Four Angry Men (Rainbow 6)
Four Angry Men Rainbow 6 Takım İstatistikleri
Disiplin
Organizasyon
Four Angry MenBölge
Kurulan
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
$84 926
Sponsorlar
Four Angry Men (Rainbow 6) yeni İzleyici İstatistikleri
29
8
4 010thOnline
50%
Offline
50%
Four Angry Men (Rainbow 6) Maç istatistikleri
Kazanma Oranı
Oynanan maçlar 27
- Kazanılan Maçlar 11
- Kaybedilen Maçlar 16
- Beraberlikler 0
Four Angry Men (Rainbow 6) Kadro
Kadro zaman çizelgesi
Genç oyuncu
Kıdemli oyuncu
Ortalama oyuncu yaşı
27 yillar
Four Angry Men (Rainbow 6) new Diller
| Dilim |
İzlenen Saatler
| En Yüksek İzleyiciler | Ortalama izleyiciler | Yayın zamanı | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English |
6 939
|
6 688
|
2 189
|
9 943
|
| 2 | Spanish |
3 022
|
1 819
|
5 146
|
7 398
|
| 3 | Others |
3 765
|
3 205
|
9 440
|
8 206
|
| 4 | Total |
1 358
|
3 470
|
9 485
|
1 768
|
Four Angry Men (Rainbow 6) new Platformlar
| Platformu |
İzlenen Saatler
| En Yüksek İzleyiciler | Ortalama izleyiciler | Yayın zamanı | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch |
5 541
|
9 703
|
4 641
|
9 681
|
| 2 | Youtube |
6 372
|
1 659
|
3 231
|
4 781
|
| 3 |
6 792
|
5 152
|
6 593
|
7 661
| |
| 4 | Total |
7 296
|
4 752
|
9 102
|
8 262
|
Four Angry Men (Rainbow 6) Takım sonuçları
| İsim | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|
8th
|
$11 186
|
18.10.26
| -83% 1622 Four Angry Men izlenme verilerini mi arıyorsunuz? Esports Charts Paneli'nde detaylı istatistiklere erişin | |
8th
|
$11 047
|
19.07.26
| +86% 8801 | |
17th
|
$3 000
|
18.05.26
| -36% 1639 | |
4th
|
$11 702
|
26.04.26
| +19% 9225 | |
7th
|
-
|
18.01.26
| +81% 8391 | |
2 |
$17 073
|
28.12.25
| -58% 7143 | |
2 |
$14 085
|
16.11.25
| +34% 3762 | |
1 |
$16 833
|
10.10.25
| +77% 7825 |
Four Angry Men (Rainbow 6) Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
BLAST R6 Major Salt Lake City 2026
BLAST R6 Major Salt Lake City 2026
$600 000
| 08.05.26 - 18.05.26 |
CN League 2026 - Stage 2
CN League 2026 - Stage 2
$148 660
| 04.09.26 - 18.10.26 |
CN League 2026 - Stage 1
CN League 2026 - Stage 1
$147 805
| 05.06.26 - 19.07.26 |
CN League 2026 - Kickoff
CN League 2026 - Kickoff
$112 530
| 11.04.26 - 26.04.26 |
GVC Pioneer Series 2025: Winter
GVC Pioneer Series 2025: Winter
$81 570
| 05.12.25 - 28.12.25 |
Four Angry Men (Rainbow 6) Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
BLAST R6 Major Salt Lake City 2026
BLAST R6 Major Salt Lake City 2026
254 401
| 08.05.26 - 18.05.26 |
Six Invitational 2026: APAC LCQ
Six Invitational 2026: APAC LCQ
6 642
| 16.01.26 - 18.01.26 |
CN League 2026 - Stage 2
CN League 2026 - Stage 2
2 674
| 04.09.26 - 18.10.26 |
CN League 2026 - Stage 1
CN League 2026 - Stage 1
1 361
| 05.06.26 - 19.07.26 |
CN League 2026 - Kickoff
CN League 2026 - Kickoff
537
| 11.04.26 - 26.04.26 |
Four Angry Men (Rainbow 6) Takım SSS
Four Angry Men Rainbow 6 takımının kaç turnuvada oynadı?
Four Angry Men Tom Clancy’s Rainbow Six Siege takımının 8 turnuvaya katıldı.
Four Angry Men Rainbow 6 takımının izleyici rekoru nedir?
Four Angry Men Tom Clancy’s Rainbow Six Siege takımının tüm zamanlardaki izlenme rekoru 112 437 Peak Viewers (BLAST R6 Major Salt Lake City 2026).
Four Angry Men Rainbow 6 takımının kazancı ne kadar?
Four Angry Men Tom Clancy’s Rainbow Six Siege team net değeri, Rainbow 6 turnuvalarından elde edilen $84 926 para ödülüdür.
Four Angry Men'in Rainbow 6 kadrosu nedir?
Four Angry Men Tom Clancy’s Rainbow Six Siege takımının ana kadrosu şöyledir:
- Logan
- Yoviker (Stanley Zhu)
- ShaZ5ibe. (Xie Hao-ru)
- Logan
- Asylum
- Eden (Loïc Sennepin)
- Txonly
- Darcly
- LyDA
- Reif
- Ka
Bir e-spor takımına nasıl katılırım?
Bir e-spor takımına katılmak için, belirli bir oyundaki becerilerinizi geliştirmeye odaklanın ve deneyim kazanmak ve yeteneklerinizi sergilemek için çevrimiçi turnuvalara katılın. Çevrimiçi bir varlık oluşturun, oyuncular ve etkileyicilerle ağ kurun ve takım yöneticileri veya keşifçiler tarafından fark edilme şansınızı artırmak için yerel etkinliklere katılın. Esports Charts, en iyi turnuvaların konum, ödül havuzu ve diğer istatistikler hakkında bilgi içir bir listesini sunar.
Four Angry Men Rainbow 6 takımı oyun içi lideri kimdir?
Şu anda Four Angry Men Tom Clancy’s Rainbow Six Siege takımının oyun içi lideri hakkında bilgimiz yok.
Four Angry Men Rainbow 6 takımı için yaklaşan maçlar hangileri?
Şu anda Four Angry Men Tom Clancy’s Rainbow Six Siege team programında yaklaşan bir maç yok.
Four Angry Men Rainbow 6 takımının katıldığı en iyi turnuvalar hangileri?
Four Angry Men Tom Clancy’s Rainbow Six Siege takımının katıldığı en iyi 3 turnuva:
- 1. - BLAST R6 Major Salt Lake City 2026
- 2. - CN League 2026 - Stage 2
- 3. - CN League 2026 - Stage 1
e-spor takımları nasıl para kazanır?
Kazançların toplamıyla ödül havuzunu hesaplıyoruz.
Four Angry Men takımının küresel popülerlik sıralamasında yeri nedir?
Four Angry Men takımı, Tüm Zamanların En Yüksek Eş Zamanlı İzleyicilerine göre Küresel sıralamada 3543. sıradadır.
Boşlukları doldurmamıza yardımcı olun!
Etkinlik bilgilerini doldurmamıza yardım edin
Katkıda bulunun.
Burada bazı bilgileri eksik bıraktık.
Four Angry Men (Rainbow 6) Güncel turnuvalar
Son maçlar
4AM
KINGZERO
4AM
OC
4AM
Leviatán
4AM
TEC
4AM
AG Four Angry Men (Rainbow 6) Diğer organizasyon takımları
Four Angry Men Takibini Başlat
Gerçek zamanlı maç uyarıları, kadro haberleri ve önemli istatistiklerle önde olun.
Four Angry Men
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Eksik bir mağaza mı var ya da güncelleme mi gerekiyor?
Dizini doğru ve güncel tutmamıza yardımcı olun
Organization
PUBG
PUBG Mobile
Valorant
Rainbow 6
OW
Four Angry Men
Four Angry Men
Four Angry Men
Four Angry Men