Elevate Organizasyon İstatistikleri
Kurulan
Bilinmeyen
Bölge
İnternet sitesi
Merch mağazası
new
Toplam Para Ödülü
$2 372 495
Sponsorlar
Elevate Espor istatistikleri
2026
|
38 594
| |
2025
|
104 274
| |
2024
|
785 488
| |
2023
|
135 754
| |
2022
|
128 115
| |
2021
|
59 852
| |
2020
|
41 044
| |
2019
|
28 582
| |
2018
|
58 990
| |
2017
|
106 794
|
828
81st
2026
|
116
| |
2025
|
184
| |
2024
|
199
| |
2023
|
59
| |
2022
|
55
| |
2021
|
58
| |
2020
|
44
| |
2019
|
38
| |
2018
|
32
| |
2017
|
43
|
256
2026
|
26
| |
2025
|
55
| |
2024
|
61
| |
2023
|
25
| |
2022
|
22
| |
2021
|
22
| |
2020
|
14
| |
2019
|
14
| |
2018
|
13
| |
2017
|
12
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
| ||
2021
| ||
2020
| ||
2019
| ||
2018
| ||
2017
|
Derinlemesine Organizasyon İstatistiklerini Açın
Özel içgörüler ve detaylı analizler edinin.
Elevate24/56 oyuncular Aktif kadroların yaş ısı haritası
Şunlar için eşleşme sayısı 2026
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege 41%
Call of Duty: Mobile 36%
Honor of Kings 17%
Valorant 7%
Elevate Kadroları
| Name | ||
|---|---|---|
785 488
| $111 036
| |
128 115
| $491 299
| |
106 794
| $32 500
| |
74 311
| $134 000
| |
61 362
| $48 700
| |
30 048
| $412 257
| |
26 757
| $9 000
| |
23 386
| $47 000
| |
15 724
| $34 873
| |
11 270
| $21 583
| |
9 126
| -
| |
4 311
| $1 100
| |
2 048
| $7 500
| |
1 150
| -
| |
1 086
| $595
| |
835
| -
| |
741
| $714
| |
402
| -
|
Elevate Takım sonuçları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
Elevate
Elevate
| 3 |
$8 000
|
23.10.26
| -42% 7627 Elevate İzleyici Verilerine Özel Erişim Mi İstiyorsunuz? Detaylı istatistikleri takip edin, trendleri analiz edin ve Esports Charts Panosu ile içgörüler kazanın. Şimdi abonelikle erişilebilir! | |
|
Elevate
Elevate
| 3 |
-
|
24.09.26
| -87% 8182 | |
|
Elevate
Elevate
| 2 |
$3 000
|
30.08.26
| +52% 4176 | |
|
ELV Ac
Elevate Academy APAC
| 2 |
$358
|
30.08.26
| -76% 7997 | |
|
ELV.A
Elevate Academy
| 3 |
$385
|
26.08.26
| -55% 3200 | |
|
Elevate
Elevate
| 3 |
$1 500
|
25.08.26
| +56% 1096 | |
|
ELV.A
Elevate Academy
| 2 |
$1 945
|
23.08.26
| -59% 1837 | |
|
Elevate
Elevate
| 7th
|
$14 878
|
22.08.26
| -11% 1101 | |
|
ELV.A
Elevate Academy
| 2 |
$4 920
|
02.08.26
| +29% 6000 | |
|
Elevate
Elevate
| 3 |
$4 000
|
02.08.26
| +64% 5733 |
- 1
- ...
Elevate Oyuncular Yaş İstatistikleri
Elevate Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
Six Invitational 2022
Six Invitational 2022
$3 000 000
| 08.02.22 - 20.02.22 |
Six Invitational 2023
Six Invitational 2023
$3 000 000
| 07.02.23 - 20.02.23 |
Six Invitational 2026
Six Invitational 2026
$3 000 000
| 02.02.26 - 15.02.26 |
RLCS 2022-23 World Championship
RLCS 2022-23 World Championship
$2 100 000
| 03.08.23 - 13.08.23 |
Call of Duty World League Championship 2019
Call of Duty World League Championship 2019
$2 000 000
| 14.08.19 - 18.08.19 |
Elevate Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
Brawl Stars World Finals 2024
Brawl Stars World Finals 2024
PV: 1 103 109
| 01.11.24 - 03.11.24 |
Honor of Kings International Championship 2025
Honor of Kings International Championship 2025
PV: 696 262
| 01.11.25 - 30.11.25 |
ALGS: 2022 Split 2 Playoffs
ALGS: 2022 Split 2 Playoffs
PV: 676 653
| 29.04.22 - 01.05.22 |
RLCS 2022-23 World Championship
RLCS 2022-23 World Championship
PV: 468 292
| 03.08.23 - 13.08.23 |
RLCS 2024 - Major 1
RLCS 2024 - Major 1
PV: 435 503
| 28.03.24 - 31.03.24 |
Elevate Organizasyon SSS
Kaç turnuva oynadı Elevate takımları?
Elevate, çeşitli espor disiplinlerinde 256 turnuvalarına katılmıştır.
Nedir Elevate izleyicileri kaydı?
Tüm zamanların Elevate görüntüleme rekoru 785 488 Peak Viewers (Brawl Stars World Finals 2024).
Elevate ne kadar kazanıyor?
Elevate espor turnuvalarından $2 372 495 para ödülü kazandı.
Elevate hangi ülkeden?
Elevate United States'da bulunuyor
Elevate 2026'da ne kadar kazandı?
Elevate 2026'da $177 369 kazandı
1. - Six Invitational 2026 (Tom Clancy’s Rainbow Six Siege)
2. - Call of Duty Mobile Major Spring 2026 (Call of Duty: Mobile)
3. - Call of Duty Mobile Major Summer 2026 (Call of Duty: Mobile)
4. - VALORANT Challengers 2026 Brazil: Stage 1 (Valorant)
5. - Garena Summer Invitation 2026 (Call of Duty: Mobile)
ve diğer espor turnuvalarından.
Elevate merchi nereden satın alınır?
Resmi Elevate ürünlerini, formalar, tişörtler ve diğer ürünler dahil olmak üzere, resmi Elevate mağazasından satın alabilirsiniz.
Elevate ile en iyi turnuvalar hangileridir?
Elevate ile en iyi 3 turnuva:
En iyiler hangileridir Elevate kavurma makineleri?
İlk 3 Elevate ekipleri:
Elevate dünya sıralamasında kaçıncı?
Elevate, kazanılan ödül parasına göre dünya genelinde diğer organizasyonlar arasında 109 sırada yer alıyor
Elevate'daki en son transfer nedir?
Elevate'daki en son transfer 23 Eki 2026 CharmingPxnda'ın Serbest oyuncu'dan gelmesiydi
Elevate Son turnuvalar
Elevate Ülkelere göre oyuncular
Elevate
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Eksik bir mağaza mı var ya da güncelleme mi gerekiyor?
Dizini doğru ve güncel tutmamıza yardımcı olun
Organization
WoT
CoD
GoW
PUBG
PUBG Mobile
Splitgate
CoD:M
Pokémon
Brawl Stars
HoK
MLBB
CoC
Free Fire