Alpha54 Espor kariyeri
Alpha54 Espor sonuçları ve kazançları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
Alpha54
Yanis Champenois
|
4th
|
-
|
12.03.23
|
Alpha54 Son maç
VIT
KC
VIT
Oxygen
VIT
OG
SSG
VIT
VIT
M8 Alpha54 Son turnuva
• $ 100 000
• $ 1 165 500
• $ 550 000
• $ 255 000
Alpha54 Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | En Yüksek İzleyiciler |
|---|---|---|
|
03.08.23 - 13.08.23
|
468 292
| |
|
28.03.24 - 31.03.24
|
435 503
| |
|
10.09.24 - 15.09.24
|
424 891
| |
|
02.02.24 - 11.02.24
|
413 177
| |
|
06.07.23 - 09.07.23
|
323 128
|
Alpha54 İzlenen Saatlere Göre İlk 5 Turnuva
| № | Turnuva | İzlenen Saatler |
|---|---|---|
|
03.08.23 - 13.08.23
|
9 333 619
| |
|
10.09.24 - 15.09.24
|
7 197 546
| |
|
08.12.21 - 12.12.21
|
4 812 281
| |
|
28.03.24 - 31.03.24
|
4 776 227
| |
|
06.07.23 - 09.07.23
|
4 125 343
|
Oyuncu SSS
Alpha54 gerçek adı nedir?
Alpha54'in gerçek adı Yanis Champenois.
Alpha54 kaç yaşında?
Alpha54'in doğum günü Haz 27, 2003, yani 23 yaşında.
Alpha54 nereli?
Yanis “Alpha54” Champenois, France ülkesinden.
Alpha54 hangi cihazları kullanıyor?
p_name dişlileri hakkında bilgimiz yok.
Alpha54 ne kadar para kazandı?
Alpha54, espor turnuvalarında $592 386 nakit ödül kazandı.
Alpha54 hangi oyundur?
Alpha54, bir Rocket League oyuncusudur.
Alpha54 şu anda hangi espor takımında?
Alpha54'in şu anki Rocket League takımı Team Vitalité.
Alpha54'in katıldığı en popüler turnuva hangisi?
Esports Charts'a göre, Alpha54'in yer aldığı en çok izlenen turnuva RLCS 2022-23 World Championship oldu ve en yüksek izleyici sayısı 468 292 olarak kaydedildi.
Oyuncu /