MEDELLÍN RUBRO-NEGRO (Free Fire)
MEDELLÍN RUBRO-NEGRO Free Fire Takım İstatistikleri
Disiplin
Organizasyon
Bölge
Kurulan
Kasım 16, 2018
Toplam Para Ödülü
$557
Sponsorlar
MEDELLÍN RUBRO-NEGRO (Free Fire) yeni İzleyici İstatistikleri
8855
Inativo
3061
Inativo
11
2 888thOnline
82%
Offline
18%
MEDELLÍN RUBRO-NEGRO (Free Fire) Kadro
Kadro verileri henüz mevcut değil.
Daha hızlı güncellememize yardımcı olmak ister misiniz?
Aşağıdaki butonu kullanarak eksik kadro bilgilerini ekleyin!
MEDELLÍN RUBRO-NEGRO (Free Fire) Takım sonuçları
| İsim | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|
7th
|
$186
|
01.10.25
| -59% 7946 Inativo | |
5th
|
-
|
14.02.23
| +63% 2425 | |
6th
|
$371
|
28.09.22
| +47% 1546 |
MEDELLÍN RUBRO-NEGRO (Free Fire) Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
CPN 2022 Stage 2
CPN 2022 Stage 2
$9 535
| 13.09.22 - 28.09.22 |
Liga NFA Season 8
Liga NFA Season 8
$7 775
| 09.09.22 - 30.10.22 |
CPN 13
CPN 13
$6 500
| 22.08.25 - 15.09.25 |
Copa NFA Season 6
Copa NFA Season 6
$5 890
| 15.07.22 - 07.08.22 |
Liga Angelical Season 3
Liga Angelical Season 3
$4 675
| 09.09.25 - 01.10.25 |
MEDELLÍN RUBRO-NEGRO (Free Fire) Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
CPN 2022 Stage 2
CPN 2022 Stage 2
111 096
| 13.09.22 - 28.09.22 |
Estrela Bet Pro League Legends Season 1
Estrela Bet Pro League Legends Season 1
77 099
| 09.08.22 - 24.08.22 |
Copa NFA Season 6
Copa NFA Season 6
56 811
| 15.07.22 - 07.08.22 |
Copa JogueFacil Emulador Season 1
Copa JogueFacil Emulador Season 1
51 821
| 27.01.23 - 14.02.23 |
CPN 13
CPN 13
51 665
| 22.08.25 - 15.09.25 |
MEDELLÍN RUBRO-NEGRO (Free Fire) Takım SSS
MEDELLÍN RUBRO-NEGRO Free Fire takımı kaç turnuvada oynadı?
MEDELLÍN RUBRO-NEGRO Free Fire takımının 11 turnuvaya katıldı.
MEDELLÍN RUBRO-NEGRO Free Fire takımının izleyici rekoru nedir?
MEDELLÍN RUBRO-NEGRO Free Fire takımının tüm zamanlardaki izlenme rekoru 111 096 Peak Viewers (CPN 2022 Stage 2).
MEDELLÍN RUBRO-NEGRO Free Fire takımının kazancı ne kadar?
MEDELLÍN RUBRO-NEGRO Free Fire takımı Free Fire turnuvalarından $557 para ödülü kazandı.
Bir e-spor takımına nasıl katılırım?
Bir e-spor takımına katılmak için, belirli bir oyundaki becerilerinizi geliştirmeye odaklanın ve deneyim kazanmak ve yeteneklerinizi sergilemek için çevrimiçi turnuvalara katılın. Çevrimiçi bir varlık oluşturun, oyuncular ve etkileyicilerle ağ kurun ve takım yöneticileri veya keşifçiler tarafından fark edilme şansınızı artırmak için yerel etkinliklere katılın. Esports Charts, en iyi turnuvaların konum, ödül havuzu ve diğer istatistikler hakkında bilgi içir bir listesini sunar.
MEDELLÍN RUBRO-NEGRO Free Fire takımı için yaklaşan maçlar hangileri?
Şu anda MEDELLÍN RUBRO-NEGRO Free Fire team programında yaklaşan bir maç yok.
MEDELLÍN RUBRO-NEGRO Free Fire takımının katıldığı en iyi turnuvalar hangileri?
MEDELLÍN RUBRO-NEGRO Free Fire takımının katıldığı en iyi 3 turnuva:
- 1. - CPN 2022 Stage 2
- 2. - Liga NFA Season 8
- 3. - CPN 13
e-spor takımları nasıl para kazanır?
Espor takımları sponsorluklardan, turnuva ödüllerinden, yayın ve içerikten, ürün satışından ve oyun yayıncılarının paylaştığı gelirden kazanır. Esports Charts ödül parasını takip eder: bir takımın buradaki kazancı turnuvalarda kazandıklarının toplamıdır.
MEDELLÍN RUBRO-NEGRO takımının küresel popülerlik sıralamasında yeri nedir?
MEDELLÍN RUBRO-NEGRO takımı, Tüm Zamanların En Yüksek Eş Zamanlı İzleyicilerine göre Küresel sıralamada 3615. sıradadır.
MEDELLÍN RUBRO-NEGRO Takibini Başlat
Gerçek zamanlı maç uyarıları, kadro haberleri ve önemli istatistiklerle önde olun.