İsim
Doğan
Uyruk
Mevcut ekip
Oyunlar
Toplam Para Ödülü
Xcon Espor kariyeri
Xcon Espor sonuçları ve kazançları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
Xcon
|
7th
|
$300
|
09.06.26
| +64% 9515 izlenme verilerini mi arıyorsunuz? Esports Charts Paneli'nde detaylı istatistiklere erişin | |
|
Xcon
|
33rd
|
-
|
30.08.25
| +43% 6507 | |
|
Xcon
|
19th
|
$200
|
06.09.24
| -34% 7155 | |
|
Xcon
|
16th
|
-
|
23.05.24
| -75% 2695 | |
|
Xcon
|
15th
|
$1 000
|
19.05.24
| +34% 5904 | |
|
Xcon
|
14th
|
$1 000
|
25.02.24
| +38% 4087 | |
|
Xcon
|
4th
|
$1 000
|
22.01.24
| -49% 1573 |
Xcon Ödül Havuzuna Göre İlk 5 Turnuva
• $ 65 000
• $ 65 000
• $ 25 000
• $ 12 450
• $ 9 700
Xcon Son turnuva
• $ 9 000
• $ 12 450
• $ 9 700
• $ 1 850
• $ 65 000
Xcon Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | En Yüksek İzleyiciler |
|---|---|---|
|
16.02.24 - 25.02.24
|
42 062
| |
|
10.05.24 - 19.05.24
|
26 432
| |
|
15.01.24 - 22.01.24
|
7 572
| |
|
06.09.24
|
6 070
| |
|
23.05.24
|
-
|
Xcon İzlenen Saatlere Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | İzlenen Saatler |
|---|---|---|
|
16.02.24 - 25.02.24
|
295 854
| |
|
10.05.24 - 19.05.24
|
258 164
| |
|
15.01.24 - 22.01.24
|
28 715
| |
|
06.09.24
|
24 540
| |
|
23.05.24
|
-
|
Oyuncu SSS
Xcon nereli?
“Xcon” , New Zealand ülkesinden.
Xcon hangi cihazları kullanıyor?
p_name dişlileri hakkında bilgimiz yok.Xcon hangi oyundur?
Xcon, bir Fortnite oyuncusudur.
Xcon şu anda hangi espor takımında?
Xcon şu anda bir espor takımında değil. Bilgileri güncellemek isterseniz Düzenle butonunu kullanın.
Xcon'in katıldığı en popüler turnuva hangisi?
Esports Charts'a göre, Xcon'in yer aldığı en çok izlenen turnuva FNCS 2024 - Major 1: Oceania oldu ve en yüksek izleyici sayısı 42 062 olarak kaydedildi.
Oyuncu /