Статистика кіберспортивних команд по CS2
Статистика ґрунтується на даних зібраних Esports Charts з осені 2016 року.
Перетворіть дані кіберспорту на переможні стратегії
Відстежуйте тренди переглядів та метрики команд з високою точністю
| Команда | Загальні Призові | Турніри Команди | Пік Глядачів | Матчів | Win Streak |
|---|---|---|---|---|---|
|
Загальні Призові
$1 500
|
Турніри Команди
55
|
108 494
PV
|
Матчів
195
|
Win Streak
-
| |
|
Загальні Призові
$84 473
|
Турніри Команди
70
|
199 620
PV
|
Матчів
195
|
Win Streak
-
| |
|
Загальні Призові
$47 707
|
Турніри Команди
68
|
135 889
PV
|
Матчів
192
|
Win Streak
-
| |
|
Загальні Призові
$10 645
|
Турніри Команди
68
|
43 183
PV
|
Матчів
189
|
Win Streak
-
| |
|
Загальні Призові
$83 267
|
Турніри Команди
72
|
50 905
PV
|
Матчів
189
|
Win Streak
-
| |
|
Загальні Призові
$17 790
|
Турніри Команди
84
|
24 065
PV
|
Матчів
188
|
Win Streak
-
| |
|
Загальні Призові
$89 797
|
Турніри Команди
76
|
64 674
PV
|
Матчів
188
|
Win Streak
-
| |
|
Загальні Призові
$2 866 126
|
Турніри Команди
42
|
915 473
PV
|
Матчів
187
|
Win Streak
-
| |
|
Загальні Призові
$54 190
|
Турніри Команди
63
|
22 932
PV
|
Матчів
186
|
Win Streak
-
| |
|
Загальні Призові
$189 133
|
Турніри Команди
65
|
295 936
PV
|
Матчів
185
|
Win Streak
-
| |
Найкращий інструмент для аналізу кіберспорту від $300 | |||||
|
Загальні Призові
$59 191
|
Турніри Команди
55
|
18 920
PV
|
Матчів
184
|
Win Streak
-
| |
|
Загальні Призові
$721 974
|
Турніри Команди
41
|
282 418
PV
|
Матчів
180
|
Win Streak
-
| |
|
Загальні Призові
$807 683
|
Турніри Команди
49
|
428 146
PV
|
Матчів
178
|
Win Streak
-
| |
|
Загальні Призові
$30 700
|
Турніри Команди
81
|
72 889
PV
|
Матчів
178
|
Win Streak
-
| |
|
Загальні Призові
$37 570
|
Турніри Команди
65
|
40 634
PV
|
Матчів
176
|
Win Streak
-
| |
|
Загальні Призові
$102 586
|
Турніри Команди
50
|
199 583
PV
|
Матчів
176
|
Win Streak
1
| |
|
Загальні Призові
$3 355
|
Турніри Команди
57
|
3 713
PV
|
Матчів
176
|
Win Streak
-
| |
|
Загальні Призові
$147 514
|
Турніри Команди
57
|
739 349
PV
|
Матчів
176
|
Win Streak
-
| |
|
Загальні Призові
$108 677
|
Турніри Команди
64
|
351 734
PV
|
Матчів
175
|
Win Streak
-
| |
|
Загальні Призові
$87 685
|
Турніри Команди
47
|
50 888
PV
|
Матчів
174
|
Win Streak
-
| |
FAQ по командах
Скільки команд з кіберспорту існує в грі Counter-Strike?
Згідно з нашими даними, зареєстровано 8 287 команд з кіберспорту. Але не всі з них активні.
Чи є команди з кіберспорту прибутковими?
З листопада 2016 року по теперішній час найбільш прибуткова команда по грі Counter-Strike - Natus Vincere, яка заробила $12 169 674.
Також у списку прибуткових команд:2-е місце - Astralis - $10 939 017
3-є місце - Team Vitality - $10 868 954
4-е місце - FaZe Clan - $9 605 153
5-е місце - G2 Esports - $7 493 804
Популярні події в грі CS2_name в жовтень
Події з найбільшим піком ESL Pro League Season 24• Thunderpick World Championship 2026• Stake Pulse Beat III
У якої команди по грі Counter-Strike найбільше гравців?
Найбільші команди з кіберспорту очолює Morningstar з 20 активними гравцями.
Також у списку найбільших команд з кіберспорту:2-е місце - Zomblers - 19
3-є місце - SERA Esport - 17
Які команди з кіберспорту в грі CS2_name є найбільш популярними?
RL
LoL
Valorant
Rainbow 6