Toplam Kazançlarına Göre En İyi Espor 2XKO Oyuncuları

Filtreler:
2
Tümünü Temizle
icon
Brazil
Toplam Kazanç
Oyuncu Oyun Mevcut Ekip Toplam Kazanç Zirve İzleyiciler Toplam
Eşleşmeler
Toplam
Turnuvalar
1
CF
+1
ROC Esports ROC
$241 800
17 191 13 Dec 2025
Matches: 52 Tournaments: 10 Peak Viewers:
17 191 13 Dec 2025
2
Valorant
+2
FURIA Esports FURIA
$156 247
376 545 26 Feb 2024
Matches: 78 Tournaments: 25 Peak Viewers:
376 545 26 Feb 2024
3
CF
+1
Team Liquid TL
$40 333
21 533 21 Aug 2025
Matches: 26 Tournaments: 4 Peak Viewers:
21 533 21 Aug 2025
4
CF
+1
Natus Vincere NAVI
$34 816
8 345 21 Aug 2025
Matches: 26 Tournaments: 4 Peak Viewers:
8 345 21 Aug 2025
5
CF
+1
Natus Vincere NAVI
$33 100
8 345 21 Aug 2025
Matches: 26 Tournaments: 4 Peak Viewers:
8 345 21 Aug 2025
6
CF
+1
Natus Vincere NAVI
$33 100
8 345 21 Aug 2025
Matches: 26 Tournaments: 4 Peak Viewers:
8 345 21 Aug 2025
7
CF
+1
Natus Vincere NAVI
-
1 028 29 May 2025
Matches: 17 Tournaments: 2 Peak Viewers:
1 028 29 May 2025
8
CF
+1
Team Liquid TL
-
8 345 21 Aug 2025
Matches: 26 Tournaments: 4 Peak Viewers:
8 345 21 Aug 2025
9
CF
+1
FURIA Esports FURIA
-
8 345 21 Aug 2025
Matches: 26 Tournaments: 4 Peak Viewers:
8 345 21 Aug 2025
10
CF
+1
Team Liquid TL
-
35 791 10 Dec 2024
Matches: 30 Tournaments: 5 Peak Viewers:
35 791 10 Dec 2024

Oyuncular ve takımlarla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin

Bize Ulaşın
11
CF
+1
Natus Vincere NAVI
-
8 345 21 Aug 2025
Matches: 26 Tournaments: 4 Peak Viewers:
8 345 21 Aug 2025
12
CF
+1
Team Liquid TL
-
21 533 21 Aug 2025
Matches: 26 Tournaments: 4 Peak Viewers:
21 533 21 Aug 2025
13
CF
+1
Natus Vincere NAVI
-
8 345 21 Aug 2025
Matches: 26 Tournaments: 4 Peak Viewers:
8 345 21 Aug 2025
14
CF
+1
ROC Esports ROC
-
17 191 13 Dec 2025
Matches: 37 Tournaments: 5 Peak Viewers:
17 191 13 Dec 2025
15
CF
+1
ROC Esports ROC
-
17 191 13 Dec 2025
Matches: 37 Tournaments: 5 Peak Viewers:
17 191 13 Dec 2025
16
CF
+1
ANTISOCIAL TEAM ANTISOCIAL
-
1 444 27 May 2025
Matches: 19 Tournaments: 2 Peak Viewers:
1 444 27 May 2025
17
CF
+1
FURIA Esports FURIA
-
35 791 10 Dec 2024
Matches: 23 Tournaments: 3 Peak Viewers:
35 791 10 Dec 2024
18
CF
+1
FURIA Esports FURIA
-
916 26 Sep 2025
Matches: 3 Tournaments: 1 Peak Viewers:
916 26 Sep 2025
19
CF
+1
Free Agent
-
-
Matches: - Tournaments: - Peak Viewers:
-
20
GeoGuessr
+1
Imperial Esports Imperial
-
234 520 14 Sep 2024
Matches: 4 Tournaments: 2 Peak Viewers:
234 520 14 Sep 2024
Girişleri göster:

Oyuncular SSS

  • Toplam kazanılan para bakımından en iyi 2XKO oyuncuları kimlerdir?

    Kasım 2016'dan bugüne kadar en kârlı oyuncu SonicFox ile $819 747 oldu.

    Ayrıca, karlı oyuncuların başında:

    2. - I.Nepomniachtchi - $536 539

    3. - J.Duda - $393 909

    4. - D.Liren - $234 027

    5. - Leffen - $215 624

  • 2XKO oyununda izleyici tarafından en çok izlenen oyuncu kim?

    En çok izlenen 2XKO oyuncularının başında, canlı videoyu izleyen 613 439 izleyici sayısıyla I.Nepomniachtchi bulunmaktadır.

    Ayrıca, en çok izlenen 2XKO oyuncularının başında şunlar bulunmaktadır:

    2. - D.Liren - 572 396

    3. - mNdS - 376 545

    4. - Debre - 363 368

    5. - Blinky - 297 896

  • 2XKO içinde toplam kaç profesyonel oyuncu var?

    Verilerimize göre, 2XKO içinde kayıtlı toplam 93 oyuncu bulunuyor. Ancak hepsi aktif değil.

  • 2XKO oyuncuları için son zamanlarda hangi yeniden yapılanmalar gerçekleşti?

    2XKO oyuncuları için son zamanlarda gerçekleşen ilginç yeniden yapılanmalar hakkında, en son yeniden yapılanma şu şekildedir:

    Debre A Balanced Team'dan ayrıldı

Bu özelliği kullanmak için lütfen giriş yapın

Kayıt olmak

Bu özelliği kullanmak için oturum açın

Kayıt olmak