Toplam Kazançlarına Göre En İyi Espor LoL Oyuncuları
| Oyuncu | Oyun | Mevcut Ekip | Toplam Kazanç | Zirve İzleyiciler |
Toplam Eşleşmeler |
Toplam Turnuvalar |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
421
|
|
|
$42 369
|
275 228
20 Jan 2017
|
Matches: 345 | Tournaments: 34 |
Peak Viewers:
275 228
20 Jan 2017
|
|
|
422
|
|
Free Agent
|
$42 210
|
1 867 726
11 Oct 2021
|
Matches: 187 | Tournaments: 15 |
Peak Viewers:
1 867 726
11 Oct 2021
|
|
|
423
|
|
|
$42 168
|
753 623
02 Oct 2019
|
Matches: 205 | Tournaments: 16 |
Peak Viewers:
753 623
02 Oct 2019
|
|
|
424
|
|
|
$42 133
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
425
|
|
Free Agent
|
$42 113
|
128 551
03 May 2022
|
Matches: 284 | Tournaments: 29 |
Peak Viewers:
128 551
03 May 2022
|
|
|
426
|
|
|
$41 515
|
1 294 779
25 Sep 2024
|
Matches: 246 | Tournaments: 25 |
Peak Viewers:
1 294 779
25 Sep 2024
|
|
|
427
|
|
|
$41 502
|
2 247 444
13 Oct 2024
|
Matches: 355 | Tournaments: 24 |
Peak Viewers:
2 247 444
13 Oct 2024
|
|
|
428
|
|
|
$41 501
|
988 622
15 Oct 2018
|
Matches: 230 | Tournaments: 22 |
Peak Viewers:
988 622
15 Oct 2018
|
|
|
429
|
|
Free Agent
|
$41 232
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
430
|
|
Free Agent
|
$41 038
|
559 362
02 Oct 2018
|
Matches: 68 | Tournaments: 8 |
Peak Viewers:
559 362
02 Oct 2018
|
|
|
Oyuncular ve takımlarla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin Bize Ulaşın |
||||||||
|
431
|
|
|
$40 718
|
534 401
07 Feb
|
Matches: 250 | Tournaments: 27 |
Peak Viewers:
534 401
07 Feb
|
|
|
432
|
|
|
$40 680
|
869 991
28 Jun 2025
|
Matches: 252 | Tournaments: 19 |
Peak Viewers:
869 991
28 Jun 2025
|
|
|
433
|
|
|
$40 661
|
555 345
28 Apr 2017
|
Matches: 184 | Tournaments: 21 |
Peak Viewers:
555 345
28 Apr 2017
|
|
|
434
|
|
Free Agent
|
$40 497
|
1 305 397
05 Oct 2021
|
Matches: 218 | Tournaments: 19 |
Peak Viewers:
1 305 397
05 Oct 2021
|
|
|
435
|
|
|
$40 293
|
558 908
02 Oct 2018
|
Matches: 191 | Tournaments: 22 |
Peak Viewers:
558 908
02 Oct 2018
|
|
|
436
|
|
Free Agent
|
$40 254
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
437
|
|
Free Agent
|
$40 251
|
291 518
07 Jun 2020
|
Matches: 142 | Tournaments: 13 |
Peak Viewers:
291 518
07 Jun 2020
|
|
|
438
|
|
|
$40 197
|
488 217
24 Jan 2021
|
Matches: 410 | Tournaments: 34 |
Peak Viewers:
488 217
24 Jan 2021
|
|
|
439
|
|
|
$40 078
|
587 353
07 Oct 2018
|
Matches: 236 | Tournaments: 18 |
Peak Viewers:
587 353
07 Oct 2018
|
|
|
440
|
|
|
$39 883
|
1 749 033
03 Oct 2020
|
Matches: 238 | Tournaments: 19 |
Peak Viewers:
1 749 033
03 Oct 2020
|
|
Oyuncular SSS
-
Toplam kazanılan para bakımından en iyi LoL oyuncuları kimlerdir?
Kasım 2016'dan bugüne kadar en kârlı oyuncu Faker ile $1 922 084 oldu.
Ayrıca, karlı oyuncuların başında:
2. - Ruler - $1 035 773
3. - Duke - $959 072
4. - JackeyLove - $926 556
5. - Bang - $915 941
-
LoL oyununda izleyici tarafından en çok izlenen oyuncu kim?
-
LoL içinde toplam kaç profesyonel oyuncu var?
Verilerimize göre, LoL içinde kayıtlı toplam 10 120 oyuncu bulunuyor. Ancak hepsi aktif değil.
-
LoL oyununda kaç kadın oyuncu var?
Verilerimize göre, LoL içinde kayıtlı toplam 221 kadın oyuncu bulunuyor. Ancak hepsi aktif değil.
-
LoL oyuncuları için son zamanlarda hangi yeniden yapılanmalar gerçekleşti?
LoL oyuncuları için son zamanlarda gerçekleşen ilginç yeniden yapılanmalar hakkında, en son yeniden yapılanma şu şekildedir:
Pobelter 4 SWINES & A BUM'ndan Team Liquid'na geçti