The Zookeepers RL Takım İstatistikleri
Disiplin
Organizasyon
Bölge
Kurulan
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
$7 200
Sponsorlar
The Zookeepers (RL) yeni İzleyici İstatistikleri
13
16
1 855thOnline
0%
Offline
0%
The Zookeepers (RL) Maç istatistikleri
Kazanma Oranı
Oynanan maçlar N/A
- Kazanılan Maçlar 0
- Kaybedilen Maçlar 0
- Beraberlikler 0
Win
Rekor galibiyet serisi
-
Lose
Rekor galibiyet serisi
-
Karşı en çok oynanan rakip
Karşı en çok kazanılan rakip
The Zookeepers (RL) Kadro
Genç oyuncu
Kıdemli oyuncu
Ortalama oyuncu yaşı
21 yillar
The Zookeepers (RL) new Diller
| Dilim |
İzlenen Saatler
| En Yüksek İzleyiciler | Ortalama izleyiciler | Yayın zamanı | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | English | 8 478
| 7 716
| 6 726
| 9 410
|
| 2 | Spanish | 7 192
| 2 308
| 4 755
| 4 957
|
| 3 | Others | 5 445
| 6 886
| 7 997
| 1 199
|
| 4 | Total | 6 933
| 8 021
| 5 237
| 6 544
|
The Zookeepers (RL) new Platformlar
| Platformu |
İzlenen Saatler
| En Yüksek İzleyiciler | Ortalama izleyiciler | Yayın zamanı | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Twitch | 9 268
| 6 610
| 9 327
| 2 244
|
| 2 | Youtube | 2 121
| 9 535
| 4 172
| 5 415
|
| 3 | 3 711
| 3 420
| 2 223
| 1 403
| |
| 4 | Total | 2 946
| 1 023
| 4 615
| 5 188
|
The Zookeepers (RL) Takım sonuçları
| İsim | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|
57th
|
$450
|
19.04.26
| +89% 6659 The Zookeepers izlenme verilerini mi arıyorsunuz? Esports Charts Paneli'nde detaylı istatistiklere erişin | |
23rd
|
$1 050
|
05.04.26
| -68% 4753 | |
7th
|
$600
|
01.09.25
| +66% 5557 | |
23rd
|
$750
|
25.05.25
| -59% 3868 | |
29th
|
$750
|
11.05.25
| -13% 9585 | |
33rd
|
$450
|
27.04.25
| -69% 8775 | |
17th
|
$750
|
02.03.25
| -92% 5235 | |
29th
|
$750
|
09.02.25
| -11% 8072 | |
33rd
|
$450
|
19.01.25
| -73% 9987 | |
3 |
-
|
25.07.23
| +76% 5948 |
- 1
The Zookeepers (RL) Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
RLCS 2026 - Paris Major: NA Open 5
RLCS 2026 - Paris Major: NA Open 5
$136 800
| 27.03.26 - 05.04.26 |
RLCS 2026 - Paris Major: NA Open 6
RLCS 2026 - Paris Major: NA Open 6
$136 800
| 10.04.26 - 19.04.26 |
RLCS 2025 - Raleigh Major: NA Open 5
RLCS 2025 - Raleigh Major: NA Open 5
$108 600
| 02.05.25 - 11.05.25 |
RLCS 2025 - Raleigh Major: NA Open 6
RLCS 2025 - Raleigh Major: NA Open 6
$108 600
| 16.05.25 - 25.05.25 |
RLCS 2025 - Birmingham Major: NA Open 3
RLCS 2025 - Birmingham Major: NA Open 3
$106 200
| 21.02.25 - 02.03.25 |
The Zookeepers (RL) Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
The Zookeepers (RL) Takım SSS
The Zookeepers RL takımı kaç turnuvada oynadı?
The Zookeepers Rocket League takımının 16 turnuvaya katıldı.
The Zookeepers RL takımının izleyici rekoru nedir?
The Zookeepers Rocket League takımının tüm zamanlardaki izlenme rekoru 26 849 Peak Viewers (RLRS Season 8: North America).
The Zookeepers RL takımının kazancı ne kadar?
The Zookeepers Rocket League takımı RL turnuvalarından $7 200 para ödülü kazandı.
The Zookeepers'in RL kadrosu nedir?
The Zookeepers Rocket League takımının ana kadrosu şöyledir:
- gman (Grayson Hyatt)
- Tool (Ryan Futral)
- Luc (Luc Licoscos)
Bir e-spor takımına nasıl katılırım?
Bir e-spor takımına katılmak için, belirli bir oyundaki becerilerinizi geliştirmeye odaklanın ve deneyim kazanmak ve yeteneklerinizi sergilemek için çevrimiçi turnuvalara katılın. Çevrimiçi bir varlık oluşturun, oyuncular ve etkileyicilerle ağ kurun ve takım yöneticileri veya keşifçiler tarafından fark edilme şansınızı artırmak için yerel etkinliklere katılın. Esports Charts, en iyi turnuvaların konum, ödül havuzu ve diğer istatistikler hakkında bilgi içir bir listesini sunar.
The Zookeepers RL takımı için yaklaşan maçlar hangileri?
Şu anda The Zookeepers Rocket League team programında yaklaşan bir maç yok.
The Zookeepers RL takımının katıldığı en iyi turnuvalar hangileri?
The Zookeepers Rocket League takımının katıldığı en iyi 3 turnuva:
- 1. - RLCS 2026 - Paris Major: NA Open 5
- 2. - RLCS 2026 - Paris Major: NA Open 6
- 3. - RLCS 2025 - Raleigh Major: NA Open 5
The Zookeepers takımının oyuncularının ortalaması kaç yaşındadır?
Mevcut takımın ortalama oyuncu yaşı 21
e-spor takımları nasıl para kazanır?
Espor takımları sponsorluklardan, turnuva ödüllerinden, yayın ve içerikten, ürün satışından ve oyun yayıncılarının paylaştığı gelirden kazanır. Esports Charts ödül parasını takip eder: bir takımın buradaki kazancı turnuvalarda kazandıklarının toplamıdır.
The Zookeepers takımının küresel popülerlik sıralamasında yeri nedir?
The Zookeepers takımı, Tüm Zamanların En Yüksek Eş Zamanlı İzleyicilerine göre Küresel sıralamada 8549. sıradadır.
Son maçlar
Zookeepers
Knights
Zookeepers
G2
Zookeepers
RBG
Zookeepers
CLT
Zookeepers
Compadres The Zookeepers Takibini Başlat
Gerçek zamanlı maç uyarıları, kadro haberleri ve önemli istatistiklerle önde olun.
The Zookeepers
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Eksik bir mağaza mı var ya da güncelleme mi gerekiyor?
Dizini doğru ve güncel tutmamıza yardımcı olun