Machi E-Sports Organizasyon İstatistikleri
Kurulan
Bilinmeyen
Bölge
İnternet sitesi
Bilinmeyen
Toplam Para Ödülü
$33 375
Sponsorlar
Machi E-Sports Espor istatistikleri
2021
|
54 773
| |
2020
|
1 237 458
| |
2019
|
2 954
| |
2018
|
189 211
| |
2017
|
195 755
|
293
293rd
2021
|
46
| |
2020
|
57
| |
2019
|
26
| |
2018
|
75
| |
2017
|
89
|
23
2021
|
2
| |
2020
|
4
| |
2019
|
2
| |
2018
|
8
| |
2017
|
7
|
2026
| ||
2025
| ||
2024
| ||
2023
| ||
2022
|
Derinlemesine Organizasyon İstatistiklerini Açın
Özel içgörüler ve detaylı analizler edinin.
Şunlar için eşleşme sayısı 2026
Machi E-Sports Kadroları
Machi E-Sports Oyuncular Yaş İstatistikleri
Machi E-Sports Toplam Ödül Havuzuna göre ilk 5 turnuva
2020 World Championship [Worlds 2020]
2020 World Championship [Worlds 2020]
$2 225 000
| 25.09.20 - 31.10.20 |
Overwatch Pacific Championship 2017 - Season 2
Overwatch Pacific Championship 2017 - Season 2
$275 000
| 18.08.17 - 08.10.17 |
Overwatch Pacific Championship
Overwatch Pacific Championship
$272 240
| 08.04.17 - 01.07.17 |
Rift Rivals Red 2017
Rift Rivals Red 2017
$144 000
| 06.07.17 - 09.07.17 |
Rift Rivals 2018 LCK-LPL-LMS
Rift Rivals 2018 LCK-LPL-LMS
$144 000
| 05.07.18 - 08.07.18 |
Machi E-Sports Toplam En Yüksek İzleyici Sayısına Göre İlk 5 Turnuva
2020 World Championship [Worlds 2020]
2020 World Championship [Worlds 2020]
PV: 3 831 534
| 25.09.20 - 31.10.20 |
Rift Rivals Red 2017
Rift Rivals Red 2017
PV: 357 469
| 06.07.17 - 09.07.17 |
Rift Rivals 2018 LCK-LPL-LMS
Rift Rivals 2018 LCK-LPL-LMS
PV: 273 570
| 05.07.18 - 08.07.18 |
Mid-Season Showdown 2020
Mid-Season Showdown 2020
PV: 168 301
| 27.05.20 - 30.05.20 |
LMS Spring Playoffs 2017
LMS Spring Playoffs 2017
PV: 129 529
| 18.04.17 - 23.04.17 |
Machi E-Sports Organizasyon SSS
Kaç turnuva oynadı Machi E-Sports takımları?
Machi E-Sports, çeşitli espor disiplinlerinde 23 turnuvalarına katılmıştır.
Nedir Machi E-Sports izleyicileri kaydı?
Tüm zamanların Machi E-Sports görüntüleme rekoru 1 237 458 Peak Viewers (2020 World Championship [Worlds 2020]).
Machi E-Sports ne kadar kazanıyor?
Machi E-Sports net değeri $33 375 espor turnuvalarından elde edilen para ödülüdür.
Machi E-Sports hangi ülkeden?
Machi E-Sports Taiwan'da bulunuyor
Machi E-Sports 2026'da ne kadar kazandı?
Machi E-Sports'ın kazançları hakkında şu anda bilgiye sahip değiliz.
Machi E-Sports ile en iyi turnuvalar hangileridir?
Machi E-Sports ile en iyi 3 turnuva:
En iyiler hangileridir Machi E-Sports kavurma makineleri?
İlk 3 Machi E-Sports ekipleri:
1. - Machi 17(Overwatch)
Machi E-Sports dünya sıralamasında kaçıncı?
Machi E-Sports, kazanılan ödül parasına göre dünya genelinde diğer organizasyonlar arasında 757 sırada yer alıyor
Machi E-Sports'daki en son transfer nedir?
Machi E-Sports'daki en son transfer 26 Oca 2022 Gemini'ın CTBC Flying Oyster'a gitmesiydi
Machi E-Sports Başarılar
1,000,000 Peak Viewers
(04.10.20)
Machi E-Sports Son turnuvalar
Machi E-Sports
Takım İçgörüleri ve Analitiği
- Her maç için izlenme verisi
- Dil ve platform dağılımı
- Rakip karşılaştırması
- Oyunlara ve kadroya göre istatistikler
- Organizasyonun aylık sonuçları
Eksik bir mağaza mı var ya da güncelleme mi gerekiyor?
Dizini doğru ve güncel tutmamıza yardımcı olun
Organization
OW