KaBuM! e-Sports Organizasyon İstatistikleri
Kurulan
Ağustos 31, 2013
Bölge
İnternet sitesi
Toplam Para Ödülü
$252 926
Sponsorlar
KaBuM! e-Sports Espor istatistikleri
2026
|
83 327
| |
2025
|
99 565
| |
2024
|
222 061
| |
2023
|
147 730
| |
2022
|
223 214
| |
2021
|
222 847
| |
2020
|
291 518
| |
2019
|
172 595
| |
2018
|
669 218
| |
2017
|
182 342
|
491
170th
2026
|
33
| |
2025
|
25
| |
2024
|
71
| |
2023
|
80
| |
2022
|
77
| |
2021
|
73
| |
2020
|
45
| |
2019
|
46
| |
2018
|
33
| |
2017
|
8
|
48
2026
|
4
| |
2025
|
2
| |
2024
|
4
| |
2023
|
5
| |
2022
|
4
| |
2021
|
4
| |
2020
|
3
| |
2019
|
3
| |
2018
|
5
| |
2017
|
1
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
| ||
2021
| ||
2020
| ||
2019
| ||
2018
| ||
2017
|
Derinlemesine Organizasyon İstatistiklerini Açın
Özel içgörüler ve detaylı analizler edinin.
KaBuM! e-Sports7/22 oyuncular Aktif kadroların yaş ısı haritası
Şunlar için eşleşme sayısı 2026
League of Legends 100%
KaBuM! e-Sports Kadroları
| Name | ||
|---|---|---|
669 218
|
$252 926
| |
158 778
|
-
| |
99 565
|
$8 618
| |
55 100
|
$8 211
| |
-
|
-
|
KaBuM! e-Sports Flamalar
| Name |
Followers
| |
|---|---|---|
|
fefosampaio
Twitch
· Portuguese
|
26K
| |
KaBuM! e-Sports Takım sonuçları
| İsim | Takım / Oyuncu | Yer | Kazançlar | Etkinlik Bitişi | Takımın İzlenen Saati |
|---|---|---|---|---|---|
|
KBM
KaBum! IDL
| 2 |
-
|
13.10.26
| -67% 7083 KaBuM! e-Sports İzleyici Verilerine Özel Erişim Mi İstiyorsunuz? Detaylı istatistikleri takip edin, trendleri analiz edin ve Esports Charts Panosu ile içgörüler kazanın. Şimdi abonelikle erişilebilir! | |
|
Bapzera
Pedro Henrique
|
81st
|
-
|
28.09.26
| -81% 6552 | |
|
Toddy
Luis Gustavo Hüttl
| 3 |
$1 700
|
20.09.26
| -14% 1029 | |
|
Techzz
Fabio Roberto Figueira
|
30th
|
$400
|
20.09.26
| -93% 2562 | |
|
KBM
KaBum! IDL
| 2 |
$4 685
|
14.09.26
| +2% 9368 | |
|
Techzz
Fabio Roberto Figueira
|
10th
|
$800
|
06.09.26
| +89% 2963 | |
|
Bapzera
Pedro Henrique
|
57th
|
-
|
06.07.26
| +63% 6609 | |
|
KBM
KaBum! IDL
| 2 |
-
|
07.06.26
| -14% 7183 | |
|
KaBuM!
KaBuM! Esports
|
7th
|
-
|
18.05.26
| +88% 1762 | |
|
VA PA CASA
Jean Passos
|
22nd
|
$225
|
10.05.26
| -2% 7541 |
- 1
KaBuM! e-Sports Oyuncular Yaş İstatistikleri
KaBuM! e-Sports Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
2018 World Championship
2018 World Championship
$2 250 000
| 23.09.18 - 03.11.18 |
2018 Mid-Season Invitational
2018 Mid-Season Invitational
$1 370 520
| 02.05.18 - 20.05.18 |
CBLOL Split 1 2024
CBLOL Split 1 2024
$102 000
| 20.01.24 - 20.04.24 |
CBLOL Split 2 2023
CBLOL Split 2 2023
$101 500
| 10.06.23 - 09.09.23 |
CBLOL Split 2 2024
CBLOL Split 2 2024
$91 420
| 01.06.24 - 07.09.24 |
KaBuM! e-Sports Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
2018 World Championship
2018 World Championship
PV: 2 040 118
| 23.09.18 - 03.11.18 |
2018 Mid-Season Invitational
2018 Mid-Season Invitational
PV: 993 490
| 02.05.18 - 20.05.18 |
C.O.P.A. Free Fire
C.O.P.A. Free Fire
PV: 570 074
| 16.05.20 - 20.07.20 |
CBLOL Split 1 2024
CBLOL Split 1 2024
PV: 459 846
| 20.01.24 - 20.04.24 |
CBLOL 2021 Split 1
CBLOL 2021 Split 1
PV: 416 335
| 16.01.21 - 18.04.21 |
KaBuM! e-Sports Organizasyon SSS
Kaç turnuva oynadı KaBuM! e-Sports takımları?
KaBuM! e-Sports, çeşitli espor disiplinlerinde 48 turnuvalarına katılmıştır.
Nedir KaBuM! e-Sports izleyicileri kaydı?
Tüm zamanların KaBuM! e-Sports görüntüleme rekoru 669 218 Peak Viewers (2018 World Championship).
KaBuM! e-Sports ne kadar kazanıyor?
KaBuM! e-Sports net değeri $252 926 espor turnuvalarından elde edilen para ödülüdür.
KaBuM! e-Sports hangi ülkeden?
KaBuM! e-Sports Brazil'da bulunuyor
KaBuM! e-Sports 2026'da ne kadar kazandı?
KaBuM! e-Sports 2026'da $4 685 kazandı
1. - Circuito Desafiante 2026 Split 2
2. - Circuito Desafiante 2026 Split 1
3. - CBLOL 2027 Promotion Tournament
4. - Esports World Cup 2026: AMER Closed Qualifier
ve diğer espor turnuvalarından.
KaBuM! e-Sports ile en iyi turnuvalar hangileridir?
KaBuM! e-Sports ile en iyi 3 turnuva:
En iyiler hangileridir KaBuM! e-Sports kavurma makineleri?
İlk 3 KaBuM! e-Sports ekipleri:
En popüler KaBuM! e-Sports yayıncıları kimlerdir?
En iyi 3 KaBuM! e-Sports yayıncıları:
1. - Fefosampaio
KaBuM! e-Sports dünya sıralamasında kaçıncı?
KaBuM! e-Sports, kazanılan ödül parasına göre dünya genelinde diğer organizasyonlar arasında 375 sırada yer alıyor
KaBuM! e-Sports'daki en son transfer nedir?
KaBuM! e-Sports'daki en son transfer 22 Ağu 2026 Kyuki'ın Serbest oyuncu'a gitmesiydi
KaBuM! e-Sports Son turnuvalar
KaBuM! e-Sports Ülkelere göre oyuncular
KaBuM! e-Sports
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Eksik bir mağaza mı var ya da güncelleme mi gerekiyor?
Dizini doğru ve güncel tutmamıza yardımcı olun
Organization
KoF
TFT