Статистика організації FALKE ESPORTS
Дата заснування
Невідомо
Регіон
Веб-сайт
Загальні призові
$1 790
Спонсори
FALKE ESPORTS Статистика кіберспорту
2026
|
14 018
| |
2025
|
18 459
| |
2024
|
4 553
| |
2023
|
2 849
|
65
767th
2026
|
19
| |
2025
|
15
| |
2024
|
18
| |
2023
|
13
|
24
2026
|
9
| |
2025
|
9
| |
2024
|
6
| |
2023
|
4
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
|
Відкрийте доступ до поглибленої статистики організації
Отримайте ексклюзивні інсайти та детальну аналітику.
FALKE ESPORTS5/37 гравці Вікова теплова карта діючих гравців
Кількість матчів за 2026
League of Legends 84%
Valorant 16%
FALKE ESPORTS Склад
| Name | ||
|---|---|---|
18 459
|
$2 293
| |
14 018
|
-
| |
2 849
|
$641
| |
880
|
-
| |
440
|
$582
| |
-
|
-
|
FALKE ESPORTS Результати команди
| Ім'я | Команда / гравець | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|---|
|
FALKE.V
FALKE VENOM
|
11th
|
-
|
30.08.26
| -51% 8625 Хочете ексклюзивний доступ до даних аудиторії FALKE ESPORTS? Відстежуйте детальну статистику, аналізуйте тренди та отримуйте інсайти з панелі Esports Charts. Тепер доступно за підпискою! | |
|
FALKE
FALKE ESPORTS
|
8th
|
-
|
20.08.26
| +94% 7693 | |
|
FALKE.V
FALKE VENOM
|
4th
|
$286
|
19.07.26
| +69% 2140 | |
|
FALKE.V
FALKE VENOM
|
17th
|
-
|
14.06.26
| +91% 1400 | |
|
FALKE.V
FALKE VENOM
|
17th
|
-
|
19.04.26
| +13% 1346 | |
|
FALKE
FALKE ESPORTS
|
7th
|
-
|
15.02.26
| -40% 3789 | |
|
FALKE.V
FALKE VENOM
| 3 |
$296
|
15.02.26
| -18% 4388 | |
|
FALKE
FALKE ESPORTS
|
7th
|
-
|
08.02.26
| +16% 4124 | |
|
FALKE
FALKE ESPORTS
|
8th
|
-
|
22.11.25
| -67% 1552 | |
|
FALKE
FALKE ESPORTS
|
41st
|
-
|
16.11.25
| -51% 4252 |
- 1
FALKE ESPORTS Статистика віків Гравців
FALKE ESPORTS Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
VCT 2026: Game Changers EMEA Stage 3
VCT 2026: Game Changers EMEA Stage 3
$39 986
| 20.07.26 - 30.08.26 |
Iberian Cup 2024
Iberian Cup 2024
$21 000
| 08.10.24 - 16.11.24 |
VALORANT Challengers 2024 Spain: Rising Split 2
VALORANT Challengers 2024 Spain: Rising Split 2
$17 300
| 13.05.24 - 06.07.24 |
Project Blender 2025: Phase 2
Project Blender 2025: Phase 2
$15 348
| 07.11.25 - 16.11.25 |
VCT 2025: Game Changers EMEA Contenders Series 1
VCT 2025: Game Changers EMEA Contenders Series 1
$12 000
| 25.04.25 - 04.05.25 |
FALKE ESPORTS Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
VCT 2026: Game Changers EMEA Stage 3
VCT 2026: Game Changers EMEA Stage 3
PV: 37 112
| 20.07.26 - 30.08.26 |
LES 2026 Winter
LES 2026 Winter
PV: 32 479
| 13.02.26 - 15.02.26 |
Iberian Cup 2025
Iberian Cup 2025
PV: 30 023
| 04.11.25 - 22.11.25 |
VALORANT Challengers 2025 Spain: Stage 1
VALORANT Challengers 2025 Spain: Stage 1
PV: 26 442
| 12.01.25 - 19.02.25 |
VALORANT Challengers 2025 Spain: Stage 2
VALORANT Challengers 2025 Spain: Stage 2
PV: 26 228
| 24.03.25 - 30.04.25 |
FALKE ESPORTS Часті запитання про організації
Скільки турнірів зіграно командами FALKE ESPORTS ?
FALKE ESPORTS взяла участь у 24 турнірах за різними кіберспортивними дисциплінами.
Який рекорд глядачів FALKE ESPORTS?
Рекорд глядацької аудиторії за весь час існування FALKE ESPORTS - 18 459 Пік глядачів (VALORANT Challengers 2025 Spain: Stage 1).
Скільки заробляє FALKE ESPORTS?
Чистий капітал FALKE ESPORTS - це $1 790 призових грошей з турнірів.
З якої країни FALKE ESPORTS?
FALKE ESPORTS знаходиться в Spain
Скільки заробила FALKE ESPORTS у 2026 році?
FALKE ESPORTS заробила $582 у 2026 році на
1-й - VCT 2026: Game Changers EMEA Stage 3
2-й - VCT 2026: Game Changers EMEA: Cash Cup April
3-й - VCT 2026: Game Changers EMEA: Cash Cup July
4-й - VCT 2026: Game Changers EMEA: Cash Cup June
5-й - VCT 2026: Game Changers EMEA: Cash Cup February
та інших турнірах з кіберспорту.
Які найкращі турніри за участю FALKE ESPORTS?
Топ-3 турніри за участю FALKE ESPORTS:
Які найкращі ростери FALKE ESPORTS?
Топ-3 FALKE ESPORTS команд:
Яке місце займає FALKE ESPORTS у світі?
FALKE ESPORTS займає 1100 місце серед інших організацій у світі за кількістю призових грошей
Який останній перехід у FALKE ESPORTS?
Останній перехід у FALKE ESPORTS був 07 лип 2026 Murci з Вільний агент
LIVE матчі
FALKE ESPORTS Останні турніри
FALKE ESPORTS
Аналітика та статистика команди
- Перегляди для кожного матчу
- Розбивка за мовами та платформами
- Порівняння з конкурентами
- Статистика за іграми та складом
- Щомісячні результати організації
Не вистачає магазину або є оновлення?
Допоможіть нам підтримувати каталог актуальним
Organization
CS2
Rainbow 6
LoL
FC