Toplam Kazançlarına Göre En İyi Espor RL Oyuncuları
| Oyuncu | Oyun | Mevcut Ekip | Toplam Kazanç | Zirve İzleyiciler |
Toplam Eşleşmeler |
Toplam Turnuvalar |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
221
|
|
Free Agent
|
-
|
92 601
11 Mar 2018
|
Matches: 14 | Tournaments: 5 |
Peak Viewers:
92 601
11 Mar 2018
|
|
|
222
|
|
Free Agent
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
223
|
|
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
224
|
|
|
-
|
4 971
02 Aug 2020
|
Matches: 9 | Tournaments: 4 |
Peak Viewers:
4 971
02 Aug 2020
|
|
|
225
|
|
Free Agent
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
226
|
|
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
227
|
|
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
228
|
|
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
229
|
|
Free Agent
|
-
|
1 169
03 Jun 2023
|
Matches: 22 | Tournaments: 12 |
Peak Viewers:
1 169
03 Jun 2023
|
|
|
230
|
|
Free Agent
|
-
|
6 889
22 Apr 2023
|
Matches: 8 | Tournaments: 1 |
Peak Viewers:
6 889
22 Apr 2023
|
|
|
Oyuncular ve takımlarla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin Bize Ulaşın |
||||||||
|
231
|
|
Free Agent
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
232
|
|
Free Agent
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
233
|
|
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
234
|
|
Free Agent
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
235
|
|
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
236
|
|
Free Agent
|
-
|
50 827
02 Sep 2018
|
Matches: 2 | Tournaments: 1 |
Peak Viewers:
50 827
02 Sep 2018
|
|
|
237
|
|
|
-
|
34 525
13 Mar 2020
|
Matches: 13 | Tournaments: 4 |
Peak Viewers:
34 525
13 Mar 2020
|
|
|
238
|
|
Free Agent
|
-
|
91 327
12 Nov 2020
|
Matches: 9 | Tournaments: 6 |
Peak Viewers:
91 327
12 Nov 2020
|
|
|
239
|
|
|
-
|
164 656
12 Dec 2021
|
Matches: 53 | Tournaments: 22 |
Peak Viewers:
164 656
12 Dec 2021
|
|
|
240
|
|
Free Agent
|
-
|
3 004
30 Aug 2020
|
Matches: 2 | Tournaments: 2 |
Peak Viewers:
3 004
30 Aug 2020
|
|
Oyuncular SSS
-
Toplam kazanılan para bakımından en iyi RL oyuncuları kimlerdir?
Kasım 2016'dan bugüne kadar en kârlı oyuncu M0nkey M00n ile $1 009 812 oldu.
Ayrıca, karlı oyuncuların başında:
2. - Atomic - $815 352
3. - Vatira - $713 560
4. - Daniel - $691 686
5. - BeastMode - $675 124
-
RL oyununda izleyici tarafından en çok izlenen oyuncu kim?
En çok izlenen RL oyuncularının başında, canlı videoyu izleyen 3 171 229 izleyici sayısıyla TristaN bulunmaktadır.
Ayrıca, en çok izlenen RL oyuncularının başında şunlar bulunmaktadır:
2. - UnGiocoRotto - 3 171 229
3. - Eversax - 624 316
4. - Snaski - 624 316
5. - archie - 624 316
-
RL içinde toplam kaç profesyonel oyuncu var?
Verilerimize göre, RL içinde kayıtlı toplam 4 173 oyuncu bulunuyor. Ancak hepsi aktif değil.
-
RL oyununda kaç kadın oyuncu var?
Verilerimize göre, RL içinde kayıtlı toplam 120 kadın oyuncu bulunuyor. Ancak hepsi aktif değil.
-
RL oyuncuları için son zamanlarda hangi yeniden yapılanmalar gerçekleşti?
RL oyuncuları için son zamanlarda gerçekleşen ilginç yeniden yapılanmalar hakkında, en son yeniden yapılanma şu şekildedir:
Rise Gen.G Mobil1 Racing'dan ayrıldı