Toplam Kazançlarına Göre En İyi Espor WoW Oyuncuları
| Oyuncu | Oyun | Mevcut Ekip | Toplam Kazanç | Zirve İzleyiciler |
Toplam Eşleşmeler |
Toplam Turnuvalar |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
|
|
$179 850
|
132 324
04 Nov 2018
|
Matches: 131 | Tournaments: 38 |
Peak Viewers:
132 324
04 Nov 2018
|
|
|
2
|
|
|
$166 483
|
79 467
02 Nov 2018
|
Matches: 28 | Tournaments: 10 |
Peak Viewers:
79 467
02 Nov 2018
|
|
|
3
|
|
|
$129 216
|
43 658
22 Jan 2023
|
Matches: 42 | Tournaments: 11 |
Peak Viewers:
43 658
22 Jan 2023
|
|
|
4
|
|
|
$128 391
|
132 324
04 Nov 2018
|
Matches: 131 | Tournaments: 38 |
Peak Viewers:
132 324
04 Nov 2018
|
|
|
5
|
|
|
$110 808
|
132 324
04 Nov 2018
|
Matches: 126 | Tournaments: 37 |
Peak Viewers:
132 324
04 Nov 2018
|
|
|
6
|
|
|
$88 408
|
132 324
04 Nov 2018
|
Matches: 19 | Tournaments: 6 |
Peak Viewers:
132 324
04 Nov 2018
|
|
|
7
|
|
|
$86 366
|
132 324
04 Nov 2018
|
Matches: 19 | Tournaments: 6 |
Peak Viewers:
132 324
04 Nov 2018
|
|
|
8
|
|
Free Agent
|
$69 025
|
21 316
21 Sep 2019
|
Matches: 2 | Tournaments: 1 |
Peak Viewers:
21 316
21 Sep 2019
|
|
|
9
|
|
|
$68 583
|
132 324
04 Nov 2018
|
Matches: 19 | Tournaments: 6 |
Peak Viewers:
132 324
04 Nov 2018
|
|
|
10
|
|
Free Agent
|
$60 158
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
Oyuncular ve takımlarla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin Bize Ulaşın |
||||||||
|
11
|
|
Free Agent
|
$55 850
|
21 316
21 Sep 2019
|
Matches: 2 | Tournaments: 1 |
Peak Viewers:
21 316
21 Sep 2019
|
|
|
12
|
|
Free Agent
|
$55 516
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
13
|
|
Free Agent
|
$48 000
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
14
|
|
Free Agent
|
$47 333
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
15
|
|
Free Agent
|
$46 183
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
16
|
|
Free Agent
|
$38 175
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
17
|
+1
|
Free Agent
|
$37 588
|
24 471
26 Aug 2017
|
Matches: 20 | Tournaments: 5 |
Peak Viewers:
24 471
26 Aug 2017
|
|
|
18
|
|
|
$33 125
|
16 893
17 Jul 2022
|
Matches: 21 | Tournaments: 6 |
Peak Viewers:
16 893
17 Jul 2022
|
|
|
19
|
|
Free Agent
|
$32 916
|
21 316
21 Sep 2019
|
Matches: 2 | Tournaments: 1 |
Peak Viewers:
21 316
21 Sep 2019
|
|
|
20
|
|
Free Agent
|
$32 366
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
Oyuncular SSS
-
Toplam kazanılan para bakımından en iyi WoW oyuncuları kimlerdir?
-
WoW oyununda izleyici tarafından en çok izlenen oyuncu kim?
En çok izlenen WoW oyuncularının başında, canlı videoyu izleyen 132 324 izleyici sayısıyla Absterge bulunmaktadır.
Ayrıca, en çok izlenen WoW oyuncularının başında şunlar bulunmaktadır:
2. - Cdew - 132 324
3. - Jellybeans - 132 324
4. - Mes - 132 324
5. - Pikaboo - 132 324
-
WoW içinde toplam kaç profesyonel oyuncu var?
Verilerimize göre, WoW içinde kayıtlı toplam 269 oyuncu bulunuyor. Ancak hepsi aktif değil.
-
WoW oyuncuları için son zamanlarda hangi yeniden yapılanmalar gerçekleşti?
WoW oyuncuları için son zamanlarda gerçekleşen ilginç yeniden yapılanmalar hakkında, en son yeniden yapılanma şu şekildedir:
Lontar Reload Esports'ndan ECHO Esports'na geçti