı en popüler turnuva hangisi?
Esports Charts'a göre, wolvax'in yer aldığı en çok izlenen turnuva FNCS 2026 - Major 1: Europe oldu ve en yüksek izleyici sayısı 243 203 olarak kaydedildi.
Oyuncu /