GTZ Esports Organizasyon İstatistikleri
Kurulan
Bilinmeyen
Bölge
İnternet sitesi
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
$31 029
Sponsorlar
GTZ Esports Espor istatistikleri
2026
|
397
| |
2025
|
7 070
| |
2024
|
8 712
| |
2023
|
38 932
| |
2022
|
5 694
| |
2021
|
7 917
| |
2020
|
8 698
| |
2019
|
6 527
| |
2018
|
4 543
|
490
171st
2026
|
2
| |
2025
|
64
| |
2024
|
81
| |
2023
|
153
| |
2022
|
60
| |
2021
|
35
| |
2020
|
57
| |
2019
|
23
| |
2018
|
15
|
43
2026
|
1
| |
2025
|
19
| |
2024
|
15
| |
2023
|
32
| |
2022
|
12
| |
2021
|
7
| |
2020
|
10
| |
2019
|
7
| |
2018
|
2
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
| ||
2021
| ||
2020
| ||
2019
| ||
2018
|
Derinlemesine Organizasyon İstatistiklerini Açın
Özel içgörüler ve detaylı analizler edinin.
GTZ Esports5/31 oyuncular Aktif kadroların yaş ısı haritası
Şunlar için eşleşme sayısı 2026
League of Legends 100%
GTZ Esports Kadroları
| Name | ||
|---|---|---|
38 932
|
$27 291
| |
12 706
|
$8 934
| |
8 712
|
$34 281
| |
2 321
|
-
| |
-
|
-
| |
-
|
-
| |
-
|
-
|
GTZ Esports Flamalar
GTZ Esports Takım sonuçları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
GTZ
GTZ Esports
|
13th
|
-
|
06.03.26
| -21% 5234 GTZ Esports İzleyici Verilerine Özel Erişim Mi İstiyorsunuz? Detaylı istatistikleri takip edin, trendleri analiz edin ve Esports Charts Panosu ile içgörüler kazanın. Şimdi abonelikle erişilebilir! | |
|
GTZ
GTZ Esports
|
5th
|
-
|
12.09.25
| -15% 4444 | |
|
GTZ
GTZ Esports
|
4th
|
$282
|
23.05.25
| +2% 8610 | |
|
GTZ
GTZ.ESPORTS
|
23rd
|
-
|
01.05.25
| -76% 1275 | |
|
GTZ
GTZ.ESPORTS
|
9th
|
$3 000
|
20.04.25
| -99% 9171 | |
|
GTZ
GTZ.ESPORTS
|
19th
|
-
|
06.04.25
| -5% 9005 | |
|
GTZ
GTZ.ESPORTS
|
11th
|
-
|
03.04.25
| -94% 3483 | |
|
GTZ
GTZ.ESPORTS
|
25th
|
-
|
01.04.25
| +20% 1203 | |
|
GTZ
GTZ.ESPORTS
|
9th
|
-
|
31.03.25
| -23% 2665 | |
|
GTZ
GTZ.ESPORTS
|
41st
|
-
|
22.03.25
| +79% 4621 |
- 1
GTZ Esports Oyuncular Yaş İstatistikleri
GTZ Esports Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
YaLLa Compass Qatar 2025
YaLLa Compass Qatar 2025
$600 000
| 17.04.25 - 20.04.25 |
EMEA Masters Spring 2023
EMEA Masters Spring 2023
$165 000
| 04.04.23 - 29.04.23 |
EMEA Masters Summer 2023
EMEA Masters Summer 2023
$163 650
| 14.08.23 - 08.09.23 |
EMEA Masters Summer 2024
EMEA Masters Summer 2024
$162 000
| 31.07.24 - 30.08.24 |
EMEA Masters Spring 2024
EMEA Masters Spring 2024
$80 000
| 15.04.24 - 28.04.24 |
GTZ Esports Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
EMEA Masters Summer 2023
EMEA Masters Summer 2023
PV: 296 719
| 14.08.23 - 08.09.23 |
EMEA Masters Spring 2024
EMEA Masters Spring 2024
PV: 152 999
| 15.04.24 - 28.04.24 |
Iberian Cup 2023
Iberian Cup 2023
PV: 141 146
| 02.10.23 - 10.11.23 |
EMEA Masters Summer 2024
EMEA Masters Summer 2024
PV: 131 326
| 31.07.24 - 30.08.24 |
EMEA Masters Spring 2023
EMEA Masters Spring 2023
PV: 108 468
| 04.04.23 - 29.04.23 |
GTZ Esports Organizasyon SSS
Kaç turnuva oynadı GTZ Esports takımları?
GTZ Esports, çeşitli espor disiplinlerinde 43 turnuvalarına katılmıştır.
Nedir GTZ Esports izleyicileri kaydı?
Tüm zamanların GTZ Esports görüntüleme rekoru 38 932 Peak Viewers (EMEA Masters Summer 2023).
GTZ Esports ne kadar kazanıyor?
GTZ Esports net değeri $31 029 espor turnuvalarından elde edilen para ödülüdür.
GTZ Esports hangi ülkeden?
GTZ Esports Portugal'da bulunuyor
GTZ Esports 2026'da ne kadar kazandı?
GTZ Esports'ın kazançları hakkında şu anda bilgiye sahip değiliz.
GTZ Esports ile en iyi turnuvalar hangileridir?
GTZ Esports ile en iyi 3 turnuva:
En iyiler hangileridir GTZ Esports kavurma makineleri?
İlk 3 GTZ Esports ekipleri:
En popüler GTZ Esports yayıncıları kimlerdir?
En iyi 3 GTZ Esports yayıncıları:
GTZ Esports dünya sıralamasında kaçıncı?
GTZ Esports, kazanılan ödül parasına göre dünya genelinde diğer organizasyonlar arasında 767 sırada yer alıyor
GTZ Esports'daki en son transfer nedir?
GTZ Esports'daki en son transfer 28 Nis 2026 Ruras'ın Serbest oyuncu'dan gelmesiydi
CANLI maçlar
GTZ Esports Son turnuvalar
En Son Oyuncu Transferleri
GTZ Esports
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Eksik bir mağaza mı var ya da güncelleme mi gerekiyor?
Dizini doğru ve güncel tutmamıza yardımcı olun
Organization
LoL
HS
Valorant
Rainbow 6
Apex