LOS GALOS (Rainbow 6)
LOS GALOS Rainbow 6 Takım İstatistikleri
Disiplin
Organizasyon
Bölge
Kurulan
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
$1 349
Sponsorlar
LOS GALOS (Rainbow 6) yeni İzleyici İstatistikleri
7
8
3 952ndOnline
75%
Offline
25%
LOS GALOS (Rainbow 6) Maç istatistikleri
Kazanma Oranı
Oynanan maçlar 2
- Kazanılan Maçlar 0
- Kaybedilen Maçlar 2
- Beraberlikler 0
Win
Rekor galibiyet serisi
-
Lose
Rekor galibiyet serisi
2
(Tem - Haz 2026)
Karşı en çok oynanan rakip
Karşı en çok kazanılan rakip
LOS GALOS (Rainbow 6) Kadro
Kadro verileri henüz mevcut değil.
Daha hızlı güncellememize yardımcı olmak ister misiniz?
Aşağıdaki butonu kullanarak eksik kadro bilgilerini ekleyin!
LOS GALOS (Rainbow 6) new Diller
| Dilim |
İzlenen Saatler
| En Yüksek İzleyiciler | Ortalama izleyiciler | Yayın zamanı | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English |
2 619
|
8 446
|
5 037
|
3 400
|
| 2 | Spanish |
9 166
|
8 256
|
1 758
|
5 731
|
| 3 | Others |
9 782
|
2 558
|
9 714
|
1 443
|
| 4 | Total |
1 295
|
6 891
|
7 475
|
4 170
|
LOS GALOS (Rainbow 6) new Platformlar
| Platformu |
İzlenen Saatler
| En Yüksek İzleyiciler | Ortalama izleyiciler | Yayın zamanı | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch |
6 470
|
8 441
|
4 739
|
7 406
|
| 2 | Youtube |
4 569
|
1 315
|
5 872
|
2 468
|
| 3 |
2 112
|
1 455
|
3 187
|
5 590
| |
| 4 | Total |
2 969
|
6 011
|
8 331
|
5 476
|
LOS GALOS (Rainbow 6) Takım sonuçları
| İsim | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|
9th
|
-
|
02.08.26
| -69% 2698 LOS GALOS izlenme verilerini mi arıyorsunuz? Esports Charts Paneli'nde detaylı istatistiklere erişin | |
5th
|
-
|
30.04.26
| -96% 3818 | |
5th
|
-
|
25.04.26
| +51% 3233 | |
3 |
-
|
24.04.26
| -36% 4829 | |
2 |
-
|
18.04.26
| +60% 7812 | |
5th
|
-
|
16.04.26
| -45% 9310 | |
13th
|
-
|
31.08.24
| +52% 3522 | |
5th
|
$1 349
|
07.07.24
| -13% 1449 |
LOS GALOS (Rainbow 6) Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
Super Copa do Brasil
Super Copa do Brasil
$48 600
| 12.07.24 - 31.08.24 |
Liga START - 2026
Liga START - 2026
$24 345
| 05.05.26 - 02.08.26 |
Liga START - 2024
Liga START - 2024
$16 821
| 13.06.24 - 07.07.24 |
Rei dos Mapas 2026 - Qualifier 1
Rei dos Mapas 2026 - Qualifier 1
| 13.04.26 - 16.04.26 |
Liga START - 2026 - Qualifier 2
Liga START - 2026 - Qualifier 2
| 22.04.26 - 24.04.26 |
LOS GALOS (Rainbow 6) Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
Super Copa do Brasil
Super Copa do Brasil
10 058
| 12.07.24 - 31.08.24 |
Rei dos Mapas 2026 - Qualifier 1
Rei dos Mapas 2026 - Qualifier 1
4 837
| 13.04.26 - 16.04.26 |
Liga START - 2026 - Qualifier 1
Liga START - 2026 - Qualifier 1
3 850
| 16.04.26 - 18.04.26 |
Liga START - 2026 - Qualifier 2
Liga START - 2026 - Qualifier 2
3 453
| 22.04.26 - 24.04.26 |
Liga START - 2024
Liga START - 2024
3 421
| 13.06.24 - 07.07.24 |
LOS GALOS (Rainbow 6) Takım SSS
LOS GALOS Rainbow 6 takımının kaç turnuvada oynadı?
LOS GALOS Tom Clancy’s Rainbow Six Siege takımının 8 turnuvaya katıldı.
LOS GALOS Rainbow 6 takımının izleyici rekoru nedir?
LOS GALOS Tom Clancy’s Rainbow Six Siege takımının tüm zamanlardaki izlenme rekoru 815 Peak Viewers (Super Copa do Brasil).
LOS GALOS Rainbow 6 takımının kazancı ne kadar?
LOS GALOS Tom Clancy’s Rainbow Six Siege team net değeri, Rainbow 6 turnuvalarından elde edilen $1 349 para ödülüdür.
LOS GALOS'in Rainbow 6 kadrosu nedir?
Şu anda LOS GALOS Tom Clancy’s Rainbow Six Siege takım oyuncuları hakkında bilgimiz yok.
Bir e-spor takımına nasıl katılırım?
Bir e-spor takımına katılmak için, belirli bir oyundaki becerilerinizi geliştirmeye odaklanın ve deneyim kazanmak ve yeteneklerinizi sergilemek için çevrimiçi turnuvalara katılın. Çevrimiçi bir varlık oluşturun, oyuncular ve etkileyicilerle ağ kurun ve takım yöneticileri veya keşifçiler tarafından fark edilme şansınızı artırmak için yerel etkinliklere katılın. Esports Charts, en iyi turnuvaların konum, ödül havuzu ve diğer istatistikler hakkında bilgi içir bir listesini sunar.
LOS GALOS Rainbow 6 takımı oyun içi lideri kimdir?
Şu anda LOS GALOS Tom Clancy’s Rainbow Six Siege takımının oyun içi lideri hakkında bilgimiz yok.
LOS GALOS Rainbow 6 takımı için yaklaşan maçlar hangileri?
Şu anda LOS GALOS Tom Clancy’s Rainbow Six Siege team programında yaklaşan bir maç yok.
LOS GALOS Rainbow 6 takımının katıldığı en iyi turnuvalar hangileri?
LOS GALOS Tom Clancy’s Rainbow Six Siege takımının katıldığı en iyi 3 turnuva:
- 1. - Super Copa do Brasil
- 2. - Liga START - 2026
- 3. - Liga START - 2024
e-spor takımları nasıl para kazanır?
Kazançların toplamıyla ödül havuzunu hesaplıyoruz.
LOS GALOS takımının küresel popülerlik sıralamasında yeri nedir?
LOS GALOS takımı, Tüm Zamanların En Yüksek Eş Zamanlı İzleyicilerine göre Küresel sıralamada 21505. sıradadır.
Boşlukları doldurmamıza yardımcı olun!
Etkinlik bilgilerini doldurmamıza yardım edin
Katkıda bulunun.
Burada bazı bilgileri eksik bıraktık.
Son maçlar
LG
RWE
LG
SNT
LG
E1
LG
FDC
LG
Liquid LOS GALOS Takibini Başlat
Gerçek zamanlı maç uyarıları, kadro haberleri ve önemli istatistiklerle önde olun.
LOS GALOS
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Eksik bir mağaza mı var ya da güncelleme mi gerekiyor?
Dizini doğru ve güncel tutmamıza yardımcı olun