Barça eSports
Barça eSports Organizasyon İstatistikleri
Kurulan
Bilinmeyen
Bölge
İnternet sitesi
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
$240 980
Sponsorlar
Barça eSports Espor istatistikleri
2026
|
67 086
| |
2025
|
277 288
| |
2024
|
88 077
| |
2023
|
94 604
| |
2022
|
203 065
| |
2021
|
13 660
| |
2020
|
261 359
| |
2019
|
138 605
|
374
239th
2026
|
49
| |
2025
|
79
| |
2024
|
79
| |
2023
|
40
| |
2022
|
50
| |
2021
|
3
| |
2020
|
41
| |
2019
|
33
|
31
2026
|
13
| |
2025
|
11
| |
2024
|
7
| |
2023
|
3
| |
2022
|
4
| |
2021
|
5
| |
2020
|
9
| |
2019
|
8
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
| ||
2021
| ||
2020
| ||
2019
|
Derinlemesine Organizasyon İstatistiklerini Açın
Özel içgörüler ve detaylı analizler edinin.
Barça eSports15/17 oyuncular Aktif kadroların yaş ısı haritası
Şunlar için eşleşme sayısı 2026
Valorant 59%
League of Legends 41%
Barça eSports Kadroları
| Name | ||
|---|---|---|
277 288
|
$34 085
| |
32 761
|
$3 205
| |
30 090
|
$8 589
|
Barça eSports Flamalar
Barça eSports Takım sonuçları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
| BAR
Barça eSports
|
9th
|
-
|
05.07.26
| -56% 7630 Barça eSports İzleyici Verilerine Özel Erişim Mi İstiyorsunuz? Detaylı istatistikleri takip edin, trendleri analiz edin ve Esports Charts Panosu ile içgörüler kazanın. Şimdi abonelikle erişilebilir! | |
| BAR
Barça eSports
|
4th
|
-
|
05.06.26
| +89% 6417 | |
| BAR
Barça eSports
|
13th
|
-
|
28.05.26
| +25% 9009 | |
| BAR
Barça eSports GC
|
5th
|
$1 741
|
24.05.26
| +10% 9117 | |
| BAR
Barça eSports
|
21st
|
-
|
21.04.26
| -70% 2021 | |
| BAR
Barça eSports GC
| 3 |
$294
|
19.04.26
| +15% 3904 | |
| BAR
Barça eSports
|
9th
|
-
|
29.03.26
| +7% 3036 | |
| BAR
Barça eSports GC
|
9th
|
-
|
22.02.26
| -3% 6007 | |
| BAR
Barça eSports
| 2 |
-
|
15.02.26
| +29% 6792 | |
| BAR
Barça eSports GC
| 2 |
$593
|
15.02.26
| +88% 3020 |
- 1
Barça eSports Oyuncular Yaş İstatistikleri
Barça eSports Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
RLCS Season 7 World Championship
RLCS Season 7 World Championship
$529 500
| 21.06.19 - 23.06.19 |
RLCS Season 9: Europe
RLCS Season 9: Europe
$313 973
| 09.02.20 - 29.03.20 |
RLCS Season 7: Europe
RLCS Season 7: Europe
$214 250
| 07.04.19 - 12.05.19 |
RLCS Season 8: Europe
RLCS Season 8: Europe
$214 250
| 06.10.19 - 17.11.19 |
European Masters Spring 2022
European Masters Spring 2022
$165 981
| 04.04.22 - 08.05.22 |
Barça eSports Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
EMEA Masters Winter 2025
EMEA Masters Winter 2025
PV: 486 101
| 17.03.25 - 23.03.25 |
European Masters Spring 2022
European Masters Spring 2022
PV: 296 359
| 04.04.22 - 08.05.22 |
LVP Superliga Spring 2022
LVP Superliga Spring 2022
PV: 282 566
| 10.01.22 - 31.03.22 |
EMEA Masters Spring 2025
EMEA Masters Spring 2025
PV: 277 288
| 03.06.25 - 21.06.25 |
EMEA Masters Summer 2025
EMEA Masters Summer 2025
PV: 265 016
| 23.09.25 - 02.11.25 |
Barça eSports Organizasyon SSS
Kaç turnuva oynadı Barça eSports takımları?
Barça eSports, çeşitli espor disiplinlerinde 31 turnuvalarına katılmıştır.
Nedir Barça eSports izleyicileri kaydı?
Tüm zamanların Barça eSports görüntüleme rekoru 277 288 Peak Viewers (EMEA Masters Spring 2025).
Barça eSports ne kadar kazanıyor?
Barça eSports net değeri $240 980 espor turnuvalarından elde edilen para ödülüdür.
Barça eSports hangi ülkeden?
Barça eSports Spain'da bulunuyor
Barça eSports 2026'da ne kadar kazandı?
Barça eSports 2026'da $2 628 kazandı
1. - VCT 2026: Game Changers EMEA Stage 1
2. - VCT 2026: Game Changers EMEA Stage 2
3. - VCT 2026: Game Changers EMEA: Cash Cup April
4. - VCT 2026: Game Changers EMEA: Cash Cup February
5. - LES 2026 Winter
ve diğer espor turnuvalarından.
Barça eSports ile en iyi turnuvalar hangileridir?
Barça eSports ile en iyi 3 turnuva:
En iyiler hangileridir Barça eSports kavurma makineleri?
İlk 3 Barça eSports ekipleri:
En popüler Barça eSports yayıncıları kimlerdir?
Barça eSports dünya sıralamasında kaçıncı?
Barça eSports, kazanılan ödül parasına göre dünya genelinde diğer organizasyonlar arasında 378 sırada yer alıyor
Barça eSports'daki en son transfer nedir?
Barça eSports'daki en son transfer 08 Tem 2026 Spear'ın Serbest oyuncu'dan gelmesiydi
Boşlukları doldurmamıza yardımcı olun!
Etkinlik bilgilerini doldurmamıza yardım edin
Katkıda bulunun.
Burada bazı bilgileri eksik bıraktık.
Barça eSports Güncel turnuvalar
CANLI maçlar
Barça eSports Son turnuvalar
Barça eSports
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Eksik bir mağaza mı var ya da güncelleme mi gerekiyor?
Dizini doğru ve güncel tutmamıza yardımcı olun
Organization
LoL