Статистика кіберспортивних команд по CS2
Статистика ґрунтується на даних зібраних Esports Charts з осені 2016 року.
Перетворіть дані кіберспорту на переможні стратегії
Відстежуйте тренди переглядів та метрики команд з високою точністю
| Команда | Загальні Призові | Турніри Команди | Пік Глядачів | Матчів | Win Streak |
|---|---|---|---|---|---|
|
Загальні Призові
$146 014
|
Турніри Команди
57
|
739 349
PV
|
Матчів
174
|
Win Streak
-
| |
|
Загальні Призові
$10 000
|
Турніри Команди
64
|
46 233
PV
|
Матчів
171
|
Win Streak
-
| |
|
Загальні Призові
$170 565
|
Турніри Команди
79
|
332 184
PV
|
Матчів
171
|
Win Streak
-
| |
|
Загальні Призові
$50 753
|
Турніри Команди
80
|
29 198
PV
|
Матчів
170
|
Win Streak
-
| |
|
Загальні Призові
$48 754
|
Турніри Команди
63
|
23 468
PV
|
Матчів
170
|
Win Streak
-
| |
|
Загальні Призові
$235 608
|
Турніри Команди
44
|
28 824
PV
|
Матчів
166
|
Win Streak
-
| |
|
Загальні Призові
$65 073
|
Турніри Команди
58
|
116 875
PV
|
Матчів
160
|
Win Streak
-
| |
|
Загальні Призові
$284 413
|
Турніри Команди
50
|
473 966
PV
|
Матчів
159
|
Win Streak
-
| |
|
Загальні Призові
-
|
Турніри Команди
39
|
119 796
PV
|
Матчів
157
|
Win Streak
-
| |
|
Загальні Призові
$22 014
|
Турніри Команди
64
|
43 630
PV
|
Матчів
157
|
Win Streak
1
| |
Найкращий інструмент для аналізу кіберспорту від $300 | |||||
|
Загальні Призові
$137 495
|
Турніри Команди
27
|
34 733
PV
|
Матчів
157
|
Win Streak
-
| |
|
Загальні Призові
$24 214
|
Турніри Команди
45
|
167 696
PV
|
Матчів
156
|
Win Streak
-
| |
|
Загальні Призові
$54 644
|
Турніри Команди
52
|
147 702
PV
|
Матчів
156
|
Win Streak
2
| |
|
Загальні Призові
$38 023
|
Турніри Команди
48
|
33 416
PV
|
Матчів
154
|
Win Streak
-
| |
|
Загальні Призові
$38 820
|
Турніри Команди
51
|
235 398
PV
|
Матчів
154
|
Win Streak
-
| |
|
Загальні Призові
$110 446
|
Турніри Команди
48
|
606 703
PV
|
Матчів
151
|
Win Streak
-
| |
|
Загальні Призові
$203 203
|
Турніри Команди
51
|
640 939
PV
|
Матчів
150
|
Win Streak
-
| |
|
Загальні Призові
$26 761
|
Турніри Команди
60
|
6 131
PV
|
Матчів
148
|
Win Streak
1
| |
|
Загальні Призові
$844 323
|
Турніри Команди
44
|
103 004
PV
|
Матчів
148
|
Win Streak
-
| |
|
Загальні Призові
$100 372
|
Турніри Команди
54
|
140 976
PV
|
Матчів
148
|
Win Streak
-
| |
FAQ по командах
Скільки команд з кіберспорту існує в грі Counter-Strike?
Згідно з нашими даними, зареєстровано 8 284 команд з кіберспорту. Але не всі з них активні.
Чи є команди з кіберспорту прибутковими?
З листопада 2016 року по теперішній час найбільш прибуткова команда по грі Counter-Strike - Natus Vincere, яка заробила $12 169 674.
Також у списку прибуткових команд:2-е місце - Astralis - $10 939 017
3-є місце - Team Vitality - $10 868 954
4-е місце - FaZe Clan - $9 605 153
5-е місце - G2 Esports - $7 493 804
Популярні події в грі CS2_name в жовтень
У якої команди по грі Counter-Strike найбільше гравців?
Найбільші команди з кіберспорту очолює Morningstar з 20 активними гравцями.
Також у списку найбільших команд з кіберспорту:Які команди з кіберспорту в грі CS2_name є найбільш популярними?
Найближчі матчі
BloodyCase
RL
LoL
Valorant
Rainbow 6