Level UP MarsBahis (Dota 2)
Level UP MarsBahis (Dota 2) yeni İzleyici İstatistikleri
22 498
11
4
8 409thOnline
0%
Offline
0%
Level UP MarsBahis (Dota 2) Maç istatistikleri
Kazanma Oranı
Oynanan maçlar 7
- Kazanılan Maçlar 1
- Kaybedilen Maçlar 6
- Beraberlikler 0
Level UP MarsBahis (Dota 2) Kadro
Kadro verileri henüz mevcut değil.
Daha hızlı güncellememize yardımcı olmak ister misiniz?
Aşağıdaki butonu kullanarak eksik kadro bilgilerini ekleyin!
Level UP MarsBahis (Dota 2) new Diller
| Dilim |
İzlenen Saatler
| En Yüksek İzleyiciler | Ortalama izleyiciler | Yayın zamanı | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English | 8 605
| 9 433
| 5 114
| 7 882
|
| 2 | Spanish | 4 308
| 5 778
| 8 627
| 7 264
|
| 3 | Others | 3 111
| 1 183
| 4 395
| 4 225
|
| 4 | Total | 6 687
| 1 824
| 5 956
| 6 000
|
Level UP MarsBahis (Dota 2) new Platformlar
| Platformu |
İzlenen Saatler
| En Yüksek İzleyiciler | Ortalama izleyiciler | Yayın zamanı | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch | 6 967
| 2 423
| 9 423
| 3 158
|
| 2 | Youtube | 3 628
| 6 339
| 4 416
| 6 170
|
| 3 | 1 079
| 2 402
| 3 513
| 6 910
| |
| 4 | Total | 1 135
| 1 409
| 2 886
| 2 307
|
Level UP MarsBahis (Dota 2) Takım sonuçları
| İsim | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|
11th
|
-
|
03.07.24
| ||
8th
|
-
|
29.06.24
| +52% 9955 | |
11th
|
-
|
12.05.24
| +80% 1114 | |
7th
|
-
|
28.03.24
| +8% 1337 |
Level UP MarsBahis (Dota 2) Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
CCT Series 1
CCT Series 1
$50 000
| 24.06.24 - 03.07.24 |
European Pro League Season 18
European Pro League Season 18
$20 000
| 29.04.24 - 12.05.24 |
PGL Wallachia Season 1: Western Europe Closed Qualifier
PGL Wallachia Season 1: Western Europe Closed Qualifier
| 25.03.24 - 28.03.24 |
Elite League Season 2: Western Europe Closed Qualifier
Elite League Season 2: Western Europe Closed Qualifier
| 27.06.24 - 29.06.24 |
Level UP MarsBahis (Dota 2) Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
PGL Wallachia Season 1: Western Europe Closed Qualifier
PGL Wallachia Season 1: Western Europe Closed Qualifier
103 014
| 25.03.24 - 28.03.24 |
European Pro League Season 18
European Pro League Season 18
22 606
| 29.04.24 - 12.05.24 |
Elite League Season 2: Western Europe Closed Qualifier
Elite League Season 2: Western Europe Closed Qualifier
20 023
| 27.06.24 - 29.06.24 |
CCT Series 1
CCT Series 1
9 423
| 24.06.24 - 03.07.24 |
Level UP MarsBahis (Dota 2) Takım SSS
Level UP MarsBahis Dota 2 takımı kaç turnuvada oynadı?
Level UP MarsBahis Dota 2 takımının 4 turnuvaya katıldı.
Level UP MarsBahis Dota 2 takımının izleyici rekoru nedir?
Level UP MarsBahis Dota 2 takımının tüm zamanlardaki izlenme rekoru 22 498 Peak Viewers (PGL Wallachia Season 1: Western Europe Closed Qualifier).
Bir e-spor takımına nasıl katılırım?
Bir e-spor takımına katılmak için, belirli bir oyundaki becerilerinizi geliştirmeye odaklanın ve deneyim kazanmak ve yeteneklerinizi sergilemek için çevrimiçi turnuvalara katılın. Çevrimiçi bir varlık oluşturun, oyuncular ve etkileyicilerle ağ kurun ve takım yöneticileri veya keşifçiler tarafından fark edilme şansınızı artırmak için yerel etkinliklere katılın. Esports Charts, en iyi turnuvaların konum, ödül havuzu ve diğer istatistikler hakkında bilgi içir bir listesini sunar.
Level UP MarsBahis Dota 2 takımı için yaklaşan maçlar hangileri?
Şu anda Level UP MarsBahis Dota 2 team programında yaklaşan bir maç yok.
Level UP MarsBahis Dota 2 takımının katıldığı en iyi turnuvalar hangileri?
Level UP MarsBahis Dota 2 takımının katıldığı en iyi 3 turnuva:
- 1. - CCT Series 1
- 2. - European Pro League Season 18
- 3. - PGL Wallachia Season 1: Western Europe Closed Qualifier
e-spor takımları nasıl para kazanır?
Espor takımları sponsorluklardan, turnuva ödüllerinden, yayın ve içerikten, ürün satışından ve oyun yayıncılarının paylaştığı gelirden kazanır. Esports Charts ödül parasını takip eder: bir takımın buradaki kazancı turnuvalarda kazandıklarının toplamıdır.
Level UP MarsBahis takımının küresel popülerlik sıralamasında yeri nedir?
Level UP MarsBahis takımı, Tüm Zamanların En Yüksek Eş Zamanlı İzleyicilerine göre Küresel sıralamada 9248. sıradadır.
Son maçlar
LVL.UP MB
LVL.UP MB
Hryvnia
LVL.UP MB
JB
LVL.UP MB
OM
LVL.UP MB Level UP MarsBahis (Dota 2) Diğer organizasyon takımları
Level UP MarsBahis Takibini Başlat
Gerçek zamanlı maç uyarıları, kadro haberleri ve önemli istatistiklerle önde olun.
Level UP MarsBahis
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Eksik bir mağaza mı var ya da güncelleme mi gerekiyor?
Dizini doğru ve güncel tutmamıza yardımcı olun
Organization