Red Reserve CS2 Turnuvaları - İstatistik ve Analitik
| İsim | Oranlar | Etkinlik tarihi | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
28.01.19 -
20.03.19
$30 000 |
$30 000
| 896 971
HW
| 18 932
PV
| 182h 35m
|
28.01.19 -
20.03.19
| |
|
19.11.18 -
26.02.19
$50 000 |
$50 000
| 1 199 682
HW
| 15 326
PV
| 385h 40m
|
19.11.18 -
26.02.19
| |
|
01.11.18 -
10.12.18
$13 000 |
$13 000
| 106 080
HW
| 12 721
PV
| 26h
|
01.11.18 -
10.12.18
| |
|
26.11.18 -
29.11.18
- |
-
| 46 942
HW
| 10 094
PV
| 14h 20m
|
26.11.18 -
29.11.18
| |
|
05.11.18 -
08.11.18
$17 200 |
$17 200
| 61 316
HW
| 9 329
PV
| 24h 55m
|
05.11.18 -
08.11.18
| |
|
24.09.18 -
20.10.18
$5 000 |
$5 000
| 516 193
HW
| 22 933
PV
| 93h 40m
|
24.09.18 -
20.10.18
| |
|
05.02.18 -
07.10.18
$57 000 |
$57 000
| 439 817
HW
| 25 673
PV
| 113h 10m
|
05.02.18 -
07.10.18
| |
|
28.09.18 -
30.09.18
$90 000 |
$90 000
| 162 203
HW
| 14 569
PV
| 34h 55m
|
28.09.18 -
30.09.18
| |
|
07.09.18 -
09.09.18
$100 000 |
$100 000
| 279 515
HW
| 30 514
PV
| 31h 25m
|
07.09.18 -
09.09.18
| |
|
19.07.18 -
22.07.18
$50 000 |
$50 000
| 3 229 781
HW
| 145 629
PV
| 39h 5m
|
19.07.18 -
22.07.18
| |
Kanal ve dillerin gelişmiş izlenme istatistiklerine erişim sağlayın Esports Charts Etkinlikler Paneli'nde İstatistiklere dal 300 dolardan başlayan fiyatlarla | ||||||
|
16.06.18 -
18.06.18
$100 000 |
$100 000
| 567 007
HW
| 38 655
PV
| 30h 45m
|
16.06.18 -
18.06.18
| |
|
13.04.18 -
15.05.18
$10 000 |
$10 000
| 141 303
HW
| 10 883
PV
| 42h 50m
|
13.04.18 -
15.05.18
| |
|
16.04.18 -
13.05.18
- |
-
| 685 797
HW
| 24 474
PV
| 190h 5m
|
16.04.18 -
13.05.18
| |
|
05.04.18 -
08.04.18
$100 000 |
$100 000
| 930 926
HW
| 66 203
PV
| 43h 20m
|
05.04.18 -
08.04.18
| |
|
22.01.18 -
05.04.18
$2 500 |
$2 500
| 1 310 042
HW
| 59 092
PV
| 102h 35m
|
22.01.18 -
05.04.18
| |
|
06.02.18 -
02.04.18
$10 000 |
$10 000
| 400 608
HW
| 14 404
PV
| 139h 30m
|
06.02.18 -
02.04.18
| |
|
06.03.18 -
09.03.18
$10 000 |
$10 000
| 8 478
HW
| 1 302
PV
| 21h 55m
|
06.03.18 -
09.03.18
| |
|
16.01.18 -
11.02.18
- |
-
| 768 014
HW
| 43 483
PV
| 93h 35m
|
16.01.18 -
11.02.18
| |
|
04.12.17 -
18.01.18
$10 000 |
$10 000
| 170 626
HW
| 13 331
PV
| 33h 10m
|
04.12.17 -
18.01.18
| |
|
12.12.17 -
28.12.17
- |
-
| 253 043
HW
| 22 684
PV
| 43h 10m
|
12.12.17 -
28.12.17
| |
Turnuva reytingi hakkında
Mevcut yıl için en çok izlenen e-spor turnuvaları
En popüler 5 espor turnuvası:
- 1. - LCK 2026 Season
- 2. - M7 World Championship
- 3. - IEM Cologne Major 2026
- 4. - MPL Indonesia Season 17
- 5. - 2026 World Championship
En ilgi çekici devam eden turnuvalar hangileridir?
Şu anda devam eden:
Mevcut yıl için en yüksek eş zamanlı izleyici sayısına sahip e-spor turnuvaları
En çok görüntülenen espor turnuvaları:
Popüler etkinlikler Kasım
- 1. - 2026 World Championship
- 2. - MPL Indonesia Season 18
- 3. - MPL Malaysia Season 18
- 4. - IEM Beijing 2026
- 5. - Arena of Glory Winter 2026
Yalnızca ilgilendiğim turnuvaları takip edebilir miyim?
Evet. Giriş yapın ve favori oyunlarınızı, takımlarınızı, organizasyonlarınızı veya organizatörlerinizi takip edin, ardından favori turnuvalar sayfasını açarak ilgili tüm etkinliklerin kişisel listesini görün - ana listedekiyle aynı izleyici, ödül havuzu ve durum verileriyle birlikte.
CANLI maçlar
Esports in October 2026
Turnuvalar
1 377
İstatistiklerle
292
226
66
Toplam Para Ödülü
$13 541 628
Yayın zamanı
6 965h 40m
Yaklaşan maçlar
Yaklaşan Etkinlikler