MEDELLÍN RUBRO-NEGRO (Free Fire)
Статистика команди MEDELLÍN RUBRO-NEGRO Free Fire
Гра
Організація
Регіон
Дата заснування
листопад 16, 2018
Загальні призові
$557
Спонсори
MEDELLÍN RUBRO-NEGRO (Free Fire) нові Статистика глядачів
8397
Неактивний
1992
Неактивний
11
2 861stOnline
82%
Offline
18%
MEDELLÍN RUBRO-NEGRO (Free Fire) Склад команди
Дані про склад поки що недоступні.
Хочете допомогти нам оновити інформацію швидше?
Додайте відсутні дані про склад, використовуючи кнопку нижче!
MEDELLÍN RUBRO-NEGRO (Free Fire) Результати команди
| Ім'я | Місце | Виграші | Закінчення події | Години Переглядів Командою |
|---|---|---|---|---|
7th
|
$186
|
01.10.25
| +58% 7785 Неактивний | |
5th
|
-
|
14.02.23
| +16% 8453 | |
6th
|
$371
|
28.09.22
| +9% 4842 |
MEDELLÍN RUBRO-NEGRO (Free Fire) Топ-5 турнірів за загальним призовим фондом
CPN 2022 Stage 2
CPN 2022 Stage 2
$9 535
| 13.09.22 - 28.09.22 |
Liga NFA Season 8
Liga NFA Season 8
$7 775
| 09.09.22 - 30.10.22 |
CPN 13
CPN 13
$6 500
| 22.08.25 - 15.09.25 |
Copa NFA Season 6
Copa NFA Season 6
$5 890
| 15.07.22 - 07.08.22 |
Liga Angelical Season 3
Liga Angelical Season 3
$4 675
| 09.09.25 - 01.10.25 |
MEDELLÍN RUBRO-NEGRO (Free Fire) Топ-5 турнірів за кількістю глядачів у піку
CPN 2022 Stage 2
CPN 2022 Stage 2
111 096
| 13.09.22 - 28.09.22 |
Estrela Bet Pro League Legends Season 1
Estrela Bet Pro League Legends Season 1
77 099
| 09.08.22 - 24.08.22 |
Copa NFA Season 6
Copa NFA Season 6
56 811
| 15.07.22 - 07.08.22 |
Copa JogueFacil Emulador Season 1
Copa JogueFacil Emulador Season 1
51 821
| 27.01.23 - 14.02.23 |
CPN 13
CPN 13
51 665
| 22.08.25 - 15.09.25 |
MEDELLÍN RUBRO-NEGRO (Free Fire) Часті запитання про команду
Скільки турнірів зіграла команда MEDELLÍN RUBRO-NEGRO Free Fire?
Команда MEDELLÍN RUBRO-NEGRO по Free Fire брала участь у 11 турнірах.
Який глядацький рекорд MEDELLÍN RUBRO-NEGRO Free Fire?
Рекорд по глядачах команди MEDELLÍN RUBRO-NEGRO по Free Fire складає 111 096 пік глядачів (CPN 2022 Stage 2).
Скільки заробила MEDELLÍN RUBRO-NEGRO Free Fire?
Команда MEDELLÍN RUBRO-NEGRO Free Fire заробила загалом $557 призових з турнірів по Free Fire.
Як потрапити в кіберспортивну команду?
Щоб приєднатися до кіберспортивної команди, зосередьтеся на розвитку своїх навичок у конкретній грі та беріть участь в онлайн-турнірах, щоб набратися досвіду та продемонструвати свої здібності. Створіть присутність в інтернеті, зв'яжіться з гравцями та впливовими особами, відвідайте місцеві заходи, щоб збільшити свої шанси бути поміченим менеджерами команд або скаутами. Esports Charts пропонує список найкращих турнірів з інформацією про місце проведення, призовий фонд та іншою статистикою.
Які найближчі матчі у MEDELLÍN RUBRO-NEGRO Free Fire?
На даний момент у MEDELLÍN RUBRO-NEGRO Free Fire немає майбутніх матчів у розкладі.
В яких популярних турнірах брала участь команда MEDELLÍN RUBRO-NEGRO по Free Fire?
Топ 3 турніри за участю MEDELLÍN RUBRO-NEGRO Free Fire:
- 1-й - CPN 2022 Stage 2
- 2-й - Liga NFA Season 8
- 3-й - CPN 13
Як заробляють гроші кіберспортивні команди?
Кіберспортивні команди заробляють на спонсорстві, призових турнірів, стримінгу й контенті, мерчі та частці доходу від видавців ігор. Esports Charts відстежує призові: заробіток команди тут — це сума її виграшів на турнірах.
Яке місце займає команда MEDELLÍN RUBRO-NEGRO у глобальному рейтингу популярності?
Команда MEDELLÍN RUBRO-NEGRO займає 3607 місце у глобальному рейтингу за піковою кількістю глядачів за весь час.
Стежте за командою MEDELLÍN RUBRO-NEGRO
Будьте в курсі зі сповіщеннями про матчі, новинами складу та ключовою статистикою в реальному часі.