Toplam Kazançlarına Göre En İyi Espor LoL Oyuncuları
| Oyuncu | Oyun | Mevcut Ekip | Toplam Kazanç | Zirve İzleyiciler |
Toplam Eşleşmeler |
Toplam Turnuvalar |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
261
|
|
Free Agent
|
$80 924
|
229 408
06 Apr 2021
|
Matches: 222 | Tournaments: 16 |
Peak Viewers:
229 408
06 Apr 2021
|
|
|
262
|
|
|
$80 662
|
1 147 181
14 Oct 2018
|
Matches: 351 | Tournaments: 28 |
Peak Viewers:
1 147 181
14 Oct 2018
|
|
|
263
|
|
Free Agent
|
$80 354
|
282 205
01 May 2021
|
Matches: 221 | Tournaments: 25 |
Peak Viewers:
282 205
01 May 2021
|
|
|
264
|
|
|
$80 280
|
845 068
08 Oct 2017
|
Matches: 19 | Tournaments: 2 |
Peak Viewers:
845 068
08 Oct 2017
|
|
|
265
|
+1
|
Free Agent
|
$80 029
|
866 757
03 Oct 2019
|
Matches: 152 | Tournaments: 21 |
Peak Viewers:
866 757
03 Oct 2019
|
|
|
266
|
|
|
$79 997
|
1 147 181
14 Oct 2018
|
Matches: 342 | Tournaments: 31 |
Peak Viewers:
1 147 181
14 Oct 2018
|
|
|
267
|
|
Free Agent
|
$79 958
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
268
|
|
Free Agent
|
$79 602
|
1 335 231
21 Oct 2018
|
Matches: 178 | Tournaments: 16 |
Peak Viewers:
1 335 231
21 Oct 2018
|
|
|
269
|
|
Free Agent
|
$79 070
|
2 518 106
27 Oct 2019
|
Matches: 285 | Tournaments: 21 |
Peak Viewers:
2 518 106
27 Oct 2019
|
|
|
270
|
|
|
$79 001
|
2 247 444
13 Oct 2024
|
Matches: 375 | Tournaments: 34 |
Peak Viewers:
2 247 444
13 Oct 2024
|
|
|
Oyuncular ve takımlarla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin Bize Ulaşın |
||||||||
|
271
|
|
Free Agent
|
$78 195
|
1 599 160
13 Oct 2019
|
Matches: 285 | Tournaments: 20 |
Peak Viewers:
1 599 160
13 Oct 2019
|
|
|
272
|
|
Free Agent
|
$77 988
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
273
|
|
Free Agent
|
$77 835
|
1 930 743
03 Oct 2024
|
Matches: 320 | Tournaments: 31 |
Peak Viewers:
1 930 743
03 Oct 2024
|
|
|
274
|
|
Free Agent
|
$77 773
|
95 002
21 Jan 2022
|
Matches: 25 | Tournaments: 2 |
Peak Viewers:
95 002
21 Jan 2022
|
|
|
275
|
|
Free Agent
|
$77 749
|
159 307
21 Jul 2021
|
Matches: 115 | Tournaments: 10 |
Peak Viewers:
159 307
21 Jul 2021
|
|
|
276
|
|
Free Agent
|
$77 373
|
3 525 554
20 Oct 2024
|
Matches: 9 | Tournaments: 2 |
Peak Viewers:
3 525 554
20 Oct 2024
|
|
|
277
|
|
Free Agent
|
$77 135
|
976 573
04 Oct 2022
|
Matches: 201 | Tournaments: 20 |
Peak Viewers:
976 573
04 Oct 2022
|
|
|
278
|
|
|
$76 450
|
1 897 970
16 Oct 2025
|
Matches: 130 | Tournaments: 16 |
Peak Viewers:
1 897 970
16 Oct 2025
|
|
|
279
|
|
Free Agent
|
$75 696
|
2 184 103
20 May 2023
|
Matches: 212 | Tournaments: 20 |
Peak Viewers:
2 184 103
20 May 2023
|
|
|
280
|
|
|
$75 650
|
1 122 586
15 Oct 2022
|
Matches: 294 | Tournaments: 30 |
Peak Viewers:
1 122 586
15 Oct 2022
|
|
Oyuncular SSS
-
Toplam kazanılan para bakımından en iyi LoL oyuncuları kimlerdir?
Kasım 2016'dan bugüne kadar en kârlı oyuncu Faker ile $1 922 084 oldu.
Ayrıca, karlı oyuncuların başında:
2. - Ruler - $1 035 773
3. - Duke - $959 072
4. - JackeyLove - $926 556
5. - Bang - $915 941
-
LoL oyununda izleyici tarafından en çok izlenen oyuncu kim?
-
LoL içinde toplam kaç profesyonel oyuncu var?
Verilerimize göre, LoL içinde kayıtlı toplam 10 120 oyuncu bulunuyor. Ancak hepsi aktif değil.
-
LoL oyununda kaç kadın oyuncu var?
Verilerimize göre, LoL içinde kayıtlı toplam 221 kadın oyuncu bulunuyor. Ancak hepsi aktif değil.
-
LoL oyuncuları için son zamanlarda hangi yeniden yapılanmalar gerçekleşti?
LoL oyuncuları için son zamanlarda gerçekleşen ilginç yeniden yapılanmalar hakkında, en son yeniden yapılanma şu şekildedir:
Ice Team Heretics'ndan Team Heretics'na geçti