FALKE ESPORTS Organizasyon İstatistikleri
Kurulan
Bilinmeyen
Bölge
İnternet sitesi
Toplam Para Ödülü
$1 790
Sponsorlar
FALKE ESPORTS Espor istatistikleri
2026
|
14 018
| |
2025
|
18 459
| |
2024
|
4 553
| |
2023
|
2 849
|
65
768th
2026
|
19
| |
2025
|
15
| |
2024
|
18
| |
2023
|
13
|
24
2026
|
9
| |
2025
|
9
| |
2024
|
6
| |
2023
|
4
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
|
Derinlemesine Organizasyon İstatistiklerini Açın
Özel içgörüler ve detaylı analizler edinin.
FALKE ESPORTS5/37 oyuncular Aktif kadroların yaş ısı haritası
Şunlar için eşleşme sayısı 2026
League of Legends 84%
Valorant 16%
FALKE ESPORTS Kadroları
| Name | ||
|---|---|---|
18 459
|
$2 293
| |
14 018
|
-
| |
2 849
|
$641
| |
880
|
-
| |
440
|
$582
| |
-
|
-
|
FALKE ESPORTS Takım sonuçları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
FALKE.V
FALKE VENOM
|
11th
|
-
|
30.08.26
| -85% 4979 FALKE ESPORTS İzleyici Verilerine Özel Erişim Mi İstiyorsunuz? Detaylı istatistikleri takip edin, trendleri analiz edin ve Esports Charts Panosu ile içgörüler kazanın. Şimdi abonelikle erişilebilir! | |
|
FALKE
FALKE ESPORTS
|
8th
|
-
|
20.08.26
| +84% 8074 | |
|
FALKE.V
FALKE VENOM
|
4th
|
$286
|
19.07.26
| +90% 4686 | |
|
FALKE.V
FALKE VENOM
|
17th
|
-
|
14.06.26
| -82% 7947 | |
|
FALKE.V
FALKE VENOM
|
17th
|
-
|
19.04.26
| -91% 8303 | |
|
FALKE
FALKE ESPORTS
|
7th
|
-
|
15.02.26
| +26% 4872 | |
|
FALKE.V
FALKE VENOM
| 3 |
$296
|
15.02.26
| -25% 4480 | |
|
FALKE
FALKE ESPORTS
|
7th
|
-
|
08.02.26
| +84% 5874 | |
|
FALKE
FALKE ESPORTS
|
8th
|
-
|
22.11.25
| -72% 4071 | |
|
FALKE
FALKE ESPORTS
|
41st
|
-
|
16.11.25
| -46% 6048 |
- 1
FALKE ESPORTS Oyuncular Yaş İstatistikleri
FALKE ESPORTS Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
VCT 2026: Game Changers EMEA Stage 3
VCT 2026: Game Changers EMEA Stage 3
$39 986
| 20.07.26 - 30.08.26 |
Iberian Cup 2024
Iberian Cup 2024
$21 000
| 08.10.24 - 16.11.24 |
VALORANT Challengers 2024 Spain: Rising Split 2
VALORANT Challengers 2024 Spain: Rising Split 2
$17 300
| 13.05.24 - 06.07.24 |
Project Blender 2025: Phase 2
Project Blender 2025: Phase 2
$15 348
| 07.11.25 - 16.11.25 |
VCT 2025: Game Changers EMEA Contenders Series 1
VCT 2025: Game Changers EMEA Contenders Series 1
$12 000
| 25.04.25 - 04.05.25 |
FALKE ESPORTS Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
VCT 2026: Game Changers EMEA Stage 3
VCT 2026: Game Changers EMEA Stage 3
PV: 37 112
| 20.07.26 - 30.08.26 |
LES 2026 Winter
LES 2026 Winter
PV: 32 479
| 13.02.26 - 15.02.26 |
Iberian Cup 2025
Iberian Cup 2025
PV: 30 023
| 04.11.25 - 22.11.25 |
VALORANT Challengers 2025 Spain: Stage 1
VALORANT Challengers 2025 Spain: Stage 1
PV: 26 442
| 12.01.25 - 19.02.25 |
VALORANT Challengers 2025 Spain: Stage 2
VALORANT Challengers 2025 Spain: Stage 2
PV: 26 228
| 24.03.25 - 30.04.25 |
FALKE ESPORTS Organizasyon SSS
Kaç turnuva oynadı FALKE ESPORTS takımları?
FALKE ESPORTS, çeşitli espor disiplinlerinde 24 turnuvalarına katılmıştır.
Nedir FALKE ESPORTS izleyicileri kaydı?
Tüm zamanların FALKE ESPORTS görüntüleme rekoru 18 459 Peak Viewers (VALORANT Challengers 2025 Spain: Stage 1).
FALKE ESPORTS ne kadar kazanıyor?
FALKE ESPORTS net değeri $1 790 espor turnuvalarından elde edilen para ödülüdür.
FALKE ESPORTS hangi ülkeden?
FALKE ESPORTS Spain'da bulunuyor
FALKE ESPORTS 2026'da ne kadar kazandı?
FALKE ESPORTS 2026'da $582 kazandı
1. - VCT 2026: Game Changers EMEA Stage 3
2. - VCT 2026: Game Changers EMEA: Cash Cup April
3. - VCT 2026: Game Changers EMEA: Cash Cup July
4. - VCT 2026: Game Changers EMEA: Cash Cup June
5. - VCT 2026: Game Changers EMEA: Cash Cup February
ve diğer espor turnuvalarından.
FALKE ESPORTS ile en iyi turnuvalar hangileridir?
FALKE ESPORTS ile en iyi 3 turnuva:
En iyiler hangileridir FALKE ESPORTS kavurma makineleri?
İlk 3 FALKE ESPORTS ekipleri:
FALKE ESPORTS dünya sıralamasında kaçıncı?
FALKE ESPORTS, kazanılan ödül parasına göre dünya genelinde diğer organizasyonlar arasında 1099 sırada yer alıyor
FALKE ESPORTS'daki en son transfer nedir?
FALKE ESPORTS'daki en son transfer 07 Tem 2026 Murci'ın Serbest oyuncu'dan gelmesiydi
FALKE ESPORTS Son turnuvalar
FALKE ESPORTS
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Eksik bir mağaza mı var ya da güncelleme mi gerekiyor?
Dizini doğru ve güncel tutmamıza yardımcı olun
Organization
CS2
Rainbow 6
LoL
FC