Siikopatas (Rainbow 6)
Siikopatas Rainbow 6 Takım İstatistikleri
Disiplin
Organizasyon
Bölge
Kurulan
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
Bilinmeyen
Sponsorlar
Siikopatas (Rainbow 6) yeni İzleyici İstatistikleri
3
25
1 127thOnline
92%
Offline
8%
Siikopatas (Rainbow 6) Maç istatistikleri
Siikopatas (Rainbow 6) Kadro
Kadro zaman çizelgesi
Siikopatas (Rainbow 6) new Diller
| Dilim |
İzlenen Saatler
| En Yüksek İzleyiciler | Ortalama izleyiciler | Yayın zamanı | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English | 6 516
| 3 374
| 3 510
| 6 633
|
| 2 | Spanish | 8 806
| 3 520
| 3 487
| 2 999
|
| 3 | Others | 7 425
| 4 105
| 4 070
| 3 684
|
| 4 | Total | 3 283
| 7 861
| 2 567
| 4 801
|
Siikopatas (Rainbow 6) new Platformlar
| Platformu |
İzlenen Saatler
| En Yüksek İzleyiciler | Ortalama izleyiciler | Yayın zamanı | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch | 8 945
| 7 656
| 2 176
| 1 680
|
| 2 | Youtube | 6 154
| 4 190
| 5 466
| 7 457
|
| 3 | 6 101
| 2 824
| 7 271
| 4 386
| |
| 4 | Total | 7 993
| 2 926
| 9 451
| 4 737
|
Siikopatas (Rainbow 6) Takım sonuçları
| İsim | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|
12th
|
-
|
25.07.26
| -53% 3196 Siikopatas izlenme verilerini mi arıyorsunuz? Esports Charts Paneli'nde detaylı istatistiklere erişin | |
5th
|
-
|
26.06.26
| -55% 3330 | |
2 |
-
|
07.06.26
| -29% 3819 | |
9th
|
-
|
04.06.26
| +24% 4120 | |
11th
|
-
|
03.05.26
| -32% 6711 | |
5th
|
-
|
02.04.26
| +96% 1901 | |
9th
|
-
|
26.03.26
| +88% 7878 | |
5th
|
-
|
19.03.26
| +68% 2645 | |
17th
|
-
|
01.03.26
| +38% 6885 | |
5th
|
-
|
28.02.26
| -20% 1490 |
- 1
Siikopatas (Rainbow 6) Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
R6 North Rainbow Rumble 2026
R6 North Rainbow Rumble 2026
$23 510
| 11.04.26 - 03.05.26 |
R6 Central Combine 2026
R6 Central Combine 2026
$23 092
| 20.06.26 - 25.07.26 |
R6 North Rainbow Rumble 2025
R6 North Rainbow Rumble 2025
$20 724
| 15.01.25 - 01.02.25 |
Belgium Masters: 2026
Belgium Masters: 2026
$11 365
| 25.06.26 - 26.06.26 |
ESIX Rivals 2025
ESIX Rivals 2025
$3 500
| 08.10.25 - 02.11.25 |
Siikopatas (Rainbow 6) Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
R6 North Rainbow Rumble 2026
R6 North Rainbow Rumble 2026
6 268
| 11.04.26 - 03.05.26 |
R6 Central Combine 2026
R6 Central Combine 2026
5 469
| 20.06.26 - 25.07.26 |
Belgium Masters: 2026
Belgium Masters: 2026
4 317
| 25.06.26 - 26.06.26 |
R6 North Rainbow Rumble 2025
R6 North Rainbow Rumble 2025
3 061
| 15.01.25 - 01.02.25 |
R6 North Rainbow Rumble 2026 - Qualifier 3
R6 North Rainbow Rumble 2026 - Qualifier 3
2 102
| 01.04.26 - 02.04.26 |
Siikopatas (Rainbow 6) Takım SSS
Siikopatas Rainbow 6 takımı kaç turnuvada oynadı?
Siikopatas Tom Clancy’s Rainbow Six Siege takımının 25 turnuvaya katıldı.
Siikopatas Rainbow 6 takımının izleyici rekoru nedir?
Siikopatas Tom Clancy’s Rainbow Six Siege takımının tüm zamanlardaki izlenme rekoru 3 978 Peak Viewers (Belgium Masters: 2026).
Siikopatas'in Rainbow 6 kadrosu nedir?
Siikopatas Tom Clancy’s Rainbow Six Siege takımının ana kadrosu şöyledir:
- raqzo
- kix
- Tuki
Bir e-spor takımına nasıl katılırım?
Bir e-spor takımına katılmak için, belirli bir oyundaki becerilerinizi geliştirmeye odaklanın ve deneyim kazanmak ve yeteneklerinizi sergilemek için çevrimiçi turnuvalara katılın. Çevrimiçi bir varlık oluşturun, oyuncular ve etkileyicilerle ağ kurun ve takım yöneticileri veya keşifçiler tarafından fark edilme şansınızı artırmak için yerel etkinliklere katılın. Esports Charts, en iyi turnuvaların konum, ödül havuzu ve diğer istatistikler hakkında bilgi içir bir listesini sunar.
Siikopatas Rainbow 6 takımı için yaklaşan maçlar hangileri?
Şu anda Siikopatas Tom Clancy’s Rainbow Six Siege team programında yaklaşan bir maç yok.
Siikopatas Rainbow 6 takımının katıldığı en iyi turnuvalar hangileri?
Siikopatas Tom Clancy’s Rainbow Six Siege takımının katıldığı en iyi 3 turnuva:
- 1. - R6 North Rainbow Rumble 2026
- 2. - R6 Central Combine 2026
- 3. - R6 North Rainbow Rumble 2025
e-spor takımları nasıl para kazanır?
Espor takımları sponsorluklardan, turnuva ödüllerinden, yayın ve içerikten, ürün satışından ve oyun yayıncılarının paylaştığı gelirden kazanır. Esports Charts ödül parasını takip eder: bir takımın buradaki kazancı turnuvalarda kazandıklarının toplamıdır.
Siikopatas takımının küresel popülerlik sıralamasında yeri nedir?
Siikopatas takımı, Tüm Zamanların En Yüksek Eş Zamanlı İzleyicilerine göre Küresel sıralamada 16316. sıradadır.
Boşlukları doldurmamıza yardımcı olun!
Etkinlik bilgilerini doldurmamıza yardım edin
Katkıda bulunun.
Burada bazı bilgileri eksik bıraktık.
Son maçlar
Siikopatas Takibini Başlat
Gerçek zamanlı maç uyarıları, kadro haberleri ve önemli istatistiklerle önde olun.
Siikopatas
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Eksik bir mağaza mı var ya da güncelleme mi gerekiyor?
Dizini doğru ve güncel tutmamıza yardımcı olun