Toplam Kazançlarına Göre En İyi Espor RL Oyuncuları
| Oyuncu | Oyun | Mevcut Ekip | Toplam Kazanç | Zirve İzleyiciler |
Toplam Eşleşmeler |
Toplam Turnuvalar |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
3361
|
|
Free Agent
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
3362
|
|
Free Agent
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
3363
|
|
Free Agent
|
-
|
93
04 Mar 2024
|
Matches: 1 | Tournaments: 1 |
Peak Viewers:
93
04 Mar 2024
|
|
|
3364
|
|
|
-
|
7 009
10 Jun 2023
|
Matches: 1 | Tournaments: 1 |
Peak Viewers:
7 009
10 Jun 2023
|
|
|
3365
|
|
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
3366
|
|
Free Agent
|
-
|
1 057
17 Mar 2018
|
Matches: 3 | Tournaments: 1 |
Peak Viewers:
1 057
17 Mar 2018
|
|
|
3367
|
|
|
-
|
46 860
27 Mar 2021
|
Matches: 5 | Tournaments: 3 |
Peak Viewers:
46 860
27 Mar 2021
|
|
|
3368
|
|
|
-
|
155 651
20 Mar 2021
|
Matches: 62 | Tournaments: 28 |
Peak Viewers:
155 651
20 Mar 2021
|
|
|
3369
|
|
Free Agent
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
3370
|
|
Free Agent
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
Oyuncular ve takımlarla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin Bize Ulaşın |
||||||||
|
3371
|
|
Free Agent
|
-
|
119 882
14 Dec 2019
|
Matches: 32 | Tournaments: 6 |
Peak Viewers:
119 882
14 Dec 2019
|
|
|
3372
|
|
Free Agent
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
3373
|
|
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
3374
|
|
Free Agent
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
3375
|
|
Free Agent
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
3376
|
|
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
3377
|
|
|
-
|
1 018
30 Nov 2025
|
Matches: 10 | Tournaments: 6 |
Peak Viewers:
1 018
30 Nov 2025
|
|
|
3378
|
|
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
|
3379
|
|
|
-
|
13 082
26 Feb 2023
|
Matches: 7 | Tournaments: 4 |
Peak Viewers:
13 082
26 Feb 2023
|
|
|
3380
|
|
Free Agent
|
-
|
-
|
Matches: - | Tournaments: - |
Peak Viewers:
-
|
|
Oyuncular SSS
-
Toplam kazanılan para bakımından en iyi RL oyuncuları kimlerdir?
Kasım 2016'dan bugüne kadar en kârlı oyuncu M0nkey M00n ile $1 009 812 oldu.
Ayrıca, karlı oyuncuların başında:
2. - Atomic - $815 352
3. - Vatira - $713 560
4. - Daniel - $691 686
5. - BeastMode - $675 124
-
RL oyununda izleyici tarafından en çok izlenen oyuncu kim?
En çok izlenen RL oyuncularının başında, canlı videoyu izleyen 3 171 229 izleyici sayısıyla TristaN bulunmaktadır.
Ayrıca, en çok izlenen RL oyuncularının başında şunlar bulunmaktadır:
2. - UnGiocoRotto - 3 171 229
3. - Eversax - 624 316
4. - Snaski - 624 316
5. - archie - 624 316
-
RL içinde toplam kaç profesyonel oyuncu var?
Verilerimize göre, RL içinde kayıtlı toplam 4 173 oyuncu bulunuyor. Ancak hepsi aktif değil.
-
RL oyununda kaç kadın oyuncu var?
Verilerimize göre, RL içinde kayıtlı toplam 120 kadın oyuncu bulunuyor. Ancak hepsi aktif değil.
-
RL oyuncuları için son zamanlarda hangi yeniden yapılanmalar gerçekleşti?
RL oyuncuları için son zamanlarda gerçekleşen ilginç yeniden yapılanmalar hakkında, en son yeniden yapılanma şu şekildedir:
Rise Gen.G Mobil1 Racing'dan ayrıldı