Joblife (LoL)
Joblife LoL Takım İstatistikleri
Disiplin
Organizasyon
Joblife TeamBölge
Kurulan
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
Bilinmeyen
Sponsorlar
Joblife (LoL) yeni İzleyici İstatistikleri
181
15
2 041stOnline
33%
Offline
67%
Joblife (LoL) Maç istatistikleri
Kazanma Oranı
Oynanan maçlar 85
- Kazanılan Maçlar 40
- Kaybedilen Maçlar 45
- Beraberlikler 0
Joblife (LoL) Kadro
Kadro zaman çizelgesi
Genç oyuncu
Kıdemli oyuncu
Ortalama oyuncu yaşı
24 yillar
Joblife (LoL) new Diller
| Dilim |
İzlenen Saatler
| En Yüksek İzleyiciler | Ortalama izleyiciler | Yayın zamanı | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English |
4 791
|
5 490
|
1 122
|
1 270
|
| 2 | Spanish |
3 675
|
8 639
|
4 196
|
1 846
|
| 3 | Others |
3 550
|
9 721
|
7 502
|
4 938
|
| 4 | Total |
3 369
|
2 082
|
6 060
|
5 616
|
Joblife (LoL) new Platformlar
| Platformu |
İzlenen Saatler
| En Yüksek İzleyiciler | Ortalama izleyiciler | Yayın zamanı | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch |
1 472
|
3 165
|
4 436
|
9 999
|
| 2 | Youtube |
5 436
|
5 971
|
2 079
|
8 533
|
| 3 |
3 994
|
2 771
|
2 395
|
8 360
| |
| 4 | Total |
5 316
|
4 622
|
7 316
|
8 191
|
Joblife (LoL) Takım sonuçları
| İsim | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|
7th
|
-
|
02.09.26
| +96% 1922 Joblife izlenme verilerini mi arıyorsunuz? Esports Charts Paneli'nde detaylı istatistiklere erişin | |
9th
|
-
|
03.06.26
| +96% 9978 | |
5th
|
-
|
06.03.26
| +89% 3987 | |
8th
|
-
|
12.09.25
| -78% 6506 | |
9th
|
-
|
29.05.25
| -84% 5373 | |
8th
|
-
|
27.02.25
| -59% 7661 | |
17th
|
-
|
23.10.24
| -45% 4999 | |
4th
|
-
|
04.08.24
| +46% 7255 | |
3 |
-
|
09.04.24
| -80% 3414 | |
9th
|
-
|
01.11.23
| +94% 8134 |
- 1
Joblife (LoL) Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
Coupe de France 2024
Coupe de France 2024
$11 092
| 16.09.24 - 23.10.24 |
Coupe de France 2023
Coupe de France 2023
$10 575
| 26.09.23 - 01.11.23 |
Coupe De France 2022
Coupe De France 2022
$10 388
| 17.10.22 - 11.11.22 |
LFL Division 2 2022 Spring
LFL Division 2 2022 Spring
| 17.01.22 - 05.04.22 |
LFL Div 2 Summer 2022
LFL Div 2 Summer 2022
| 30.05.22 - 16.08.22 |
Joblife (LoL) Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
LFL 2026 Invitational
LFL 2026 Invitational
121 047
| 21.01.26 - 06.03.26 |
LFL Winter 2025
LFL Winter 2025
111 156
| 22.01.25 - 27.02.25 |
LFL 2025 Spring
LFL 2025 Spring
87 639
| 09.04.25 - 29.05.25 |
Coupe De France 2022
Coupe De France 2022
81 200
| 17.10.22 - 11.11.22 |
Coupe de France 2023
Coupe de France 2023
67 967
| 26.09.23 - 01.11.23 |
Joblife (LoL) Takım SSS
Joblife LoL takımının kaç turnuvada oynadı?
Joblife League of Legends takımının 15 turnuvaya katıldı.
Joblife LoL takımının izleyici rekoru nedir?
Joblife League of Legends takımının tüm zamanlardaki izlenme rekoru 103 432 Peak Viewers (LFL Winter 2025).
Joblife LoL takımının kazancı ne kadar?
Şu anda Joblife kazançları hakkında bilgi sahibi değiliz
Joblife'in LoL kadrosu nedir?
Joblife League of Legends takımının ana kadrosu şöyledir:
- DeadShadow
- Ashanome (Léo Deseuste)
Bir e-spor takımına nasıl katılırım?
Bir e-spor takımına katılmak için, belirli bir oyundaki becerilerinizi geliştirmeye odaklanın ve deneyim kazanmak ve yeteneklerinizi sergilemek için çevrimiçi turnuvalara katılın. Çevrimiçi bir varlık oluşturun, oyuncular ve etkileyicilerle ağ kurun ve takım yöneticileri veya keşifçiler tarafından fark edilme şansınızı artırmak için yerel etkinliklere katılın. Esports Charts, en iyi turnuvaların konum, ödül havuzu ve diğer istatistikler hakkında bilgi içir bir listesini sunar.
Joblife LoL takımı oyun içi lideri kimdir?
Şu anda Joblife League of Legends takımının oyun içi lideri hakkında bilgimiz yok.
Joblife LoL takımı için yaklaşan maçlar hangileri?
Şu anda Joblife League of Legends team programında yaklaşan bir maç yok.
Joblife LoL takımının katıldığı en iyi turnuvalar hangileri?
Joblife League of Legends takımının katıldığı en iyi 3 turnuva:
- 1. - Coupe de France 2024
- 2. - Coupe de France 2023
- 3. - Coupe De France 2022
Joblife takımının oyuncularının ortalaması kaç yaşındadır?
Mevcut takımın ortalama oyuncu yaşı 24
e-spor takımları nasıl para kazanır?
Kazançların toplamıyla ödül havuzunu hesaplıyoruz.
Joblife takımının küresel popülerlik sıralamasında yeri nedir?
Joblife takımı, Tüm Zamanların En Yüksek Eş Zamanlı İzleyicilerine göre Küresel sıralamada 3771. sıradadır.
Son maçlar
Joblife (LoL) Diğer organizasyon takımları
Joblife Takibini Başlat
Gerçek zamanlı maç uyarıları, kadro haberleri ve önemli istatistiklerle önde olun.
Joblife
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Eksik bir mağaza mı var ya da güncelleme mi gerekiyor?
Dizini doğru ve güncel tutmamıza yardımcı olun
Organization
LoL
Clash Royale
Joblife
Joblife