OU Gaming (CoD:M)
OU Gaming CoD:M Takım İstatistikleri
Disiplin
Organizasyon
Bölge
Kurulan
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
$174 678
Sponsorlar
OU Gaming (CoD:M) yeni İzleyici İstatistikleri
50
4
8 357thOnline
0%
Offline
100%
OU Gaming (CoD:M) Kadro
Kadro verileri henüz mevcut değil.
Daha hızlı güncellememize yardımcı olmak ister misiniz?
Aşağıdaki butonu kullanarak eksik kadro bilgilerini ekleyin!
OU Gaming (CoD:M) new Diller
| Dilim |
İzlenen Saatler
| En Yüksek İzleyiciler | Ortalama izleyiciler | Yayın zamanı | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English | 8 937
| 4 500
| 8 985
| 2 627
|
| 2 | Spanish | 7 083
| 7 405
| 5 443
| 4 022
|
| 3 | Others | 8 414
| 6 755
| 2 328
| 4 982
|
| 4 | Total | 3 906
| 8 246
| 3 766
| 8 190
|
OU Gaming (CoD:M) new Platformlar
| Platformu |
İzlenen Saatler
| En Yüksek İzleyiciler | Ortalama izleyiciler | Yayın zamanı | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch | 2 276
| 8 954
| 1 972
| 7 389
|
| 2 | Youtube | 4 247
| 3 479
| 4 143
| 3 306
|
| 3 | 8 069
| 4 650
| 7 025
| 9 891
| |
| 4 | Total | 2 777
| 2 723
| 5 579
| 5 032
|
OU Gaming (CoD:M) Takım sonuçları
| İsim | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|
1 |
$89 269
|
22.08.26
| ||
7th
|
$17 645
|
10.05.26
| +80% 5981 | |
5th
|
$42 500
|
09.11.25
| -33% 9348 | |
5th
|
$25 264
|
14.09.25
| -48% 7464 |
OU Gaming (CoD:M) Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
CODM World Championship 2025
CODM World Championship 2025
$850 000
| 07.11.25 - 09.11.25 |
Call of Duty Mobile Major Spring 2026
Call of Duty Mobile Major Spring 2026
$320 000
| 12.03.26 - 10.05.26 |
Call of Duty Mobile Major 2025
Call of Duty Mobile Major 2025
$308 785
| 17.07.25 - 14.09.25 |
Call of Duty Mobile Major Summer 2026
Call of Duty Mobile Major Summer 2026
$267 807
| 25.06.26 - 22.08.26 |
OU Gaming (CoD:M) Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
Call of Duty Mobile Major 2025
Call of Duty Mobile Major 2025
26 636
| 17.07.25 - 14.09.25 |
CODM World Championship 2025
CODM World Championship 2025
19 138
| 07.11.25 - 09.11.25 |
Call of Duty Mobile Major Spring 2026
Call of Duty Mobile Major Spring 2026
12 440
| 12.03.26 - 10.05.26 |
Call of Duty Mobile Major Summer 2026
Call of Duty Mobile Major Summer 2026
5 719
| 25.06.26 - 22.08.26 |
OU Gaming (CoD:M) Takım SSS
OU Gaming CoD:M takımı kaç turnuvada oynadı?
OU Gaming Call of Duty: Mobile takımının 4 turnuvaya katıldı.
OU Gaming CoD:M takımının izleyici rekoru nedir?
OU Gaming Call of Duty: Mobile takımının tüm zamanlardaki izlenme rekoru 7 166 Peak Viewers (Call of Duty Mobile Major 2025).
OU Gaming CoD:M takımının kazancı ne kadar?
OU Gaming Call of Duty: Mobile takımı CoD:M turnuvalarından $174 678 para ödülü kazandı.
Bir e-spor takımına nasıl katılırım?
Bir e-spor takımına katılmak için, belirli bir oyundaki becerilerinizi geliştirmeye odaklanın ve deneyim kazanmak ve yeteneklerinizi sergilemek için çevrimiçi turnuvalara katılın. Çevrimiçi bir varlık oluşturun, oyuncular ve etkileyicilerle ağ kurun ve takım yöneticileri veya keşifçiler tarafından fark edilme şansınızı artırmak için yerel etkinliklere katılın. Esports Charts, en iyi turnuvaların konum, ödül havuzu ve diğer istatistikler hakkında bilgi içir bir listesini sunar.
OU Gaming CoD:M takımı için yaklaşan maçlar hangileri?
Şu anda OU Gaming Call of Duty: Mobile team programında yaklaşan bir maç yok.
OU Gaming CoD:M takımının katıldığı en iyi turnuvalar hangileri?
OU Gaming Call of Duty: Mobile takımının katıldığı en iyi 3 turnuva:
- 1. - CODM World Championship 2025
- 2. - Call of Duty Mobile Major Spring 2026
- 3. - Call of Duty Mobile Major 2025
e-spor takımları nasıl para kazanır?
Espor takımları sponsorluklardan, turnuva ödüllerinden, yayın ve içerikten, ürün satışından ve oyun yayıncılarının paylaştığı gelirden kazanır. Esports Charts ödül parasını takip eder: bir takımın buradaki kazancı turnuvalarda kazandıklarının toplamıdır.
OU Gaming takımının küresel popülerlik sıralamasında yeri nedir?
OU Gaming takımı, Tüm Zamanların En Yüksek Eş Zamanlı İzleyicilerine göre Küresel sıralamada 13897. sıradadır.
Boşlukları doldurmamıza yardımcı olun!
Etkinlik bilgilerini doldurmamıza yardım edin
Katkıda bulunun.
Burada bazı bilgileri eksik bıraktık.
Son maçlar
Wolves
Wolves
GC
Wolves OU Gaming Takibini Başlat
Gerçek zamanlı maç uyarıları, kadro haberleri ve önemli istatistiklerle önde olun.
OU Gaming
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Eksik bir mağaza mı var ya da güncelleme mi gerekiyor?
Dizini doğru ve güncel tutmamıza yardımcı olun