Burmese Ghouls
Burmese Ghouls Organizasyon İstatistikleri
Kurulan
Bilinmeyen
Bölge
İnternet sitesi
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
$186 858
Sponsorlar
Burmese Ghouls Espor istatistikleri
2026
|
87 271
| |
2024
|
130 403
| |
2023
|
1 362 598
| |
2022
|
52 442
| |
2021
|
3 083 245
| |
2020
|
461 799
| |
2019
|
365 830
|
92
651st
2026
|
9
| |
2024
|
17
| |
2023
|
20
| |
2022
|
9
| |
2021
|
5
| |
2020
|
23
| |
2019
|
9
|
39
2026
|
1
| |
2025
|
7
| |
2024
|
7
| |
2023
|
14
| |
2022
|
3
| |
2021
|
1
| |
2020
|
4
| |
2019
|
2
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
| ||
2021
| ||
2020
| ||
2019
|
Derinlemesine Organizasyon İstatistiklerini Açın
Özel içgörüler ve detaylı analizler edinin.
Burmese Ghouls8/15 oyuncular Aktif kadroların yaş ısı haritası
Şunlar için eşleşme sayısı 2026
Mobile Legends: Bang Bang 100%
Burmese Ghouls Kadroları
| Name | ||
|---|---|---|
3 083 245
|
$179 114
| |
1 207 156
|
$46 212
| |
12 316
|
$332
|
Burmese Ghouls Takım sonuçları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
BG
Burmese Ghouls
|
28th
|
$27 500
|
14.12.25
| -81% 6190 Burmese Ghouls İzleyici Verilerine Özel Erişim Mi İstiyorsunuz? Detaylı istatistikleri takip edin, trendleri analiz edin ve Esports Charts Panosu ile içgörüler kazanın. Şimdi abonelikle erişilebilir! | |
|
BG
Burmese Ghouls
|
5th
|
$160
|
09.11.25
| +23% 6966 | |
|
BG
Burmese Ghouls
| 1 |
$8 100
|
05.10.25
| +84% 9056 | |
|
BG
Burmese Ghouls
| 1 |
$1 906
|
17.08.25
| -66% 1908 | |
|
BG
Burmese Ghouls
| 2 |
$4 400
|
15.06.25
| +41% 4654 | |
|
BG
Burmese Ghouls
|
7th
|
-
|
30.04.25
| +99% 5700 | |
|
BG
Burmese Ghouls
|
7th
|
$1 300
|
23.03.25
| +38% 9658 | |
|
BG
Burmese Ghouls
| 3 |
$646
|
29.12.24
| -76% 4956 | |
|
BG
Burmese Ghouls
| 1 |
$1 000
|
01.12.24
| -27% 8071 | |
|
BG
Burmese Ghouls
|
5th
|
$461
|
13.10.24
| -3% 4859 |
- 1
Burmese Ghouls Oyuncular Yaş İstatistikleri
Burmese Ghouls Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
PUBG Mobile Global Championship 2025
PUBG Mobile Global Championship 2025
$3 000 000
| 24.11.25 - 14.12.25 |
M5 World Championship
M5 World Championship
$900 000
| 23.11.23 - 17.12.23 |
M2 World Championship
M2 World Championship
$300 000
| 18.01.21 - 24.01.21 |
MLBB World Championship 2019
MLBB World Championship 2019
$250 000
| 11.11.19 - 17.11.19 |
MLBB SEA Cup 2019 (MSC)
MLBB SEA Cup 2019 (MSC)
$120 000
| 19.06.19 - 23.06.19 |
Burmese Ghouls Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
M5 World Championship
M5 World Championship
PV: 5 067 107
| 23.11.23 - 17.12.23 |
M2 World Championship
M2 World Championship
PV: 3 083 245
| 18.01.21 - 24.01.21 |
PUBG Mobile Global Championship 2025
PUBG Mobile Global Championship 2025
PV: 1 301 772
| 24.11.25 - 14.12.25 |
ONE Esports MPL Invitational 2020
ONE Esports MPL Invitational 2020
PV: 723 856
| 27.11.20 - 06.12.20 |
MLBB World Championship 2019
MLBB World Championship 2019
PV: 648 069
| 11.11.19 - 17.11.19 |
Burmese Ghouls Organizasyon SSS
Kaç turnuva oynadı Burmese Ghouls takımları?
Burmese Ghouls, çeşitli espor disiplinlerinde 39 turnuvalarına katılmıştır.
Nedir Burmese Ghouls izleyicileri kaydı?
Tüm zamanların Burmese Ghouls görüntüleme rekoru 3 083 245 Peak Viewers (M2 World Championship).
Burmese Ghouls ne kadar kazanıyor?
Burmese Ghouls net değeri $186 858 espor turnuvalarından elde edilen para ödülüdür.
Burmese Ghouls hangi ülkeden?
Burmese Ghouls Myanmar'da bulunuyor
Burmese Ghouls 2026'da ne kadar kazandı?
Burmese Ghouls'ın kazançları hakkında şu anda bilgiye sahip değiliz.
Burmese Ghouls ile en iyi turnuvalar hangileridir?
Burmese Ghouls ile en iyi 3 turnuva:
En iyiler hangileridir Burmese Ghouls kavurma makineleri?
İlk 3 Burmese Ghouls ekipleri:
Burmese Ghouls dünya sıralamasında kaçıncı?
Burmese Ghouls, kazanılan ödül parasına göre dünya genelinde diğer organizasyonlar arasında 434 sırada yer alıyor
Burmese Ghouls'daki en son transfer nedir?
Burmese Ghouls'daki en son transfer 21 Ağu 2026 Nyo Chaw'ın Serbest oyuncu'dan gelmesiydi
Burmese Ghouls Güncel turnuvalar
Burmese Ghouls Başarılar
3,000,000 Peak Viewers
(24.01.21)
2,000,000 Peak Viewers
(23.01.21)
1,000,000 Peak Viewers
(22.01.21)
Burmese Ghouls Son turnuvalar
En Son Oyuncu Transferleri
Burmese Ghouls Ülkelere göre oyuncular
Burmese Ghouls
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Eksik bir mağaza mı var ya da güncelleme mi gerekiyor?
Dizini doğru ve güncel tutmamıza yardımcı olun
Organization
PUBG Mobile