Kurulan
Bilinmeyen
Bölge
United States
İnternet sitesi
flyquest.gg
Toplam Para Ödülü
$1 163 656
Sponsorlar
FlyQuest Espor istatistikleri
|
2026
|
134 743
|
|
|
2025
|
1 894 333
|
|
|
2024
|
3 525 554
|
|
|
2023
|
220 163
|
|
|
2022
|
207 585
|
|
|
2021
|
310 123
|
|
|
2020
|
1 344 217
|
|
|
2019
|
319 820
|
|
|
2018
|
331 956
|
|
|
2017
|
349 452
|
915
64th|
2026
|
54
|
|
|
2025
|
186
|
|
|
2024
|
136
|
|
|
2023
|
117
|
|
|
2022
|
88
|
|
|
2021
|
85
|
|
|
2020
|
71
|
|
|
2019
|
55
|
|
|
2018
|
82
|
|
|
2017
|
41
|
221
|
2026
|
15
|
|
|
2025
|
51
|
|
|
2024
|
31
|
|
|
2023
|
13
|
|
|
2022
|
7
|
|
|
2021
|
7
|
|
|
2020
|
5
|
|
|
2019
|
6
|
|
|
2018
|
17
|
|
|
2017
|
3
|
|
2026
|
||
|
2025
|
||
|
2024
|
||
|
2023
|
||
|
2022
|
||
|
2021
|
||
|
2020
|
||
|
2019
|
||
|
2018
|
||
|
2017
|
Derinlemesine Organizasyon İstatistiklerini Açın
Özel içgörüler ve detaylı analizler edinin.
FlyQuest30/40 oyuncular
Aktif kadroların yaş ısı haritası
Şunlar için eşleşme sayısı 2026
Counter-Strike
30%
League of Legends
27%
Valorant
23%
Marvel Rivals
8%
Street Fighter
7%
Super Smash Bros
5%
FlyQuest Kadroları
| Name | ||
|---|---|---|
|
3 525 554
|
$877 575
|
|
|
379 336
|
$227 250
|
|
|
207 916
|
$130 000
|
|
|
118 877
|
$55 104
|
|
|
99 432
|
-
|
|
|
78 171
|
$201 450
|
|
|
39 638
|
$60 000
|
|
|
18 013
|
$26 650
|
|
|
7 135
|
$2 500
|
|
|
-
|
-
|
FlyQuest Takım sonuçları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar |
Etkinlik Bitişi
|
Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
FlyQuest
FlyQuest
|
4th
|
$2 500
|
07.05.26
|
+43%
3464
FlyQuest İzleyici Verilerine Özel Erişim Mi İstiyorsunuz? Detaylı istatistikleri takip edin, trendleri analiz edin ve Esports Charts Panosu ile içgörüler kazanın. Şimdi abonelikle erişilebilir! |
|
|
FLY
FlyQuest
|
2
|
-
|
29.04.26
|
-41%
4413
|
|
|
FQ
FlyQuest
|
11th
|
$1 250
|
20.04.26
|
-87%
3624
|
|
|
FlyQuest
FlyQuest
|
2
|
$3 750
|
05.04.26
|
-42%
6594
|
|
|
FQ.RED
FlyQuest RED
|
13th
|
-
|
28.03.26
|
-41%
6496
|
|
|
FLY
FlyQuest
|
5th
|
-
|
02.03.26
|
-13%
4445
|
|
|
FlyQuest.RED
FlyQuest RED
|
1
|
$3 000
|
02.03.26
|
-49%
4218
|
|
|
FlyQuest
FlyQuest
|
3
|
$2 250
|
28.02.26
|
+35%
9829
|
|
|
FQ.RED
FlyQuest RED
|
7th
|
-
|
25.02.26
|
-81%
1343
|
|
|
FQ.RED
FlyQuest RED
|
15th
|
-
|
23.02.26
|
+49%
7308
|
- 1
- ...
FlyQuest Oyuncular Yaş İstatistikleri
FlyQuest Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
2025 World Championship [Worlds 2025]
2025 World Championship [Worlds 2025]
$5 000 000
|
14.10.25 - 09.11.25 |
2020 World Championship [Worlds 2020]
2020 World Championship [Worlds 2020]
$2 225 000
|
25.09.20 - 31.10.20 |
2024 World Championship [Worlds 2024]
2024 World Championship [Worlds 2024]
$2 225 000
|
25.09.24 - 02.11.24 |
Esports World Cup 2025
Esports World Cup 2025
$2 000 000
|
16.07.25 - 20.07.25 |
Mid-Season Invitational 2025
Mid-Season Invitational 2025
$2 000 000
|
27.06.25 - 13.07.25 |
FlyQuest Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
2024 World Championship [Worlds 2024]
2024 World Championship [Worlds 2024]
PV: 6 856 769
|
25.09.24 - 02.11.24 |
2025 World Championship [Worlds 2025]
2025 World Championship [Worlds 2025]
PV: 6 752 585
|
14.10.25 - 09.11.25 |
2020 World Championship [Worlds 2020]
2020 World Championship [Worlds 2020]
PV: 3 884 667
|
25.09.20 - 31.10.20 |
Mid-Season Invitational 2025
Mid-Season Invitational 2025
PV: 3 447 582
|
27.06.25 - 13.07.25 |
Mid-Season Invitational 2024
Mid-Season Invitational 2024
PV: 2 829 728
|
01.05.24 - 19.05.24 |
FlyQuest Organizasyon SSS
-
Kaç turnuva oynadı FlyQuest takımları?
FlyQuest, çeşitli espor disiplinlerinde 221 turnuvalarına katılmıştır.
-
Nedir FlyQuest izleyicileri kaydı?
Tüm zamanların FlyQuest görüntüleme rekoru 3 525 554 Peak Viewers (2024 World Championship [Worlds 2024]).
-
FlyQuest ne kadar kazanıyor?
FlyQuest net değeri $1 163 656 espor turnuvalarından elde edilen para ödülüdür.
-
FlyQuest hangi ülkeden?
FlyQuest United States'da bulunuyor
-
FlyQuest 2026'da ne kadar kazandı?
FlyQuest 2026'da $34 509 kazandı
1. - VCT 2026: Game Changers North America Stage 1
2. - Ignite 2026 Preseason: Americas
3. - VALORANT Challengers 2026 North America: Stage 2
4. - Zhi-Tech Elite Masters 2026
5. - ESL Challenger League Season 51: North America - Cup #1
ve diğer espor turnuvalarından.
-
FlyQuest ile en iyi turnuvalar hangileridir?
FlyQuest ile en iyi 3 turnuva:
-
En iyiler hangileridir FlyQuest kavurma makineleri?
İlk 3 FlyQuest ekipleri:
-
FlyQuest dünya sıralamasında kaçıncı?
FlyQuest, kazanılan ödül parasına göre dünya genelinde diğer organizasyonlar arasında 173 sırada yer alıyor
-
FlyQuest'daki en son transfer nedir?
FlyQuest'daki en son transfer 09 Apr 2026 Veswa'ın Serbest oyuncu'a gitmesiydi
FlyQuest Güncel turnuvalar
FlyQuest Yaklaşan maçlar (GMT+0)
FlyQuest Başarılar
-
3,000,000 Peak Viewers
(20.10.24)
-
2,000,000 Peak Viewers
(20.10.24)
-
1,000,000 Peak Viewers
(03.10.20)
FlyQuest Son turnuvalar
FlyQuest Ülkelere göre oyuncular
FlyQuest
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Main sale of the year!
Get 30% OFF Esports Charts PRO
Annual Plan. Offer ends December 3.
Organization
LoL
PUBG
SSB
MR