Toplam Kazançlarına Göre En İyi Espor RL Oyuncuları
| Oyuncu | Oyun | Mevcut Ekip | Toplam Kazanç | Zirve İzleyiciler |
Toplam Eşleşmeler |
Toplam Turnuvalar | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
| | |
$1 060 145
| 465 255
24 May
| Matches: 363 | Tournaments: 91 |
Peak Viewers:
465 255
24 May
| |
2
| | |
$897 349
| 722 347
20 Sep
| Matches: 249 | Tournaments: 69 |
Peak Viewers:
722 347
20 Sep
| |
3
| | |
$860 302
| 534 158
22 Feb
| Matches: 364 | Tournaments: 98 |
Peak Viewers:
534 158
22 Feb
| |
4
| | |
$812 427
| 722 347
20 Sep
| Matches: 251 | Tournaments: 70 |
Peak Viewers:
722 347
20 Sep
| |
5
| | |
$805 831
| 722 347
20 Sep
| Matches: 238 | Tournaments: 62 |
Peak Viewers:
722 347
20 Sep
| |
6
| | |
$768 126
| 722 347
20 Sep
| Matches: 158 | Tournaments: 50 |
Peak Viewers:
722 347
20 Sep
| |
7
| | |
$734 736
| 534 158
22 Feb
| Matches: 236 | Tournaments: 67 |
Peak Viewers:
534 158
22 Feb
| |
8
| | |
$718 174
| 534 158
22 Feb
| Matches: 270 | Tournaments: 75 |
Peak Viewers:
534 158
22 Feb
| |
9
| | |
$693 630
| 465 255
24 May
| Matches: 278 | Tournaments: 76 |
Peak Viewers:
465 255
24 May
| |
10
| | |
$676 308
| 722 347
20 Sep
| Matches: 217 | Tournaments: 67 |
Peak Viewers:
722 347
20 Sep
| |
Oyuncular ve takımlarla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin Bize Ulaşın | ||||||||
11
| | |
$653 245
| 407 114
24 May
| Matches: 365 | Tournaments: 107 |
Peak Viewers:
407 114
24 May
| |
12
| | |
$644 562
| 368 721
14 Aug 2022
| Matches: 235 | Tournaments: 79 |
Peak Viewers:
368 721
14 Aug 2022
| |
13
| | |
$641 930
| 435 503
31 Mar 2024
| Matches: 177 | Tournaments: 51 |
Peak Viewers:
435 503
31 Mar 2024
| |
14
| | |
$609 434
| 624 316
22 Feb
| Matches: 230 | Tournaments: 67 |
Peak Viewers:
624 316
22 Feb
| |
15
| | |
$592 386
| 468 292
13 Aug 2023
| Matches: 290 | Tournaments: 85 |
Peak Viewers:
468 292
13 Aug 2023
| |
16
| | |
$588 423
| 624 316
22 Feb
| Matches: 280 | Tournaments: 71 |
Peak Viewers:
624 316
22 Feb
| |
17
| | |
$585 513
| 338 168
14 Aug 2022
| Matches: 377 | Tournaments: 103 |
Peak Viewers:
338 168
14 Aug 2022
| |
18
| | Free Agent |
$584 640
| 338 168
14 Aug 2022
| Matches: 345 | Tournaments: 97 |
Peak Viewers:
338 168
14 Aug 2022
| |
19
| | |
$578 328
| 436 252
20 Sep
| Matches: 334 | Tournaments: 91 |
Peak Viewers:
436 252
20 Sep
| |
20
| | |
$553 355
| 280 495
15 Dec 2019
| Matches: 313 | Tournaments: 82 |
Peak Viewers:
280 495
15 Dec 2019
| |
Oyuncular SSS
Toplam kazanılan para bakımından en iyi RL oyuncuları kimlerdir?
Kasım 2016'dan bugüne kadar en çok kazanan oyuncu $1 060 145 ile M0nkey M00n.
Ayrıca, karlı oyuncuların başında:
2. - Atomic - $860 302
3. - Vatira - $812 427
4. - Daniel - $734 736
5. - BeastMode - $718 174
RL oyununda izleyici tarafından en çok izlenen oyuncu kim?
En çok izlenen Rocket League oyuncularının başında, canlı videoyu izleyen 3 171 229 izleyici sayısıyla TristaN, UnGiocoRotto bulunmaktadır.
Ayrıca, en çok izlenen Rocket League oyuncularının başında şunlar bulunmaktadır:
2. - Atow., Extra, Vatira, Ferra, dralii ve diğerleri - 722 347
3. - Eversax, Snaski, archie, ExoTiiK, zen ve diğerleri - 624 316
RL içinde toplam kaç profesyonel oyuncu var?
Verilerimize göre, RL içinde kayıtlı toplam 4 038 oyuncu bulunuyor. Ancak hepsi aktif değil.
RL oyununda kaç kadın oyuncu var?
Verilerimize göre, RL içinde kayıtlı toplam 119 kadın oyuncu bulunuyor. Ancak hepsi aktif değil.
RL oyuncuları için son zamanlarda hangi yeniden yapılanmalar gerçekleşti?
RL oyuncuları için son zamanlarda gerçekleşen ilginç yeniden yapılanmalar hakkında, en son yeniden yapılanma şu şekildedir:
ejby Man City Esports'dan ayrıldı