En büyük CS2 espor takımları istatistikleri

2016 sonbaharından bu yana Esports Charts tarafından toplanan verilere dayanan istatistikler.

Espor Verilerini Kazanma Stratejilerine Dönüştürün
İzlenme trendlerini ve takım metriklerini hassasiyetle takip edin

Analiz etmeye başla
300 dolardan başlayan fiyatlarla
Filtreler:
1
Tümünü Temizle
Takım Kazanılan Para Ödülü Takım Turnuvaları En Yüksek İzleyiciler Maçlar Win Streak
$146 014
56
739 349 PV
173
-
$10 000
64
46 233 PV
171
-
$170 565
79
332 184 PV
171
-
$50 753
80
29 198 PV
170
-
$48 754
63
23 468 PV
170
-
$235 608
44
28 824 PV
166
-
$65 073
58
116 875 PV
160
-
$284 413
50
473 966 PV
159
-
-
39
119 796 PV
157
-
$22 014
64
43 630 PV
157
1

Espor İçgörüleri İçin En İyi Araç
Tüm takım ve rakip izlenme verilerine tek bir yerden erişin.

Abone ol
300 dolardan başlayan fiyatlarla
$137 495
27
34 733 PV
157
-
$24 214
45
167 696 PV
156
-
$54 644
52
147 702 PV
156
2
$38 023
48
33 416 PV
154
-
$38 820
51
235 398 PV
154
-
$110 446
48
606 703 PV
151
-
$203 203
51
640 939 PV
150
-
$26 761
60
6 131 PV
148
1
$844 323
44
103 004 PV
148
-
$100 372
54
140 976 PV
148
-
Girişleri göster:

Takımlar hakkında SSS

  • Counter-Strike oyununda kaç e-spor takımı bulunmaktadır?

    Verilerimize göre, kayıtlı 8 281 e-spor takımı bulunmaktadır. Ancak hepsi aktif değil.

  • E-spor takımları karlı mıdır?

    Kasım 2016'dan bugüne Counter-Strike oyununun en karlı takımı, Natus Vincere tarafından kazanılan $12 169 674 ile Natus Vincere takımıdır.

    Ayrıca, karlı takımlar arasında şunlar da yer almaktadır:

    2. sıra - Astralis - $10 939 017

    3. sıra - Team Vitality - $10 868 954

    4. sıra - FaZe Clan - $9 605 153

    5. sıra - G2 Esports - $7 493 804

  • Ekim Ayının Popüler CS2_name Etkinlikleri

    En yüksek izlenme oranına sahip etkinlikler ESL Pro League Season 24• Stake Ranked Episode 4• Stake Pulse Beat III
  • Counter-Strike oyununda hangi takımın en fazla oyuncusu var?

    En büyük e-spor takımlarının başında, Morningstar tarafından yönetilen veaktif oyunculara sahip olan 20 bulunmaktadır.

    Ayrıca, en büyük e-spor takımları arasında şunlar da yer almaktadır:

    2. sıra - Zomblers - 19

    3. sıra - EXSAD Gaming - 18

    4. sıra - SERA Esport - 17

  • CS2_name oyununun en popüler e-spor takımları hangileridir?

    En popüler CS2_name e-spor takımları: Natus Vincere• Team Vitality• FaZe Clan

Esports Charts ESCharts Pro

Esports Charts PRO ile özelliklerin kilidini açın:
  • Günlük sınırsız sayfa
  • Peak Viewers'a göre diller ve platformlar istatistikleri
  • Dillere ve platformlara göre etkinliğin TOP-5 maçları
  • İzlenen Saatler ve Ortalama İzleyiciler bazında EN İYİ 5 etkinlik takımı
  • Turnuva karşılaştırması
  • Etkinlik için ek Twitch ve YouTube istatistikleri
  • Özel haberler
;

Bu özelliği kullanmak için lütfen giriş yapın

Kayıt olmak

Bu özelliği kullanmak için oturum açın

Kayıt olmak