Toplam Kazançlarına Göre En İyi Espor Guilty Gear Oyuncuları
Toplam Kazanç
| Oyuncu | Oyun | Mevcut Ekip | Toplam Kazanç | Zirve İzleyiciler |
Toplam Eşleşmeler |
Toplam Turnuvalar | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
+12
| |
$819 747
|
83 910
20 Jul 2024
| Matches: 84 | Tournaments: 30 |
Peak Viewers:
83 910
20 Jul 2024
| |
2
|
+5
| |
$652 812
|
442 302
07 Aug 2023
| Matches: 115 | Tournaments: 37 |
Peak Viewers:
442 302
07 Aug 2023
| |
3
|
+6
| Free Agent |
$550 496
|
421 476
07 Aug 2023
| Matches: 110 | Tournaments: 41 |
Peak Viewers:
421 476
07 Aug 2023
| |
4
|
+5
| |
$467 850
|
251 051
23 Aug 2025
| Matches: 66 | Tournaments: 24 |
Peak Viewers:
251 051
23 Aug 2025
| |
5
|
+3
| Free Agent |
$337 762
|
250 730
08 Aug 2022
| Matches: 75 | Tournaments: 28 |
Peak Viewers:
250 730
08 Aug 2022
| |
6
|
+6
| Free Agent |
$319 928
|
115 420
19 Jul 2021
| Matches: 110 | Tournaments: 43 |
Peak Viewers:
115 420
19 Jul 2021
| |
7
|
+3
| Free Agent |
$276 969
|
83 676
30 Jun 2019
| Matches: 25 | Tournaments: 8 |
Peak Viewers:
83 676
30 Jun 2019
| |
8
|
+2
| |
$264 871
|
403 697
22 Jul 2024
| Matches: 31 | Tournaments: 14 |
Peak Viewers:
403 697
22 Jul 2024
| |
9
|
+3
| Free Agent |
$245 291
|
50 415
16 May 2021
| Matches: 4 | Tournaments: 2 |
Peak Viewers:
50 415
16 May 2021
| |
10
|
+3
| |
$241 329
|
145 538
22 Nov 2024
| Matches: 15 | Tournaments: 3 |
Peak Viewers:
145 538
22 Nov 2024
| |
Oyuncular ve takımlarla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin Bize Ulaşın | ||||||||
11
|
+6
| |
$215 624
|
231 353
07 Aug 2023
| Matches: 90 | Tournaments: 39 |
Peak Viewers:
231 353
07 Aug 2023
| |
12
|
+4
| |
$165 214
|
131 425
20 Dec 2021
| Matches: 101 | Tournaments: 39 |
Peak Viewers:
131 425
20 Dec 2021
| |
13
|
+7
| |
$137 488
|
12 028
20 Jun 2021
| Matches: 3 | Tournaments: 3 |
Peak Viewers:
12 028
20 Jun 2021
| |
14
|
+1
| |
$111 980
|
113 845
29 Apr 2024
| Matches: 6 | Tournaments: 3 |
Peak Viewers:
113 845
29 Apr 2024
| |
15
|
+9
| |
$102 907
|
27 265
11 Jul 2025
| Matches: 22 | Tournaments: 9 |
Peak Viewers:
27 265
11 Jul 2025
| |
16
|
+5
| |
$59 881
|
193 903
12 Oct 2025
| Matches: 62 | Tournaments: 21 |
Peak Viewers:
193 903
12 Oct 2025
| |
17
|
+2
| Free Agent |
$57 650
|
130 122
29 Apr 2024
| Matches: 32 | Tournaments: 15 |
Peak Viewers:
130 122
29 Apr 2024
| |
18
|
+2
| |
$52 996
|
169 631
21 Aug 2025
| Matches: 20 | Tournaments: 7 |
Peak Viewers:
169 631
21 Aug 2025
| |
19
|
+2
| |
$52 400
|
263 123
03 May
| Matches: 12 | Tournaments: 2 |
Peak Viewers:
263 123
03 May
| |
20
|
+3
| |
$51 107
|
87 353
12 Mar 2023
| Matches: 13 | Tournaments: 7 |
Peak Viewers:
87 353
12 Mar 2023
| |
Girişleri göster:
Oyuncular SSS
Toplam kazanılan para bakımından en iyi Guilty Gear oyuncuları kimlerdir?
Guilty Gear oyununda izleyici tarafından en çok izlenen oyuncu kim?
Guilty Gear içinde toplam kaç profesyonel oyuncu var?
Verilerimize göre, Guilty Gear içinde kayıtlı toplam 198 oyuncu bulunuyor. Ancak hepsi aktif değil.
Guilty Gear oyuncuları için son zamanlarda hangi yeniden yapılanmalar gerçekleşti?
Guilty Gear oyuncuları için son zamanlarda gerçekleşen ilginç yeniden yapılanmalar hakkında, en son yeniden yapılanma şu şekildedir:
Hikaru ZETA DIVISION'ndan RIDDLE'na geçti